W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Punkt U

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jakub
    Perwers
    • Jun 2005
    • 702

    #16
    Przeczytałeś to. Punkt G to miejsce ściśle określone którego pobudzenie daje kobiecie rozkosz więc twoje pytanie jest (sorki) ale idiotyczne
    0statnio edytowany przez Jakub; 16-07-05, 17:44.

    Skomentuj

    • Majk15
      Świętoszek
      • May 2005
      • 29

      #17
      " Poowiedz gdzie, powiedz gdzie jest punkt G... ?" Czemu ten temat zamieszczony jest w dziale dojrzewanie ? :O No chyba, że powstaje on dopiero z wiekiem...
      If At First You Don't Succeed...Dust Yourself Off And Try It Again...

      Skomentuj

      • Jakub
        Perwers
        • Jun 2005
        • 702

        #18
        możecie nie zadawć naprawde infantylnych pytań. Dlaczego jest w tym dziale, bo kotś go napisał a moderator nie przenósł i tyle. Tak ma być. a co do cytatu przedmówcy to ja sie już nie wtrącam jak ktoś jest niedouczony to jesgo sprawa ja 4 raz tego samego nie bede pisał bo ktoś nie umie czytać co jest powyżej

        Skomentuj

        • Bender
          Administrator
          • Feb 2005
          • 3026

          #19
          1. Moderator własnie przenosi.
          2. Nie robice OT bo to temat o punkcie U a nie G. Wpisuzjesz w forumowej szukajce punkt G i masz od groma topicow (najlepszy jest na samym dole )
          3. Ja trafilem kiedys na zrodlo (chodz kamasutre pl tez kiedys czytalem) ze punkt u jest to przestrzen wokol cewki moczowej. Nie wiem czy jest to ten pkt u naprawde, czy ma jakas inna literke, ale działa bardzo dobrze w polaczeniu z jezyczkiem
          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
          Billy Crystal

          Skomentuj

          • ciern
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jun 2005
            • 236

            #20
            ja też nigdy nie słyszałem o tym punkcie. ciekawe jaki efekt jest kiedyś się go naciska
            jak w pilocie ??/
            Tańczyłem z diabłem w świetle księżyca

            Skomentuj

            • Bender
              Administrator
              • Feb 2005
              • 3026

              #21
              tak jak naciskanie kazdego innego - co innego pocieranie, koliste ruchy
              Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
              Billy Crystal

              Skomentuj

              • TirNaNog
                Świętoszek
                • Jan 2007
                • 1

                #22
                Punkt U to niewielki, bardzo wrażliwy obszar wokół ujścia cewki moczowej kobiety. Gdy zaraz po uzykaniu orgazmu łechtaczkowego będziecie delikatnie drażnił błonkę otaczającą ujście cewki moczowej waszej pani, poczuje najpierw, jak pochwę przebiega fala przyjemnych skurczów, po których nastąpi tak silny orgazm, że nie sposób go prównać z żadnym innym. Niekiedy trzeba nieco popracować nad tymi pieszczotami i obudzić uśpione miejsce. Wrażliwy punkt U można również drażnić penisem, w trakcie stosunku. wypróbowane na 4 partnerkach i dziala

                Skomentuj

                • My.Wave
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Oct 2006
                  • 194

                  #23
                  dzieki za przypomnienie gdzie on jest dokladnie, kiedys czytałem o nim czekając do lekarza, wiadomo, że w przychodniach tylko takie gazetki są, tzn tzw kobieca prasa.... "prasa"... no ale z braku pomysłów poprzeglądać można..
                  "Don't come over here and piss on my gate, save it just keep it off my wave"

                  Skomentuj

                  Working...