Marzenia erotyczne, które zdecydowanie chcę spełnić

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • evika
    Perwers
    • Nov 2006
    • 1083

    #31
    aha..własnie .....bardzo jestem ciekawa, jak to jest kochać się z kobietą.

    Skomentuj

    • mateo19782
      Świętoszek
      • Nov 2006
      • 2

      #32
      chcesz spróbować???

      Skomentuj

      • evika
        Perwers
        • Nov 2006
        • 1083

        #33
        przeciez nie pisałabym, gdybym nie chciała..

        Skomentuj

        • duzyben
          Świętoszek
          • Oct 2006
          • 4

          #34
          Może to i banalne dla wielu,ale moim podstawowym marzeniem jest seks analny,albo/i z kobietą ubraną wobcisłe lateksowe ciuszki.

          Skomentuj

          • Wiracha
            Ocieracz
            • Oct 2006
            • 146

            #35
            Przypomniały mi się jeszcze inne marzenia, które zdecydowanie chcę spełnić :-)

            Od dawna chodzi mi po głowie pomysł wyjazdu do naturystycznego miasteczka na południu Francji - nad M. Śródziemnym jest taki wielki ośrodek wypoczynkowy i część jest naturystyczna: tam są restauracje, sklepy, bank i obsługa też jest naga :-) Nie jestem żadnym zdeklarowanym naturystą - chciałbym to po prostu zobaczyć :-) W Chorwacji też jest takie miejsce, ale ja bardzo lubię południe Francji.

            Najchętniej wybrałbym się z dwoma biseksualnymi dziewczynami, które znają się i lubią. Jakieś chętne? ;-)

            Chciałbym też zabawić się w seks grupowy, ale w gronie singli i singielek - bez żadnych par. Poznałem całe mnóstwo swingujących par, ale wiele z nich było w mniejszym lub większym stopniu skrępowane obecnością swojego partnera. Imprezki, które niegdyś organizowałem, były zwykle fajniejsze, gdy poza parami udział brali single i singielki - dlatego chętnie zorganizowałbym imprezkę dla samych singli i singielek.

            Skomentuj

            • Your Extasy
              Świętoszek
              • Apr 2006
              • 8

              #36
              Jest kilka takich fantazji,o których marzę już od dawna.Na pewno jedną z nich jest wyuzdany seks z kobietą lub z trójkącik z dwoma kobietkami.Moja wielką fantazją jest również trójkąt 2k+1m lub 2m+ 1k.Tylko jakże trudno jest takie fantazje zrealizować...
              I just want to be Your desire....

              Skomentuj

              • z001
                Świętoszek
                • Sep 2006
                • 18

                #37
                Ja mam tylko jedno marzenie. Chcę się kochać w pozycji 2w1 (dziurce) czyli ja, moja żona i ten trzeci . Ale trudno znaleźć tego trzeciego, osobę którą zarówno moja żona jak i ja obdażymy zaufaniem.

                Skomentuj

                • Wiracha
                  Ocieracz
                  • Oct 2006
                  • 146

                  #38
                  Napisał z001
                  Ja mam tylko jedno marzenie. Chcę się kochać w pozycji 2w1 (dziurce) czyli ja, moja żona i ten trzeci . Ale trudno znaleźć tego trzeciego, osobę którą zarówno moja żona jak i ja obdażymy zaufaniem.
                  A czy Twoja żona też o tym marzy?

                  Skomentuj

                  • Wiracha
                    Ocieracz
                    • Oct 2006
                    • 146

                    #39
                    Napisał evika
                    przeciez nie pisałabym, gdybym nie chciała..
                    Jeśli zamierzasz się wybrać niedługo do 100licy to napisz - coś może wymyślimy :-)

                    Skomentuj

                    • z001
                      Świętoszek
                      • Sep 2006
                      • 18

                      #40
                      Napisał Wiracha
                      A czy Twoja żona też o tym marzy?
                      Nie tyle marzy co chce spróbować

                      Skomentuj

                      • filipp71
                        Świętoszek
                        • Dec 2006
                        • 35

                        #41
                        z001
                        jak to zrobicie napiszcie o wrazeniach
                        moze ktos w koncu sie zdobedzie na spelnienie
                        powodzenia

                        a moze w tym watku jest ktos kto odwazyl sie spelnic swoje fantazje o trojkacie i podzielilby sie opinia
                        jest inny watek o parze co to zrbila /spelniam marzenia/ ale laske tak objechali i zmoralizowali ze z watku o fantazji stal sie watek o tym czy mozna miec fantazje czy nie

                        ja chce to zrobic ze swoja pania i obca laska
                        ale wiem ze to nie jest fantazja mojej malej i zrobi to dla mnie
                        chcialbym jakos sie jej odwdzieczyc ale nie wiem jak, nie wiem co zrobic zeby poczula ze bardzo cenie to ze to ze mna zrobi ze dla mnie to zrobi

                        bardzo ja kocham i nie chce jej skrzywdzic
                        Last edited by Raine; 06-12-06, 09:33. Powód: EDYTUJ posty, błagam... :)

                        Skomentuj

                        • Rojza Genendel

                          Pani od biologii
                          • May 2005
                          • 7704

                          #42
                          Napisał filipp71
                          a moze w tym watku jest ktos kto odwazyl sie spelnic swoje fantazje o trojkacie i podzielilby sie opinia
                          jest inny watek o parze co to zrbila /spelniam marzenia/ ale laske tak objechali i zmoralizowali ze z watku o fantazji stal sie watek o tym czy mozna miec fantazje czy nie
                          Ja się odważyłam, było to dobrych kilka lat temu.
                          Cóż mogę powiedzieć- nigdy nie żałowałam i myślę, że było warto.
                          Mam nadzieję że kiedyś znów tego doświadczę.
                          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                          Skomentuj

                          • Bouncy Dee
                            Ocieracz
                            • Dec 2006
                            • 143

                            #43
                            Marzy mi sie seks z mulatka na hamaku, marzy mi sie hmmmm seks z azjatka na stole w barze sushi, marzy mi sie moja kolezanka zwiazana na moim lozku, marzy mi sie seks na rajskiej wyspie na piachu, gdzie woda nas muska przyplywajac i odplywajac...

                            EDIT
                            A tak w ogole czy niewydaje wam sie trojkacik zdrada? Dla mnie (bedac np. laska) dowod, ze niezabardzo sie podobam facetowi i w celu zwiekszenia podniety jego musi sie umowic z jeszcze jedna laska i wtedy jest seks. Przeciez jak sie kogos kocha to sie niemysli o innych kobietach/mezczyznach na tyle, zeby sie umawiac na takie rzeczy. Mi to traca troche zdrada, no ale oczywiscie to tylko moje zdanie. Jak cos to dotlumaczczcie cos... .
                            Last edited by Bouncy Dee; 06-12-06, 13:49.
                            Kocham OLDCHOOL...
                            Kocham STARE CZASY...

                            Skomentuj

                            • filipp71
                              Świętoszek
                              • Dec 2006
                              • 35

                              #44
                              Bouncy Dee masz wiele racji w tym co piszesz, namawialem swoja kobieta na trojkat ale dzisiaj nie chce ani trojkata ani jej oszukiwac, ja myslalem jeszcze do wczoraj ze kocham swoja obecna kobieta, ale musze to powiedziec glosno ze ja jej nie kocham, to forum i kilka watkow bardzo mnie zmienilo to co tu przeczytalem troche mnie naprostowalo
                              po watku /spelniam jego marzenia/ zrozumialem ze fantazje mozna realizowac ale jedynie z osoba ktora sie kocha i do ktorej ma sie pelne zaufanie
                              ja takiej kobiety jeszcze nie spotkalem wiec dam se na luz z tymi moimi fantazjami
                              ale jak juz ja spotkam to moze tu jeszcze wrocimy razem
                              chociaz mysle ze wlasnie ja spotkalem tylko ona jeszcze o tym nie wie

                              Skomentuj

                              • se7en
                                Świętoszek
                                • Dec 2006
                                • 18

                                #45
                                mi sie marzy byc razem z 30-paro letnią kobietą zadbaną i niegrubą i robic najrózniejsze perwesje...

                                Skomentuj

                                Working...