Old 08-10-17, 13:05   #1
MowMiWiecej
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Miasto: warszawa
Postów: 2

Płeć: Mezczyzna
Ellaone , okres i tabletki antykoncepcyjne
Witam
Wczoraj przydazyl sie incydent ktory wymagal od mojej dziewczyny zażycia Ellaone (peknieta gumka)
Dzis powinien sie jej zaczac okres ale zdecydowała ze chce tabletke bo ostatnie dwa okresy miała nieregularne.
Dzis zaczela krwawic ale jak sama mowi krew jest bardzo rzadka i blada...
Rzecz jest taka ze wraz z pojawiniem sie okresu powinna zaczac zażywac tabletki antykoncepcyjne.
Teraz sama nie wie czy krawienie to okres czy skutek uboczny Ellaone.
Prosze o wypowiedz i radę
MowMiWiecej jest offline   Reply With Quote
Old 08-10-17, 22:48   #2
kochanica90
Erotoman
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Miasto: .
Postów: 608

Płeć: Kobieta
Zrobiłabym miesieczną przerwę i dopiero od kolejnego cyklu zaczęłabym brać tabsy. Ellaone sama w sobie to już ogromna bomba hormonalna, wydaje mi się że mimo wszystko jakaś przerwa byłaby wskazana. Ale lekarzem nie jestem, tak mi podpowiada rozsądek.
__________________
If your dick is longer than my heels, just say hello
kochanica90 jest offline   Reply With Quote
Old 10-10-17, 10:43   #3
MowMiWiecej
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Apr 2012
Miasto: warszawa
Postów: 2

Płeć: Mezczyzna
Coz zdecydowala ze zacznie brac. Wczwartek idzie do ginekologa i na podstawie wypowiedzi specjalisty podejmie konkretne dzialanie
MowMiWiecej jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Ciąża: dylematy i pytania.

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:28.
   Archiwum