W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Internat i natryski

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Outlaws13
    Perwers
    • Oct 2011
    • 1332

    #61
    sorki za OT ale napisze coś co kiedyś ktoś powiedział. "Używanie słowa ***** (część roweru) jest wyrażeniem sprzeciwu, słowo gej jest wyrażeniem akceptacji" i myślę że nie warto tu dzielić na dobrych i złych bo wszyscy mamy prawo do swoich poglądów i widzenia świata. jeśli w czyiś oczach jestem homofobem to tylko dodam że dumnym homofobem
    "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

    sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

    Skomentuj

    • kochany
      Seksualnie Niewyżyty
      • Oct 2006
      • 313

      #62
      Outlaws13- pytasz smoka czego dobrego nauczyło wojsko? Może i niewiele, facet faktycznie uczył się ściemniać, co niektóry palić i przeklinać itp., ale mów co chcesz, chłoptaś, który szedł do Monu uczył się też jak samemu o siebie zadbać, jak przyszyć guzik, zaszyć dziurę, wyprać gacie i koszulkę, załatwić jakieś formalności SAMEMU BEZ MAMUSI. Spójrz na tych wypacykowanych chłopców w rurkach, którzy grzywkami zarzucają, przecież to zgroza "przyszłość naszego narodu" jak mamusia kanapki nie uszykuje to będzie głodny chodził.
      Ziemia serca mężczyzny jest kamienista… Tuż pod nią kryje się skała. Mężczyzna hoduje w niej to, co zdoła… i opiekuje się tym.

      Skomentuj

      • kimirsen
        Ocieracz
        • Apr 2010
        • 120

        #63
        Wiele zabobonów, wierzeń ludowych (czytaj: stereotypów), fobii i innych nienawiści w tym wątku.

        Po pierwsze, pasywnym gejom zaglądano co najwyżej po to, żeby sprawdzić, czy mają hemoroidy. W 1999 bodajże roku, na mojej komisji lekarskiej nikt mi już do majtek nie zaglądał. Zapytał się mnie lekarz, czy są dwa jądra na swoim miejscu i czy mam hemoroidy. O ile na pierwsze pytanie odpowiedziałem, że są, to na drugie odpowiedziałem nie wiem co to jest. Lekarz odparł, że jakbym miał, to bym wiedział. Te badania miały na celu wyeliminowanie przeciwwskazań do postawienia kategorii A. A jeżeli ktoś na takim badaniu w wieku 18-19 lat dowiadywał się, ze ma stulejkę, to był frajerem.

        Po co nagość na komisjach? Właśnie po to, żeby pokazać wyższość. Celowe zabiegi psychologiczne, żeby złamać słabych już na samym początku. Celowe zagrywki systemów totalitarnych, żeby nago przed całą komisją śmigać. Już za moich czasów badanie odbywało się intymnie, bo za parawanem, a nawet, jak już pisałem, nikt nie zaglądał w majty. Cywilizacja daje więcej prywatności i badanie u specjalisty stosuje się wtedy, kiedy jest konieczne ograniczając nagość do minimum.

        Po drugie - określenie homoś jest propagowane przez Korwinistów i jest określeniem obraźliwym, bo wiadomo jakie Korwin-Mikke ma pogląd na temat mniejszości seksualnych.

        Po trzecie, branie wspólnych pryszniców nie zaraża homoseksualizmem, bo to nie jest nic zakaźnego. Homoseksualizmu nie ma się w tyłku, co to niby badanie na komisjach miało wykazać, lecz w głowie. Chyba, że ktoś ma jakieś kompleksy albo traktuje to w sposób typowo seksualny.

        Po czwarte, pan smok nie wywyższa się, sugerując komuś, że jest na poziomie zdawania egzaminów gimnazjalnych.

        Po piąte, jeżeli ktoś przechodził komisję od połowy lat 90', to po ukończeniu studiów mógł skorzystać z przejścia do rezerwy po otrzymaniu dyplomu.

        Po szóste, sam jestem innej orientacji seksualnej i biorąc niemal codziennie zbiorowy prysznic po pracy, nie mam różowych wspomnień. Fakt, że ktoś bierze po pracy prysznic, nie wynika że nie jest po studiach, bo akurat w fachu górnika sam dyrektor jak zjedzie na dół, to się troszkę ubrudzi i bierze prysznic. Ciekawe ilu het*******ualistów trzęsło by portkami, ażeby zjechać na 8 godzin do górniczej pracy Pozdrawia gej.
        0statnio edytowany przez kimirsen; 02-10-13, 23:38.

        Skomentuj

        • Ice Cube
          Świętoszek
          • Jan 2012
          • 18

          #64
          Napisał kimirsen
          Po drugie - określenie homoś jest propagowane przez Korwinistów i jest określeniem obraźliwym, bo wiadomo jakie Korwin-Mikke ma pogląd na temat mniejszości seksualnych.
          Hehe, akurat jego poglądy na temat 'homosiów' nie są aż tak obraźliwe, ba, nie nawołuje nawet do nienawiści, wbrew pozorom. A i samo określenie jest, prędzej, określeniem prześmiewczym. Sam znam kilka 'gorszych' określeń

          Skomentuj

          • kimirsen
            Ocieracz
            • Apr 2010
            • 120

            #65
            Na pewno pogardliwe, skoro pogardliwie podchodzą to propozycji osób zainteresowanych unormowaniem podstawowych praw osób w związkach tej samej płci.

            Skomentuj

            • znowuzapilem
              SeksMistrz
              • Nov 2010
              • 3555

              #66
              ...no ale co w związku z tym?
              Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

              Skomentuj

              • janlis
                Świntuszek
                • Aug 2012
                • 88

                #67
                Napisał kimirsen
                Po drugie - określenie homoś jest propagowane przez Korwinistów i jest określeniem obraźliwym, bo wiadomo jakie Korwin-Mikke ma pogląd na temat mniejszości seksualnych.
                Przy takich a nie innych poglądach Korwina na temat gejów spodziewałeś się, że nazywać was będzie "moje kochane chłopaki"? Na szczęście Korwin to normalny facet.

                janek

                Skomentuj

                • kimirsen
                  Ocieracz
                  • Apr 2010
                  • 120

                  #68
                  Odniosłem się tylko do wcześniejszej dyskusji, jak również wyraziłem swoją opinię na temat moich odczuć, gdy ktoś tak o mnie mówi.

                  Skomentuj

                  Working...