Strapon - co o tym sadzicie ??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • OMFG
    Erotoman
    • Mar 2006
    • 613

    #31
    W zyciu nie dal bym sie wyru... sztucznym chu... , ani sztucznym ani prawdziwym, co by nie bylo zaraz jakichs glupich dywagacji !!!

    Skomentuj

    • darkbeast
      Świętoszek
      • Apr 2006
      • 20

      #32
      omfg - lepiej byc tak wyruch...... niz zyciowo, no nie????

      Skomentuj

      • OMFG
        Erotoman
        • Mar 2006
        • 613

        #33
        no nie.

        Skomentuj

        • paramieszana
          Świntuszek
          • Apr 2006
          • 56

          #34
          Kto nie próbował, ten nie wie. Dla faceta to totalny odjazd ( przynajmniej w naszym przypadku).
          Last edited by paramieszana; 30-04-06, 09:34.
          Ona i On - 16 lat razem -

          Skomentuj

          • padme
            Erotoman
            • Mar 2006
            • 666

            #35
            Hah....jest wielu takich facetow ktorzy by chcieli, ale sie z reguly nie przyznaja bo by sie kumple smiali - moj kuzyn sie nie przyznaje :/.
            "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

            Skomentuj

            • romoo
              Wspomógł BT
              • Mar 2006
              • 205

              #36
              A po ''Kresce'' kopulowaliście z kimś to jest takie nieludzkie nawet nie wiem jak bardzo i tak jak pakowanie w moje czarne oczko. W sumie to popieram. I zaraz będą texty typu: jesteś pedałem odp. nie ch... nie lubię. Ale lubię sex na maxa.
              After Forever

              Skomentuj

              • tabula rasa
                Erotoman
                • Jul 2005
                • 640

                #37
                Napisał Marcos
                znana sprawa na zachodzie, ogolnie to dopiero stodunkowo od niedawana pojawilo sie u nas, zwlaszcza ze nie jest tak hop-siup takie cos kupic.Moja panna co prawda nie ma strapon-u, ale miekki vibrator z fiberskory i nie powiem - przyjemnosc jest ogromna jak sie ze mna bawi. A przeciez wiadomo pobudzanie prostaty w ten sposob moze 3 razy mocniejszy orgazm byc dla faceta. POlecam otwartym na nowości i urozmaicenia. Aha, nie uwazam ze to ******kie, tylko dlatego ze to jednak penisopodobne cos sie wklada we mnie, nie traktuje tego tak.Stereotypy odeszly dawno do lamusa.Skupiam sie na przyjemnosci, moja kochajaca dziewczyna na podnieceniu .Tylko my i nasza obopolna frajda sie liczy.
                Dla mnie to było zawsze podejrzane pod względem preferencji faceta,mimo że robi to z kobietą,ale wypowiedż Marcosa uważam za sensowną i dojrzałą.
                Napisał Włóczykij
                nie, ona mi robi. I dlaczego to nie jest ******kie, a jeśli "popchała" by mnie w tyłek, to miałoby być ******kie?
                Napisał OMFG
                lol zatkalo mnie
                Mnie też,i rzuciło o glebę
                Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

                Skomentuj

                • drstrangelove
                  Ocieracz
                  • Mar 2006
                  • 98

                  #38
                  gdyby to bylo zyczenie mojej kobiety, to bym sie nad tym powaznie zastanowil, mimo iz mialbym opory.. to ******kie ale mniej niz zwykly seks M+M
                  16142104..gg

                  Skomentuj

                  • hackzone
                    Świntuszek
                    • May 2005
                    • 75

                    #39
                    hmmm zależy też z kim... Ale nie uważam tego za coś złego i powiem wam że chyba bym się nie zastanawiał To co innego niż być ****onym przez faceta bo to uderza w moją godność

                    Muzyka od której rosną jaja

                    Skomentuj

                    • wj*81"
                      Banned
                      • May 2006
                      • 52

                      #40
                      Ja nie próbowałem, ale dla niektórych facetów to fajna sprawa, sam bym chciał być wyr...... przez kobietę. To musi być super!

                      Skomentuj

                      • reziu
                        Świętoszek
                        • Nov 2005
                        • 27

                        #41
                        heh dla mnie tez wydaje sie ze miły pomysł....ale od paluszków do sztucznego peniska droga daleka....
                        generalnie jak zwykle...nic na siłe

                        pozdrawiam

                        Skomentuj

                        • OMFG
                          Erotoman
                          • Mar 2006
                          • 613

                          #42
                          Ja to idze tak:

                          Przypinanie sobie sztucznego plastikowego c***a przez kobiete jest oznaka problemow ze swoja seksualnoscia - cos w stylu "man with pussy and whomen with dick" tylko mniejszym kosztem.

                          Skomentuj

                          • mario25
                            Świętoszek
                            • Apr 2006
                            • 5

                            #43
                            ok. Mam za soba

                            za****ocha ... wrazenia przerosly moje wszelkie oczekiwania ... moc!
                            opisac trudno

                            genaralnie z kobieta jestesmy "jebnieci" wiec ... "kids don't try this at home"

                            Skomentuj

                            • Paszczak
                              Ocieracz
                              • May 2006
                              • 105

                              #44
                              Chętnie bym spróbował. Póki co jedynie przeżyłem zewnętrzne pieszczoty palcem i wibratorem. Super wrażenia. Zresztą nie rozumiem za bardzo facetów lubiących anal a wzbraniających dostępu do własnego odbytu. Moim zdaniem każda kobieta która się kocha analnie ze swoim facetem powinna i jego bzyknąc Przynajmniej po to żeby poczuł jak to jest

                              Skomentuj

                              • Szafir
                                Świętoszek
                                • Jun 2006
                                • 13

                                #45
                                a ja uwielbiam jak bawimy sie z moja pania w 69, ja lize ją a ona bierze do buzi kutasa, a potem lize moja dziurke mocno naciskajac, wtedy sie unosze zeby lepiej mogla mnie piescic i od czasu daje mi klapsa. a kto powiedzial ze tylek faceta nie lubi pieszczot. bardzo mnie podniecja fotki na ktorych laska ze straponem ujezdza faceta na pieska. mamy dildo analne. szukamy jakies dobrego straponu. moze ktos cos doradzi, kto juz tego próbował.

                                Skomentuj

                                Working...