W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Trudna decyzja (mam ochotę na seks z facetem)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darayavahus

    #31
    Napisał opolepasywek
    Noc chcialbym sie podzielic z wami moim doswiadczeniem. NIe bylo iedy napisac ale lepiej pozno niz wcale. Wiec tak: spotkalismy się w opolu kolo kinoplexu. Najpierw chwila rozmowy i potem sie zaczelo. Byl to moj pierwszy raz wiec on prowadzil. Zaczelismy od calowania (dosyc dlugo sie lizalismy), nastepnie on sciągnąl spodnie, wtedy mnie troche przyblokowalo; jego sprzet mial okolo 18 cm. Na początku sie balem, ale mnie uspokoil i wreszcie wziolem do buzi, bylem spięty jak cholera lecz po kilku chwilach sie zacząłem rozluzniac i porządnie ssac jego kutasa. Nastepnie sciągnąl ze mnie ubrania i kazal mi wypiac moją pupe i tak zrobilem, zaczolem lizac moją dziurke, bylo bardzo przyjemnie, gdy juz byla dostatecznie wilgotna wsadzil kutasa we mnie, bolalo mnie mocno za pierwszym razem, ale potem to juz sama przyjemnosc. Bzykal mnie w dupke dosyc dlugo. Musze powiedziec ze znal sie na rzeczy. Pozycje byly najrozniejsze. Ostatni etap to oczywiscie spust. Chcial mi sie spuscic na brzuch ale sie nie zgodzilem i wytrysnal obok mnie.

    To tyle tak w duzym skrócie. Naważniejsze ze mam to juz za sobą i jestem szczesliwy. Na kocu powiedzial ze tak okrąglutkiego i jedrnego tyleczka jeszcze nie bzykal.
    Miło sie czyta że pierwszy raz masz za sobą i doznania były miłe Mój pierwszy raz był bolesny i wcale nie był przyjemny. Może dlatego że byłem mocno zestresowany.
    a tak wogle to - robiliście to w gumce ? Bo o tym w opisie swoich doznań nie wspominasz...

    Skomentuj

    • opolepasywek
      Świętoszek
      • Aug 2009
      • 5

      #32
      Tak w gumce.

      Skomentuj

      • damban
        Świętoszek
        • May 2005
        • 22

        #33
        siema ja też mam ochotę zrobić to xz facetem mam dziewczyne ale jestem ciekawy jak to jest i chodzi mi tylko o zabawy sprzętem bez lizania
        0statnio edytowany przez Kata; 06-09-10, 23:00. Powód: Nie anonsuj

        Skomentuj

        Working...