W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks na łonie natury...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Artur123321
    Banned
    • Sep 2011
    • 4

    W parku - lodzik i minetka, cudowne chwile jak opierała się o drzewo a ja lizałem od tyłu jej cipkę.
    W lesie - seks, chciała żebym wykorzystał ją jak tirówkę
    Na łące - lodzik i minetka, później piekła ja pupa od pokrzyw

    Skomentuj

    • piotras23
      Świętoszek
      • Jan 2007
      • 23

      Kiedyś mnie to jarało, teraz staje się bardziej "konserwatywny".

      Skomentuj

      • Isabell36
        Świętoszek
        • Oct 2011
        • 12

        A ja uwielbiam seks na łonie natury, zapach przyrody, wiatr...To cudowna odmiana, bo ile można ciągle tylko w domu...A to że ktoś może zobaczyć (nie mylić z "zobaczy na pewno") dodatkowo podkręca atmosferę. Las idealnie nadaje się do odgrywania różnych scenek typu "głupiutka blondynka nie wiedziała że do lasu nie wolno wjeżdżać samochodem, więc musi przekonać jakoś pana policjanta żeby nie dawał jej mandatu..." albo rola TIRówki jak napisał ktoś wyżej
        Kiedy jestem sama, uwielbiam pospacerować po lesie w stroju Ewy, opalać się na łące...Trzeba mieć tylko do tego swoje miejsca

        Skomentuj

        • Lilia_tygrysia
          Świętoszek
          • Oct 2011
          • 17

          przepiękna sprawa, na łące, na polu kukurydzy albo w zbożu, gdzieś nad stawem, w starej stodole, na przystanku autobusowym, pod gwiazdami

          Skomentuj

          • 3_grosze
            Świntuszek
            • Feb 2009
            • 78

            Piękna sprawa, tak "naturalnie". Niestety mona żonka jest strachliwa, więc nasz dorobek jest niewielki, ale cenny! Ostatnia udało się w ciepłym morzu:-) Odeszliśmy trochę od brzegu (było płytko). Trochę pieszczot wzajemnych, a potem wziąłem ją na ręce, objęła mnie nogami. Trzymałem ją na wyciągniętych rękach, żeby z daleka nie było widać kontaktu ciał :-) Odchyliłem majteczki i wpakowałem się. Poślizg był cudowny, a odciążenie w wodzie sprawieło, że mogłem w tej ozycji swobodnie posuwać. Trochę fale przeszkadzały i wciąż traciłem równowagę, ku rozbawieniu żonki i mojej rozpaczy, ale dotrwałem do końca. Niestety tylko mojego, bo moja pani bardziej była zajęta otoczeniem niż sobą :-)
            PS. tomoże pytanie na nowy wątek: jakie pozycje w wodzie?

            Skomentuj

            • Vonsz
              Świętoszek
              • Mar 2011
              • 21

              Moje marzenie Jednak boje się ,że ktoś nas przyłapie i będą z tego niepotrzebne problemy ,np zdjecia,filmy itp...

              Skomentuj

              • Pani G
                Świntuszek
                • Oct 2011
                • 80

                Kiedyś jak byłam jak to się mówi "piękna i młoda", to zdarzało się na łonie natury, a scenerii było całkiem sporo różnej. I wynikało to raczej z braku możliwości robienia czegokolwiek w domu. Teraz jak jestem piękna i młoda, ale mam swój dom, to raczej wypadów plenerowych nie uskuteczniamy, z przyczyn czysto praktycznych. Chociaż nie powiem, wiaterek między nogami jest przyjemny.
                Uwielbiam Cię w jeansach na bosaka

                Skomentuj

                • psyclone
                  Świntuszek
                  • Feb 2009
                  • 94

                  Trochę tego było... pierwszy raz przeżyłem nad brzegiem jeziora Potem często często w parkach, na ławeczkach i innych mało uczęszczanych miejscach. No i z kilkanaście razy się zdarzyło, że byliśmy podglądani. W sumie dość nakręcające.
                  ʎuoɔǝɹʞɐz ǝɥɔoɹʇ ɯɐʍʎq

                  Skomentuj

                  • dirtymind69
                    Banned
                    • Oct 2011
                    • 5

                    Plaża-noc jeziorko.. Mega !

                    Skomentuj

                    • Kasica
                      Ocieracz
                      • Oct 2011
                      • 129

                      W ustronnym miejscu , plaża , las , dzień , noc , słońce , wiatr ....
                      mrrrrau

                      Skomentuj

                      • basior

                        Nie widzę żadnych minusów- same plusy. Seks na łonie natury to coś cudownego.

                        Skomentuj

                        • tonymontana
                          Świętoszek
                          • Apr 2011
                          • 9

                          nie ma to jak na lonie natury.... polecam lączki w lesie, czy ukryte plaze nad jeziorkami wazne zeby zadbac o miekkie podloze i cos na komary hehe a na plazy koniecznie kocyk zawsze przyda sie taka mila odmiana

                          Skomentuj

                          • Outlaws13
                            Perwers
                            • Oct 2011
                            • 1332

                            Napisał tonymontana
                            ... i cos na komary hehe
                            po bzykanku w lesie zastanawiałem sie kto miał lepsze bzykanie
                            ja , czy komary
                            szok
                            0statnio edytowany przez Outlaws13; 24-10-11, 13:42.
                            "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                            sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                            Skomentuj

                            • tonymontana
                              Świętoszek
                              • Apr 2011
                              • 9

                              Napisał own3dhacking
                              po bzykanku w lesie zastanawiałem sie kto miał lepsze bzykanie
                              ja , czy komary
                              szok

                              no ciezko z tymi komarami, zreszta wiele innych muszek itp robactwa sie zawsze znajdzie ratowac sie mozna przenoszac szybko do jakiegos duzego auta, ale wtedy traci sie juz caly sens seksu na lonie natury

                              Skomentuj

                              • marcinek11
                                Świętoszek
                                • Feb 2010
                                • 23

                                Ciekawe miejsca

                                Ambona w lesie w środku dnia. Zdążyliśmy się ubrać patrzymy a tu w naszą stronę idzie leśniczy/gajowy - dobrze że skończyliśmy w porę
                                Park młociński w środku dnia partnerka oparta o drzewo
                                Nad Wisłą koło Parku Młocińskiego metr obok ścieżki. Jak skończyliśmy to za pięć minut wycieczka przedszkolaków tędy szła.
                                Klatka schodowa w bloku (wielokrotnie) - jak się zapaliło światło to szybki sprint w ubieraniu się.
                                Teren AWF
                                W lesie koło Sękocina

                                Skomentuj

                                Working...