Adopcja przez pary homoseksualne

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tommmkos1
    Świntuszek
    • Nov 2005
    • 72

    #46
    Zdecydowanie PRZECIW! Przytoczę tylko dwa argumenty. Przy całym magazynie tolerancji jaką w sobie mam dla ludzi o innej preferencji seksualnej, homoseksualizm jest za sprzeczny z naturą ludzką, sprzeczny sam w sobie biologicznie.

    Toleruję taką odmienność ale jeśli ktoś próbuje mnie przekonać, że to normalny sposób życia to czuję się trochę tak, jakbym słyszał zachętę "Pij codziennie szkalnkę oleju silnikowego! To wzmaga potencję!" ;-)

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #47
      Napisał tommmkos1
      homoseksualizm jest za sprzeczny z naturą ludzką, sprzeczny sam w sobie biologicznie.
      Możesz to jakoś rozwinąć, bo zupełnie nie rozumiem co masz na myśli?
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • Belaya
        Banned
        • Mar 2006
        • 92

        #48
        seks z prezerwatywami tez jest sprzeczny z natura ludzka. aborcja tez. lot samolotem tez. operacje, lekarstwa, ogladane tv tez jest sprzeczne z ludzka natura. moze wrocimy do starych, dobrych naturalnych jaskin, futer zwierzecych, zycia w stadzie i polowan z wlocznia?? jak naturalni, to na maxa, co nie, tommkos? dzisiaj WSZYSTKO jest sprzeczne z natura, ale to nie znaczy, ze to wszystko jest złe.

        Skomentuj

        • YoungStallion
          Perwers
          • Jul 2005
          • 1184

          #49
          Napisał Belaya
          seks z prezerwatywami tez jest sprzeczny z natura ludzka. aborcja tez. lot samolotem tez. operacje, lekarstwa, ogladane tv tez jest sprzeczne z ludzka natura. moze wrocimy do starych, dobrych naturalnych jaskin, futer zwierzecych, zycia w stadzie i polowan z wlocznia?? jak naturalni, to na maxa, co nie, tommkos? dzisiaj WSZYSTKO jest sprzeczne z natura, ale to nie znaczy, ze to wszystko jest złe.
          Ciekawy punkt widzenia. Wiem o co Ci chodzi i zgadzam sie tylko dobór argumentow jest co najmniej zaskakujący.
          Dlaczego seksz prezerwatywami jest sprzeczny z naturą, latanie samolotem czy operacja? nasza natura sprawila to ze zrobilismy pare ladnych wynalazkow i z nich korzystamy.

          Czemu niby noszenie futra ma byc naturalne a noszenie gumki nie?
          Futro to tez wynalazek. Ktos musial wpasc na to zeby sie tym okryc.Nie chcesz zeby Ci bylo zimno- ubierasz sie, nie chcesz miec dzieci- zakladasz gume.

          Gdybym mial odpowiedziec tommmkos1 co jest sprzeczne z ludzką naturą to powiedzialbym ze rodzenie dzieci przez mezczyzn. Homoseksualizm na pewno jest zgodny z natura niektorych ludzi natomiast sprzeczne jest posiadanie wlasnego potomstwa przez pary homoseksualne.
          "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
          Stanisław Lem

          Skomentuj

          • malinkaa7
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jun 2006
            • 242

            #50
            Ja jestem raczej przeciwna temu..bo jakos mi sie niewidzi by dwójka facetów wychowywała młaą dziewczynkę.. jestem za typowym "schematem" rodziny

            Skomentuj

            • tommmkos1
              Świntuszek
              • Nov 2005
              • 72

              #51
              Napisał rojze
              Możesz to jakoś rozwinąć, bo zupełnie nie rozumiem co masz na myśli?
              To proste. Homoseksualizm jest aproduktywny, nie ma w swojej naturze sposobności do podtrzymania gatunku. Przekładając na prostszy język: pan i drugi pan nie zrobią sobie dzidziusia. :-)

              Skomentuj

              • Rojza Genendel

                Pani od biologii
                • May 2005
                • 7704

                #52
                Napisał tommmkos1
                To proste. Homoseksualizm jest aproduktywny, nie ma w swojej naturze sposobności do podtrzymania gatunku. Przekładając na prostszy język: pan i drugi pan nie zrobią sobie dzidziusia. :-)
                A ty ile dzieci już spłodziłeś?
                Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                Skomentuj

                • YoungStallion
                  Perwers
                  • Jul 2005
                  • 1184

                  #53
                  Napisał rojze
                  A ty ile dzieci już spłodziłeś?
                  Przyznam sie ze nie podejrzewalem Cie o taka wypowiedz.
                  Ile on moze zrobic z kobietą jako hetero a ile moze gej ze swoim facetem przy zalozeniu ze chcą miec oczywiscie swoje wlasne potomstwo.
                  Last edited by YoungStallion; 29-06-06, 21:42.
                  "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                  Stanisław Lem

                  Skomentuj

                  • Rojza Genendel

                    Pani od biologii
                    • May 2005
                    • 7704

                    #54
                    Miałam na myśli tylko i włącznie to, że mikry promil naszych zachowań seksualnych prowadzi do prokreacji.
                    U człowieka seks ma wiele innych funcji, i wszystkie one są realizowane w związkach homoseksualnych.
                    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                    Skomentuj

                    • rozporek
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Oct 2005
                      • 335

                      #55
                      Jestem zdecydowanie na NIE.
                      <Flora> potrzebuję jakiejś porady dotyczącej mężczyzn... pomożecie?
                      <Shadowdean> Połykaj

                      Skomentuj

                      • tommmkos1
                        Świntuszek
                        • Nov 2005
                        • 72

                        #56
                        Napisał rojze
                        A ty ile dzieci już spłodziłeś?
                        To nie jest tematem dyskusji, więc nie odpowiem :-)

                        Skomentuj

                        • BezLoginu00
                          Wspomógł BT
                          • Mar 2006
                          • 78

                          #57
                          wolałbym mieć jednego chorego starego niż mieć ich dwóch... moze to i kiedyś przejdzie... ale napewno nie terez (chodzi mi o polske)
                          "życie idioty to nie bułka z masłem"

                          Skomentuj

                          • rozporek
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Oct 2005
                            • 335

                            #58
                            Argumenty homoseksualistów i ich giermków wśród hetero są widzę nie do obejścia. Rojze pytająca gostka hetero z forum ile dzieci zrobił do tej pory (o niego bym się raczej nie martwił pod tym względem raczej o gejów i lesbijki których wielbisz), teksty na poziomie - co lepsze dwóch gejów czy rodzina patologiczna etc.. Ludzie - jak można takich argumentów używać, przystawiając jedną patologię do drugiej i mówiąc wybieraj co wolisz ? Szczególnie że z tej całej pro - gejowskiej propagandy można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o sobie samym.. Że jak się nie przepada za homo to się jest krypto homo, oraz - jakie wnioski nasuwają się same widząc wszędzie "argument" wspomniany przeze mnie wyżej - że rodziny hetero to w gruncie rzeczy same patologie, a homoseksualiści to niemalże nadludzie.
                            <Flora> potrzebuję jakiejś porady dotyczącej mężczyzn... pomożecie?
                            <Shadowdean> Połykaj

                            Skomentuj

                            • tommmkos1
                              Świntuszek
                              • Nov 2005
                              • 72

                              #59
                              Napisał rozporek
                              Argumenty homoseksualistów i ich giermków [...] Że jak się nie przepada za homo to się jest krypto homo, oraz - jakie wnioski nasuwają się same widząc wszędzie "argument" wspomniany przeze mnie wyżej - że rodziny hetero to w gruncie rzeczy same patologie, a homoseksualiści to niemalże nadludzie.
                              Rzeknę:
                              w dużej mierze zgadzam się z Tobą i sądzę... i wiem, że jest nas na całe szczęście więcej, choć pewnie wielu boi się otwarcie mówić o tym, że homoseksualizm to niestety nie jest normalne życie normalnych ludzi. Pozdrawiam.

                              Skomentuj

                              • rozporek
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Oct 2005
                                • 335

                                #60
                                Dzięki, również pozdro.
                                <Flora> potrzebuję jakiejś porady dotyczącej mężczyzn... pomożecie?
                                <Shadowdean> Połykaj

                                Skomentuj

                                Working...