W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbacja u kobiet

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • senny
    Świntuszek
    • Apr 2013
    • 89

    Napisał Strzelec82
    Pytanie czy faceci masturbuja sie pomimo udanego sexu z partnerką? Udany- mam na myśli też często.

    NAGIETKA
    Ja sie masturbuje bo sex mam od swieta, a temperament i wyobraźnia robi swoje. Piszę to w kontekście Twojej koleżanki, która nie odczuwa takich potrzeb i jest poza naszym światem, jak moja kobieta:-) tradzedyyy:-(
    W moim poprzednim związku nie narzekałem na seks. Moja była raczej nie miała zahamowań i mogliśmy robić różne rzeczy, a jednak się masturbowałem nawet przy niej nieraz. Mam większe libido, więc lubię codziennie Ale ona nie zawsze no i jakoś sobie musiałem radzić.

    No ale pewnie co kobieta to inaczej to odbiera, tak samo faceci niektórzy pewnie by się krępowali, chociaż to bardziej zależy od rodzaju relacji, my od początku gadaliśmy sporo o seksie.

    Skomentuj

    • Strzelec82
      Banned
      • Feb 2009
      • 18

      Masz rację to zależy od temperamentu, a ja że swoją dziewczyną nie rozmawiałem o seksie i nie rozmawiam, bo ona unika tego tematu.

      Skomentuj

      • Strzelec82
        Banned
        • Feb 2009
        • 18

        hehe nie wiem jak odpowiedzieć, to śmiech przez łzy. Ciężki przypadek, nie docenialem wcześniej tego co miałem, teraz mam zupełnie odwrotnie. Szukałem zaradnej życiowo no i mam ale pod względem sexu brak dopasowania.

        Skomentuj

        • KoneserSmaków
          Erotoman
          • Jan 2012
          • 560

          Kościół kościołem, ale masturbacja jest często postrzegana jako temat wstydliwy wśród osób niewierzących o sexie można gadać, ale o masturbacji już nie, myślę że to może być związane z tym, że sex to jednak przyjemność w duecie, a masturbacja jest bardzo... osobista? i częściej mimo wszystko kobiety nie chcą się przyznać, że się masturbują

          Skomentuj

          • KoneserSmaków
            Erotoman
            • Jan 2012
            • 560

            Napisał Astraja
            A ja nie rozumiem dlaczego tak trudno zrozumieć kiedy dziewczyna mówi że tego nie robi albo że nie sprawia jej to przyjemności. Od razu -przynajmniej w moim przypadku- jest głupie gadanie że na pewno kłamię , że pewnie się wstydzę itp.
            Każdy robi co chce, jedni wolą to, inni tamto Co do kłamstwa myślę, że tak się przyjęło, że większość się masturbuje, a po prostu nie chce się przyznać

            Skomentuj

            • Bachanatka
              Ocieracz
              • Sep 2012
              • 130

              Napisał Astraja
              Brak seksu nie sprawia że nagle chce mi się dotykać samej.
              Tak samo jak duża ilość seksu nie sprawia ze mam ochotę przestać się masturbować .

              Ogólnie rzecz biorąc masturbacja niekoniecznie zaspokaja, ale i niekoniecznie tylko zaspokojeniu służy , wiele moich koleżanek potrafi się doprowadzić do orgazmu poprzez masturbacje, ale w fazach życia pozbawionych partnera nie zaspokaja ich to w najmniejszym stopniu .

              Skomentuj

              • Milenart
                Świntuszek
                • Aug 2013
                • 61

                Jestem pewna, że bardzo wiele kobiet to robi ale sięę do tego nie przyznają. Ja uważam, że masturbacja jest doskonałym dodatkiem do sexu, pomaga w poznaniu swojego ciała, przynosi ulgę, rozkosz i rozładowania napięcia. Masturbacja przed snem pozwala zapomnieć o problemach dnia codziennego i pozwala szybko i mocno zasnąć. Ja zaspokajam się najczęściej ręką, dokładnie dwoma paluszkami. Czasami biorę wibrator lub kieruj na cipkę strumień wody. Zdarza tez mi się mieć orgazm od samego zaciskanie ud. Praktykuję to będąc np. w podróży albo w kinie, gdy pieszczoty ręką są niemożliwe.

                Skomentuj

                • Mgielka
                  Ocieracz
                  • Feb 2010
                  • 188

                  Tez jestem zdania, ze sporo kobiet omija temat masturbacji wezykiem. Temat, a nie sama masturbacje.
                  Piszecie, ze wasze kolezanki, podczas gdy rozmowa schodzi wlasnie na ten temat, przyjmuja postawe zgola obronna. Tak sobie teraz mysle jak to bylo w moim otoczeniu. I wlosy mi na glowie deba staja, gdy dociera do mnie, pewien smutny fakt. Przez wiekszosc zycia obracam sie miedzy samymi babami. Ani w liceum, ani na studiach dziewczyny nie wypieraly sie masturbacji. Z jednej tylko prostej przyczyny: nie mialy okazji, bo takich rozmow w oglole nie bylo! Nie studiowalam teologii, w zakonie nie bylam, a dziewczyny gadaly na rozne tematy, wlaczajac w nie seks. A jednak slowo "masturbacja" w ogole nie padalo. Dziwne to, smutne i przerazajace. Czyzby rzeczywiscie byl to temat tabu? Z moich doswiadczen, na to wychodzi.
                  W pracy z kolei mam praktycznie samych facetow, ktorzy to gadaja na potege i inicjuja wszelkiego typu pieprzne dyskusje

                  A w temacie: nie wiem jak lepiej moglabym poznac siebie i wlasne potrzeby, jak inaczej dokladnie pokazalabym facetowi co mnie kreci. Masturbuje sie raczej sporadycznie, a czestotliwosc zalezy od konkretnego etapu w zyciu. Jasne, wole miec kogos, kto odwali cala robote za mnie Ale gdy tego kogos chwilowo brak, bez oporow biore sprawy w swoje rece
                  Too much is never enough.

                  Skomentuj

                  • Intymna
                    Świętoszek
                    • Dec 2005
                    • 4

                    potrzebuję częściej niż mam możliwość

                    no tak...żebym była dobrze zrozumiana, nie jestem wybrakowana Mam kolegę, z którym jeśli zgramy się czasowo udaje nam się coś tam porobić ale nie jest to TO coś <w tym przypadku raz na 3-4 miesiące>
                    Ja potrzebuję ze 2x dziennie

                    Radzę sobie dłonią, strumieniem wody, kuleczkami...

                    Pragnę faceta na stałe, ale jestem w tak patowej sytuacji, że nie mam możliwości. Nie chce się rozpisywać co jest powodem stanu rzeczy, ale korzystam z tego że MASTURBACJA istnieje

                    Wkrótce to się zmieni, a wtedy masakra, będzie się działo.

                    Skomentuj

                    Working...