Korek ANALNY

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JeanGrey
    Świntuszek
    • Dec 2021
    • 69

    Napisał bonifacy01
    przypadkiem takie gadżety nie są dla kobiet? Nie zrozumcie mnie źle, natomiast myślałem, że faceci o orientacji hetero, nie bawią sie w takie coś :-O
    A czym w budowie różnią się tyłki damskie od męskich? Są tak samo zbudowane, unerwione i tak samo odbierają bodźce. My kobiety możemy mieć kilka rodzajów orgazmów, analne, pochwowe, łechtaczkowe, sutkowe? Dlaczego faceci muszą się ograniczyc tylko do przyjemności płynącej z kutasa? Skoro mój facet daje mi przyjemnosc na różne sposoby, to też chcę się mu tym odpłacić.

    Skomentuj

    • misr4
      Świętoszek
      • Apr 2010
      • 35

      Przy dużym podnieceniu i odrobinie cierpliwości i praktyki facet też może osiągać wspaniałe orgazmy i wytryski podczas analnej penetracji albo stymulacji swoich sutków - bez dotykania penisa.

      Skomentuj

      • Tommie
        Ocieracz
        • Jun 2016
        • 130

        Napisał JeanGrey
        A czym w budowie różnią się tyłki damskie od męskich? Są tak samo zbudowane, unerwione i tak samo odbierają bodźce. My kobiety możemy mieć kilka rodzajów orgazmów, analne, pochwowe, łechtaczkowe, sutkowe? Dlaczego faceci muszą się ograniczyc tylko do przyjemności płynącej z kutasa? Skoro mój facet daje mi przyjemnosc na różne sposoby, to też chcę się mu tym odpłacić.
        Sam odbyt i odbytnica nie różni się niczym. Za to bezpośrednie ich "sąsiedztwo" już dość istotnie. A to ono w zasadniczy sposób odpowiada chyba za całą gamę odczuć związanych z tym rodzajem penetracji. U mężczyzn to przede wszystkim stymulacja prostaty jest głównym dawcą przyjemności. Więc teoretycznie powinniśmy mieć nawet z tego więcej frajdy niż dziewczyny
        "Odchyleniem seksualnym można nazwać jedynie całkowity brak seksu. Cała reszta to kwestia gustu" Zygmunt Freud

        Skomentuj

        Working...