W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Różnica wzrostu....

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bombin
    Świętoszek
    • Jan 2012
    • 6

    Różnica wzrostu....

    ja 194cm ona 148cm...
    Pytanie proste: Jak wy to robicie ? ))))))))) chodzi mi czego unikac ? co jest ok ? przy takiej różnicy...

    jeszcze nie bylo sexu - ale za tydzien bedzie i sie obawiam...
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #2
    Temat był już poruszany, wystarczy poszukać.
    Skrótowa odpowiedź brzmi: to żaden problem.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • przemo90
      Seksualnie Niewyżyty
      • Apr 2006
      • 223

      #3
      wow, a myślałem że u mnie jest duża różnica...

      każda pozycja jest możliwa, wystarczy chcieć

      Skomentuj

      • Bombin
        Świętoszek
        • Jan 2012
        • 6

        #4
        wzrost to nic... waga 112kg i 40kg (chyba nawet nie) mówicie ,ze da rade ? bo troche tego nie widze i mam jakis urojony problem...

        Skomentuj

        • przemo90
          Seksualnie Niewyżyty
          • Apr 2006
          • 223

          #5
          jeśli jej nie zgnieciesz będzie dobrze

          Skomentuj

          • Bombin
            Świętoszek
            • Jan 2012
            • 6

            #6
            to nie jest takie śmieszne... juz raz sie popłakała jak ja przytuliłem... dlatego sie pytam bo boje jak to będzie

            Skomentuj

            • wellspokenman
              Świętoszek
              • Jul 2009
              • 38

              #7
              pora schudnąć ;D miłość sztuką poświęceń

              Skomentuj

              • Bombin
                Świętoszek
                • Jan 2012
                • 6

                #8
                gruby nie jestem... mam styp. z 3boju na uczelni, wiec efektem schudnięcia będzie wyp. ze studiów = przeprowadzka do starego miasta = zerwanie... wiec bez sensu haha za pare lat bedzie 130 ;P dobra, wazne ,ze da rade to zrobic... tylko jeszcze mlody i glupi i do tego prawiczek... ehhh

                Skomentuj

                • Natalia84
                  Banned
                  • Jan 2012
                  • 2

                  #9
                  Różnica wzrostu to nie jest żaden problem. Chyba, że razem z gigantycznym wzrotem jest także gigantyczny "interes"

                  Skomentuj

                  • Bombin
                    Świętoszek
                    • Jan 2012
                    • 6

                    #10
                    nie wiem czy gigantyczny ale na tez nie maly dlatego tak troche sie obawiam zeby sie nie zniechęciła jak bedzie bolalo pierwszym razem i liczylem ,ze ktoras z Pań mi pomoze z wlasnych doswiadczeń...

                    Skomentuj

                    • snb_girl
                      Banned
                      • Oct 2010
                      • 213

                      #11
                      ja z racji na swój nieduży wzrost 160prawie, miałam zawsze wyższych sporo facetów. i nie było nigdy problemów z seksem. jak w obcasy 12cm wskoczylam, to wygladałam normalnie przy takim facecie 180powyzej co do seksu, wszystkie pozycje są ok, stojące odpadają Jeśli będziesz w miarę delikatny i nie będziesz całego ciężaru swojego ciała na niej opierał, to żadnych problemów być nie powinno. Swoją drogą, nawet nie 1,5 metra i niecałe 40kg to chucherko musi być straszne tyci tyci kobietka

                      Skomentuj

                      • Bombin
                        Świętoszek
                        • Jan 2012
                        • 6

                        #12
                        no taka trochę tyci ale charakterek ma typowo skośny tylko haha dobra zapytam - a jak od tylu ? jakies specjalne techniki ? czy musi byc na "placka" bo nie mamy łóżka wysokiego a na stole jakis tak glupi .


                        boze jak to beznadziejnie brzmi... ))))))
                        0statnio edytowany przez Bombin; 17-01-12, 16:11.

                        Skomentuj

                        • Alka1976
                          Świętoszek
                          • Oct 2011
                          • 36

                          #13
                          Co do różnicy wzrostu, to faktycznie żaden problem. Sprawa jedynie komplikuje się przy różnicy narządów. Zanim zaczniecie współżycie zorientujcie się jedynie co do jej rozmiarów. Dlaczego? Średnia długość pochwy u kobiety to 15 cm. Pochwa jest bardzo rozciągliwa, ale jej rozciągliwość tyczy się szerokości a nie długości. Oczywiście rozciąga się ona także na długości ale nie tyle jak na szerokość. Natura jednak bez względu na wzrost, tworzy narządy rodne kobiety w podobnych proporcjach. Jedyny problem byłby gdyby Twoja dziewczyna miała nietypową budowę (co jest sporadyczne), czyli krótką pochwę. W takim przypadku przy dużym członku i dziewictwie ze jej strony stwarza dyskomfort pierwszych stosunków (czytaj ból). Jeżeli Twoja dziewczyna nigdy nie bawiła się wibratorem (można nie uszkadzając błony), jedynie będziesz musiał być delikatny przy pokonywaniu pierwszej bariery, czyli mięśni wejścia do pochwy. Przy brutalnym napieraniu "dużym" można je uszkodzić rozerwaniem włókien mięśniowych. Później bywają komplikacje, ale to nie temat na tę odpowiedź. Wewnątrz pochwa podda się grubości członka. Co się tyczy długości, to możliwe jest, że nigdy nie wsuniesz jej całego jeżeli masz bardzo długiego. Raczej nie próbuj jej wciskać na siłę, w szczególności w dni bezpłodne gdy szyjka macicy zamyka się, ponieważ sprawisz jej duży ból. Niektóre kobiety mające partnerów hojnie obdarzonych ćwiczą systematyczne rozciaganie szyjki macicy by móc przyjąć członka aż na głębokość macicy. Nie polecam tego z racji, iż wiem jakie to stwarza problemy później przy ciąży. Moja koleżanka tak się załatwiła. Miała podwiązywaną szyjkę macicy by nie poronić. Nawet duże dysproporcje narządów nie uniemożliwiają stosunku. Są sposoby by każda kobieta przyjęła wielkiego fiutka bez problemów. Ważne by to robić z głową i nie myśleć przy tym tylko główką.

                          Skomentuj

                          • snb_girl
                            Banned
                            • Oct 2010
                            • 213

                            #14
                            od tyłu to najlepiej i najwygodniej będzie na leżąco, podłóż pod jej pupę tylko jakąś całkiem sporą poduchę jak jest drobna, to niech szaleje na Tobie, poza tym możesz ją trzymać i kochajcie się na stojąco. Popróbujecie, to zobaczycie jak najlepiej wam bedzie pasowało

                            Skomentuj

                            • cosmic_girl
                              Świętoszek
                              • Jan 2011
                              • 34

                              #15
                              a na stojąco np na schodach? może jakoś da rade

                              Skomentuj

                              Working...