W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

W jakim wieku widzieliście nago na zywo osobę przeciwnej płci

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • nemeziz
    Świętoszek
    • May 2012
    • 18

    W jakim wieku widzieliście nago na zywo osobę przeciwnej płci

    Nie piszcie tylko o trzylatkach na plaży. Ja widziałam w wieku 12 lat. Starszy brat przyszedł do domu strasznie nawalony. Przewrócił się na swój tapczan i tak został. Nie dawał znaku życia. Nikogo w domu nie było. Żeby nie było afery ze starszymi postanowiłam go rozebrać i przykryć kołdrą. Jak mu ściągałam spodnie to mu zeszły razem z majtkami. Miałam więc okazje by przyjrzeć mu się dokładnie. Nawet dotknęłam jego fujary. Do dziś nie wie o tym. Myślał że się sam rozebrał.
  • Xespur
    Świętoszek
    • May 2012
    • 15

    #2
    Jak byłem na wakacjach to kuzynce kilka lat młodszej ode mnie zachciało się świecić gołą dupą. Miałem tak gdzieś koło 12 lat. Tak więc ona 7-9 lat

    Skomentuj

    • lmc86
      Świntuszek
      • Aug 2011
      • 96

      #3
      Brata w wannie, jak miałem jakieś 9-10 lat, on około 20

      Skomentuj

      • nimfomanka_21
        Ocieracz
        • Jan 2012
        • 129

        #4
        Ojej cóż za temat... Widziałam brata mojego jak się kompał ja miałam z 10 lat on miał wtedy 25lat
        Nie odkładam marzeń,
        odkładam na marzenia ㄟ(ツ)ㄏ

        Skomentuj

        • Ville
          Seksualnie Niewyżyty
          • Nov 2011
          • 237

          #5
          Wydaje mi się, ze podobny temat był...


          Ale żeby nie wyjść na nadgorliwca i nie powtórzyć tego co tam napisałem, to...
          To było jakoś tak w drugiej klasie podstawówki, gdy zakradliśmy się z chłopakami do szatni dziewczyn na basenie i zrobiliśmy im niespodziewany nalot
          Później już zdecydowana większość z nich przychodziła na basen z mamami czy babciami, które pilnowały by podczas przebierania, nikt ich nie podglądał Tych dziewczyn, znaczy się

          Skomentuj

          • Marlene
            Świętoszek
            • Jul 2012
            • 41

            #6
            Ok 8 lat
            Skomentuję to tak: mieliśmy na podwórku ekshibicjonistę ;D. Zawsze wychodził nago na swój taras (1 piętro) i zawsze stawała mu pała gdy jakaś kobita go nakryła. Oczywiście wkurzanie go to była nasza ulubiona zabawa ;p.

            Skomentuj

            Working...