Robienie ze mnie dziewczyny

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Christophero
    Banned
    • Feb 2009
    • 1039

    #31
    Napisał pikowanyfan
    poważnie sie zastanawiam nad zmianą płci zeby byc kobietą
    co mi radzisz?
    tak zupełnie poważnie, bez głupich żartów, to powiem że trzeba robić to o czym człowiek jest głęboko przekonany.

    Tyle, że podejmowanie decyzji o sprawach naprawdę poważnych, tj małżeństwo, rozwód, zmiana płci czy inne tej wagi wymagają głębokiej wewnętrznej analizy.
    Nie możesz mieć żadnych wątpliwości.
    Z Twoich wypowiedzi wynika wyraźnie, że nie wiesz kim jesteś, czy facetem czy kobietą. Jeśli nie wiesz do końca kim chcesz być, musisz poczekać do chwili kiedy będziesz to wiedział na sto procent.

    Najpierw odpowiedz sobie na pytanie czego Ty chcesz, kim się czujesz a wtedy nie będziesz musiał pytać innych o zdanie.

    Samo pytanie do mnie o to co radzę, generuje automatycznie odpowiedź, że nie wiesz czego chcesz, a więc decyzja musi poczekać do pełnej Twojej pewności.

    Co na to Twoje środowisko?
    matka, ojciec, siostra?

    Skomentuj

    • pikowanyfan
      Świętoszek
      • Feb 2017
      • 18

      #32
      Napisał Christophero
      tak zupełnie poważnie, bez głupich żartów, to powiem że trzeba robić to o czym człowiek jest głęboko przekonany.

      Tyle, że podejmowanie decyzji o sprawach naprawdę poważnych, tj małżeństwo, rozwód, zmiana płci czy inne tej wagi wymagają głębokiej wewnętrznej analizy.
      Nie możesz mieć żadnych wątpliwości.
      Z Twoich wypowiedzi wynika wyraźnie, że nie wiesz kim jesteś, czy facetem czy kobietą. Jeśli nie wiesz do końca kim chcesz być, musisz poczekać do chwili kiedy będziesz to wiedział na sto procent.

      Najpierw odpowiedz sobie na pytanie czego Ty chcesz, kim się czujesz a wtedy nie będziesz musiał pytać innych o zdanie.

      Samo pytanie do mnie o to co radzę, generuje automatycznie odpowiedź, że nie wiesz czego chcesz, a więc decyzja musi poczekać do pełnej Twojej pewności.

      Co na to Twoje środowisko?
      matka, ojciec, siostra?
      aha tylko że potem mogę - nie jestem tego pewny - żałować że nie ma już penisa i wynikających z tego plusów- czy bierna rozkosz wynikająca z bycia quasi kobietą zrekompensuje mi tę stratę????

      Skomentuj

      • Christophero
        Banned
        • Feb 2009
        • 1039

        #33
        Napisał pikowanyfan
        aha tylko że potem mogę - nie jestem tego pewny - żałować że nie ma już penisa i wynikających z tego plusów- czy bierna rozkosz wynikająca z bycia quasi kobietą zrekompensuje mi tę stratę????
        dlatego dobrze zawsze zostawić fiuta.
        Fiut to jednak fiut.
        To nie to samo co cipka.

        Skomentuj

        • pikowanyfan
          Świętoszek
          • Feb 2017
          • 18

          #34
          Napisał Christophero
          dlatego dobrze zawsze zostawić fiuta.
          Fiut to jednak fiut.
          To nie to samo co cipka.
          hmm ,czyli radzisz mi być trans/shemale?

          Skomentuj

          • Christophero
            Banned
            • Feb 2009
            • 1039

            #35
            Napisał pikowanyfan
            hmm ,czyli radzisz mi być trans/shemale?
            nic nie radzę, bądź sobą, kim chcesz.
            Nie pytaj innych o zdanie

            Skomentuj

            • pikowanyfan
              Świętoszek
              • Feb 2017
              • 18

              #36
              Napisał Christophero
              nic nie radzę, bądź sobą, kim chcesz.
              Nie pytaj innych o zdanie
              aha ok

              Skomentuj

              • Christophero
                Banned
                • Feb 2009
                • 1039

                #37
                Napisał pikowanyfan
                aha ok
                nic i nikt nie da Ci recepty na życie.
                To kim jesteś czy chcesz być to tylko i wyłącznie Twoja decyzja.

                Przykładowo jak zapytasz zapitego kim masz być, to on odpowie "zostań dresem i strzykaj steryda".
                Więc gdy posłuchasz czyjegoś zdania w tym temacie staniesz się nie sobą, lecz kimś kto został stworzony i wyimaginowany przez inny byt, przez kogoś innego.

                Skomentuj

                • pikowanyfan
                  Świętoszek
                  • Feb 2017
                  • 18

                  #38
                  Napisał Christophero
                  nic i nikt nie da Ci recepty na życie.
                  To kim jesteś czy chcesz być to tylko i wyłącznie Twoja decyzja.

                  Przykładowo jak zapytasz zapitego kim masz być, to on odpowie "zostań dresem i strzykaj steryda".
                  Więc gdy posłuchasz czyjegoś zdania w tym temacie staniesz się nie sobą, lecz kimś kto został stworzony i wyimaginowany przez inny byt, przez kogoś innego.
                  chodzi o to żeby potem nie żałować że zostało się kobietą
                  że korzysci tzn np odczucia sexualne z bycia kobietą
                  przewyższą te z bycia chłopakiem

                  z każdym zapinanym guzikiem fartucha w który zapinała mnie mama coraz bardziej czułem sie dziewuchą
                  Last edited by sister_lu; 02-03-22, 16:59.

                  Skomentuj

                  • Christophero
                    Banned
                    • Feb 2009
                    • 1039

                    #39
                    Z kazdym kawalkiem kaszanki, z kazdym jej kęsem, z kazdą laską wiejskiej kiełbasy, wiedzialem zem dobrze zrobił ze pracownikowi wolne dalem, takich kielbas a kaszanek nikt nie robi.
                    Swinia porzadna, na dobrej ospie chowana, ziemniaka a buraka nie zalowana.

                    To i kielbasa galanta.

                    Skomentuj

                    • paffcio
                      Banned
                      • Mar 2006
                      • 2286

                      #40
                      Ależ ta dresiarnia ostatnio zniewieściała. Tak to jest jak się łyka sterydy a potem płacz bo pindol nie staje i trza się przebranżowić na panią

                      Skomentuj

                      Working...