Najądrze boli nasieniowód podbrzusze?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kriserr
    Seksualnie Niewyżyty
    • Mar 2007
    • 253

    Najądrze boli nasieniowód podbrzusze?

    Witam,
    mam problem boli mnie podbrzusze,pobolewa, na jąderku jednym pod skórą wyczuwam kulkę taką która przy dotykaniu powoduje ból podbrzusza na drugim jądrze jest taka sama, ale tego bólu nie powoduje za bardzo, zastanawiam się czy to jest torbiel?żylak,jakiś guzek czy fachowo Najądrze zakończone taką kulką i mam dylemat co to jest?.

    Boli mnie i pojde na bank do urologa nie wiem czy nie mam stanu zapalnego jakiegos, po prostu chce wiedziec co mi jest i tak juz sie tydzien męcze...
  • Bobi25
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jul 2009
    • 395

    #2
    No litości chłopie a skąd my mamy wiedzieć co Ci jest? OD tego jest lekarz idz jak najszybciej i będzie wiadomo.

    Skomentuj

    • Margo82
      Perwers
      • Mar 2013
      • 937

      #3
      Tutaj nikt Ci tego nie powie. Doktor Google też raczej nie. Czym prędzej do lekarza!
      "Obelgi to argumenty tych, którzy nie mają argumentów." Jean-Jacques Rousseau

      Skomentuj

      • kriserr
        Seksualnie Niewyżyty
        • Mar 2007
        • 253

        #4
        Napisał Margo82
        Tutaj nikt Ci tego nie powie. Doktor Google też raczej nie. Czym prędzej do lekarza!
        Właśnie googluje i nie mogę nigdzie zobaczyć sensownych zdjęć najądrza są ale takie nijakie jak one wyglądają teoretycznie wygląda to jakby to były "najądrza" i te jedno mi dokucza ale czemu? pojde do lekarza, jak bede miec chlamydie to bedzie koniec swiata ale lepsze niz operacja jajek.

        Skomentuj

        • mareczekom
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 5

          #5
          W wieku 14-15 lat (nie pamiętam dokładnie) miałem podobny problem. Okazało się, że był to tzw. przydatek morgagniego.
          Ból zaczął się rano, wieczorem leżałem już na stole operacyjnym.
          Nie chcę straszyć ale w tych sprawach po prostu trzeba jak najszybciej zasięgnąć opinii lekarza.



          Po operacji nic mi nie dolega, jestem w pełni sprawnym facetem
          Pozdrawiam, wracaj szybko do zdrowia, mam nadzieję, że to nic poważnego

          Skomentuj

          Working...