Wasze 1. piwo

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adrianos12211

    15 lat Leszek :3

    Skomentuj

    • linked
      Świntuszek
      • Jan 2014
      • 63

      CDN z biedronki na wagarach w pierwszej klasie gimnazjum :p

      Skomentuj

      • womenintie
        Świętoszek
        • May 2014
        • 43

        Czerwony Bosman w 2. gimnazjum.

        Skomentuj

        • Było
          Świętoszek
          • Mar 2014
          • 8

          9-10lat miałem jak wypiłem pełno procentowe piwo, przez pomyłkę zamiast bezalkoholowego. Już wtedy lubiłem piwo i mi zostało.

          Urodziłem się piwoszem, zresztą Babcia powtarzała:"Piwo to nie alkohol".

          Skomentuj

          • Goldie
            Erotoman
            • Apr 2012
            • 505

            A ja się dość długo wzbraniałam od piwa, w ogóle od alkoholu, bo przecież wypłukuje tyle ważnych rzeczy z organizmu Miałam chyba 16 lat, byłam w odwiedzinach u kuzynki. Przyniosła jakieś owocowe, powiedziała, że mogę pić bo to w sumie taka oranżadka a mi się w głowie kręciło
            _____ _____ ___ _

            Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama, a wtedy ja szepnę Ci - możesz mnie dotknąć.

            Skomentuj

            • Arkhan
              Erotoman
              • Nov 2012
              • 557

              Nie piłem piwa do około 16 roku życia, "bo to alkohol" ale potem jakoś pomyślałem sobie że spróbuję, dwie tatry z kolegami ze cztery razy chodziłem siku i byłem kompletnie pijany oczy mi się rozjeżdzały, nie zgadzały mi się strony no i później już zaczęło się picie i eksperymentowanie z alkoholem.
              Państwo policyjne, państwo wyznaniowe
              Masz tu wolność słowa, lecz uważaj na swą mowę..

              Skomentuj

              • mocny999
                Świntuszek
                • Jan 2013
                • 69

                Mój pierwszy raz to ci nie powiem kiedy był.xD Rodzice mi opowiadali, że podobno od nocnika uwielbiałem dokańczać ich piwo podczas różnych imprez.XD A teraz to głównie pije okazjonalnie.

                Skomentuj

                Working...