Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Mój pierwszy raz
Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 26-07-16, 21:12   #76
thlo
Erotoman
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Postów: 513

Płeć: Mezczyzna
Skoro ja jestem gównem w takim razie nie chce kontynuować tego wątku.
Po pierwsze mijacie się z wątkiem to nie temat o "analnych partnerów" a jak chcesz wiedzieć czy kochanica90 jest szmatom to tak jest szmatom jak wszystkie inne na bez tabu.
Administrator zamknij temat bo jest mój więc mam prawo go zamknąć.
thlo jest offline  
Old 26-07-16, 21:48   #77
kochanica90
Erotoman
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Miasto: .
Postów: 605

Płeć: Kobieta
Przyjaciel, analnych niewielu. Ale tu chyba nie o takich mowa.
__________________
If your dick is longer than my heels, just say hello
kochanica90 jest offline  
Old 26-07-16, 22:01   #78
barmetr
Perwers
 
Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: Warszawa
Postów: 1 399

Płeć: Mezczyzna
Może przyjacielowi coś się pomyliło z innym tematem...
Ale być może ta pomyłka nie była przypadkowa...
barmetr jest offline  
Old 26-07-16, 22:02   #79
virgende
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Postów: 55

Płeć: Kobieta
Cytat:
Picollo nie irytuj się tak. Dziewczyny mają sporo racji. Poznałam kiedyś takiego jednego. Jak się później okazało prawiczek. Ale nie ze względu na niemożność znalezienia dziewczyny, tylko że względu na zasady jakie wyznawał. Ma być jedna, jedyna do grobowej i koniec. I wcale nie umniejszało mu bycie 26 letnim prawiczkiem. Przeciwnie, imponował swoją pewnością siebie i zasadniczością. Znalazł swoją dziewicę.
Tak więc jak widzisz bycie prawiczkiem nie zawsze oznacza bycie nieudacznikiem. To Ty sam okreslasz swoją pozycję. Szczególnie narzekaniem.
Bardzo mi to imponuje!
virgende jest offline  
Old 26-07-16, 22:39   #80
Zane
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Miasto: Zostawcie Krym - weźcie Sosnowiec
Postów: 131

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał znowuzapilem Zobacz post
No niewierze. Gdzie są teraz te wszystkie forumowe feministki które głośno krzyczały w temacie "jak facet rucha to jest maczo a jak dziewczyna daje to jest szmatą".
Tak właśnie wyglądają te wasze feministyczne standardy.

Co to za sprawiedliwość? Załóżmy organizacje która będzie walczyła i piętnowała takie traktowanie prawiczków (wszak dziewice to bardzo pożądana cecha, dlaczego nie działa to przy płci męskiej?).
Skandal!

Dobre pytanie. Też mnie często zastanawia, czemu faceci lubią dziewice, a kobiety nie lubią prawiczków. Panowie, kobiety czasami dosadnie dały wam już rady - skoro nie wychodzi wam z poznanymi kobietami, problem musi leżeć też po waszej stronie. Pomińmy wszystkie te zdesperowane kobiety po rozstaniu, które same nie wiedzą czego chcą. Wniosek jest prosty - weźcie się za siebie. Nie znam was, nie wiem jak wyglądacie i się zachowujecie. Natomiast jak widać często problem leży w waszej niskiej samoocenie, robieniu z prawictwa choroby, upośledzenie, co zauważyła Zebra i miała rację. Nie musicie się afiszować z tym, że jesteście prawiczkami.

Piccollo, co do ciebie - widać, zresztą jak pisałeś, że masz problemy z pewnością siebie. Łatwiej ci poznać, rozmawiać z kobietą przez internet niż w rzeczywistości. Może tutaj leży problem i nad tym trzeba pracować.
PS. Nick nie jest zaczerpnięty z Dragon Balla?

thlo, być może trafiałeś na określony typ kobiet, których nie interesuje znajomość z prawiczkiem, dlatego nie poświęcały mu uwagi, czasu. Zależy, czego kobieta chce- jeżeli seksu, będzie szukała doświadczonego faceta, takich nie obchodzą twoje problemy. Dla ciebie to brak szacunku, egoizm, dla nich naturalne. Nie chcą tracić czasu na kogoś, kto ich nie interesuje. I nie obrażaj kochanicy od szmaty, tylko dlatego, że inaczej podchodzi do seksu niż ty.
__________________
Jednym z największych wyzwań w życiu jest bycie sobą w świecie,
który próbuje sprawić byś był jak reszta.
Zane jest offline  
Old 26-07-16, 23:12   #81
kochanica90
Erotoman
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Miasto: .
Postów: 605

Płeć: Kobieta
Spoko ja jestem szmatą z picollo tak. Pogadaliśmy na priv i stwierdzam to co Ci pisałam. Polub się, uwierz żeś za****sty i do przodu. Zrob zaletę z tego czego się obawiasz
Thlo. Cóż chyba nie chcę się tym zajmować, po tym jak cudownie wypowiadał się w innych wątkach.
__________________
If your dick is longer than my heels, just say hello
kochanica90 jest offline  
Zamknięty Temat
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Mój pierwszy raz

Tags
deresja, prawica

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:18.
   Archiwum