Moje doświadczenie homo

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • centro789
    Banned
    • Dec 2009
    • 52

    Właśnie specjalnie mnie do tego nie ciągnie. Jak o tym pomyślę, to nie żeby mi się robiło niedobrze, ale po prostu nie mam ochoty byc aktywny w seksie oralnym. Te wyrzuty nie wynikają więc z tego, że on coś zrobił a ja taki głupi i nic jemu .

    Skomentuj

    • memount

      Napisał Wesoly Jas
      1) Jak dla mnie to juz jestes gejsza za sam wyczym typ myslenia..i checi sprobowania.
      .
      Nie odczuwam pociągu do mężczyzn, nie pociąga mnie ich ciało. Miałem ochotę spróbować samego penisa.

      W przypadku kobiet mam inaczej. Podobają mi się, zdarza mi się obejrzeć na ulicy, często ładnym kobietom przyglądam się np. na plaży. Nie mam takich odczuć co do mężczyzn. Dlatego uważam, że nie jestem gejem.

      I jak.... czy ktoś po przeczytaniu wątku zdecydował się?
      Last edited by Gość; 16-05-10, 22:32.

      Skomentuj

      • pitchlyn

        niezbadane sa zakamarki umysłu człowieka , nie wszystko jest czarno białe , wiec i orientacja nie musi być konkretna

        Skomentuj

        • PBM

          Od dłuższego czasu chcaiłem spróbować kontaktu m-m, ale jakoś nigdy nie było ku temu okazji. A też niezbyt byłem skłonny do szukanai przypadkowego partnera na jakichś portalach. Niby coś próbowałem, ale jednak były opory.

          A jednak się udało. Dużo alkoholu zrobiło swoje i spędziłem noc z facetem, znajomym z wymiany.
          Nie mogę powiedzieć, że było to super podniecające ale na pewno nie było też odrzuające. I domyślam się, że na tym nie poprzestanę.

          Skomentuj

          • dreamysky

            PBM, a możesz coś więcej napisać, co się najbardziej zaskoczyło, co ci się podobało, a co mniej?

            Skomentuj

            • PBM

              Hmmm.. ciężko powiedzieć. Może przez to, że byliśmy wypici (choć rano już nie, a powtórzyliśmy wieczór) jakoś nie myślałem o tym jak to się ma do moich oczekiwań.
              Może zdziwiło mnie to, że zrobienie komuś loda do najłatwiejszych rzeczy nie należy... A tak poza tym to raczej nic więcej. Serio nie potrafię tego jakoś zdefiniować, może po prostu jeszcze nie ochłonąłem. Może po kolejnym razie...

              Skomentuj

              • radek_k

                PBM
                a co to za wymiana była - z obcokrajowcem to zrobiles?

                Skomentuj

                • OLDMAN
                  Świętoszek
                  • Aug 2006
                  • 27

                  To też się dorzucę...
                  Trójkąty z dwoma kobietami ostatecznie nie spełniły się. W rozpatrywaniu fantazji seksualnych wyobrażam sobie seks w trójkącie dwóch + jedna i z niezaspokojonej dotąd ciekawości jak czuje kobieta penisa w ustach chętnie bym spróbował... Niestety po latach okazało się, że moja żona bardzo różni się od mnie w postrzeganiu seksu i czerpania z niego radości. Więc nie mogę zaprosić do trójkąta faceta a jakoś jak dotąd mój umysł nie dopuszcza kontaktu seksualnego sam na sam. Może poznam kiedyś parę... A może już ją znam tylko nie wiem, że oni też by chcieli...
                  "Gdyby wybory mogły coś zmienić byłyby zabronione"

                  Skomentuj

                  • PBM

                    radek_k - tak, z obcokrajowcym, Amerykaninem dokładniej rzecz biorąc.

                    Skomentuj

                    • oral lover
                      Świntuszek
                      • Jul 2005
                      • 99

                      Napisał PBM
                      radek_k - tak, z obcokrajowcym, Amerykaninem dokładniej rzecz biorąc.
                      tylko nie mów że z czarnym?? bo pęknę z zazdrosci

                      P.S. wczoraj obciągnąłem 2 kolesiom - jeden po drugim z połyczkiem oczywiście

                      Skomentuj

                      • PBM

                        Nie, nie z czarnym.

                        Skomentuj

                        • Monula
                          Ocieracz
                          • Dec 2005
                          • 154

                          [QUOTE=oral lov
                          Last edited by Monula; 03-10-10, 14:17.

                          Skomentuj

                          • Ygreko
                            Erotoman
                            • Sep 2006
                            • 557

                            A to znajomość skończyła się z tego powodu?
                            Moim zdaniem nie, najwyżej bi. nie znamy twojej hetero przeszłości ani teraźniejszości więc trudno oceniać.

                            Skomentuj

                            • pitchlyn

                              czemu wszyscy hetero faceci jak im sie trafia taka przygoda od razu zastanawiają sie czy są gejami a inni pocieszają go ze pewnie jest "tylko" bi ??

                              zapewne nie jestes ani homo ani bi (dziwi mnie ze nad tym sie można zastanawiać)

                              młodość ma różne barwy a podniecenie w takich sytuacjach to normalka
                              gdyby chciał protestować przed takimi zabawami to by zabaw nie bylo ,
                              a były

                              Skomentuj

                              • VDO
                                Świętoszek
                                • Jul 2010
                                • 1

                                Jest taki temat, ze faktycznie nie trzeba byc gay/bi zeby zaspokoic ciekawosc, majac przed soba kobiete z twoim czlonkiem w ustach, widzac jak sie katuje ze tego nie lubi ze ciezko, ze sperma cierpka czy jakas tam inna, pluje wymysla, w zamian ty robisz minetke pierwsza klasa, laska az sie zwija chce ci leb zmiazdzyc nogami i dochodzi do siebie przez dluzsza chwile, masz pewnosc ze sie spisales, a ona wypluwa, wyciera sie albo wogole nie chce skonczyc w ustach i ty widzac to z samej ciekawosci chcesz sprawdzic jak to jest po drugiej stronie lustra ....

                                facet nie jest sam w sobie dla ciebie podniecajacy procz jego czlonka, nie ogladasz sie za nimi, a wrecz przeciwnie za dupami non stop, to nie masz zadnej podstawy do tego by twierdzic, ze sie jest gay/bi, ciekawosc i do tego tez pewnosc, ze robi sie to lepiej.... do tego dochodzi sprawa, ze facet z facetem sie umowi przez anaonse/forum i juz sobie zrobia dobrze a u kobiet szkoda gadac jedna na milion ma tak naprawde ochote (zblizona lecz nie taka sama) do nas....

                                facet to takie dziwne zwierze do ruchania jedni maja wieksze lub mniejsze zahamowania, moze byc i tak, ze homoseksualista odrzuca kobiete z gory wiedzac ze nic mu po niej <lol> to taki zart.... drugi kolega lepiej rozumie, sex taki sam tez ma dziure, tez robi laske, do tego lubi ogldac te same filmy, programy, tez lubi szybkie samochody tylko to spoleczenstwo.... religia oraz POLSKA nasza kochana :-D, szkoda mi facetow jednych i drugich tych co wybrali zycie z kolega/przyjacielem (duzym minusem jest brak potomstwa) i tym, ktorzy dla potomstwa wlasnie!, swoj brak zahamowania do plci tej samej ukrywaja, i trzepia sobie po cichu wsuwajac dildo do pupy....

                                z gory przepraszam za bledy

                                Skomentuj

                                Working...