Seks ze sztuczną pochwą ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • truciak20
    Świntuszek
    • Mar 2007
    • 55

    #16
    Napisał Czarodziejka
    nie szkoda ci kasy? nie lepiej znaleźć sobie kobietki?
    w poronwaniu z tym ile ksoztuje laska to z ta sztuczna pochwa duzo taniej go wyjdzie ;]

    Skomentuj

    • Dark priest
      Seksualnie Niewyżyty

      Naczelny Zgrywus BT
      • Mar 2009
      • 204

      #17
      Po co kupować - potrzeba matką wynalazku, przedstawiam z cyklu "zrób to sam" sztuczna pochwa :


      Brak Sygnatury. Miejsce na Twoją reklamę.

      Skomentuj

      • Schatten
        Erotoman
        • Feb 2009
        • 608

        #18
        Napisał Gajowy
        Witam.
        Zastanawiam sie nad kupnem sztucznej pochwy cos podobnego do tego KLIK

        W zwiazku z tym mam pytanie czy juz kiedys ktos prubowal ?

        Czy oplaca sie taki zakup i czy przypomina to prawdziwy sex ?
        Gajowy, jest taki znany wierszyk: 'if you think the sex is funny fuck yourself and save your money!'
        Ja bym to rozwinął w kontexcie Twego pomysłu...: 'save your money and don't buy fanny!' /prawa autorskie zastrzeżone /
        ...some like it dirty/some like it clean/
        some like it tender/and some like it lean/
        some fuck for fun/some for prestige...

        Skomentuj

        • majestix
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 35

          #19
          Napisał Dark priest
          Po co kupować - potrzeba matką wynalazku, przedstawiam z cyklu "zrób to sam" sztuczna pochwa :


          http://marconi210.tripod.com/sztuczna/jak.html

          Ten pierwszy film to dokładnie to o czym mówiłem w moim poprzednim poście. Z tym, że ja używam trochę mniejszego ręcznika i wywracam rękawiczk(L) na drugą stronę(tak aby talk był na zewnętrznej stronie).
          Polecam wszystkim samotnym. Satysfakcja gwarantowana. Tylko nie zapomnijcie o nawilżeniu - ja używam śliny, jest najlepsza do tego celu.

          Taka sztuczna cipka-samoróbka to taki męski odpowiednik wibratora dla kobiety, więc nie oburzajcie się Panie.

          Skomentuj

          • Dark priest
            Seksualnie Niewyżyty

            Naczelny Zgrywus BT
            • Mar 2009
            • 204

            #20
            LOL ja wrzuciłem te materiały z powodu mojego "zgryzostwa" , a tu ludzie serio sobie robią cipki. Zamiast bawić się w takie rzeczy idź na dwór, lato idzie, laski same wychodzą na miasto - zagadaj, poderwij itp... A nie kompromituj się pisząc że polecasz samotnym...
            Oczywiście wyraziłem tylko swoje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać, pozdrawiam dmuchacza rękawiczek i ręczników
            Brak Sygnatury. Miejsce na Twoją reklamę.

            Skomentuj

            • majestix
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 35

              #21
              Pisałem to z ironią. Co do dziewczyn to mam dopiero niecałe 16 lat więc chyba trochę za wcześnie na te sprawy. A tak na serio to zazwyczaj wale normalnie ręką, tylko czasami dla urozmaicenia robie sobie takie "zabawki".
              Last edited by majestix; 04-05-09, 19:13.

              Skomentuj

              • kokain666
                Banned
                • Aug 2006
                • 179

                #22
                te "zrób to sam" jakoś do mnie nie przemawiają

                bardziej coś takiego:


                lub


                Skomentuj

                • chłopczyk
                  Świętoszek
                  • May 2006
                  • 34

                  #23
                  Fleshlight Official Store. Fleshlight is the #1 Male Sex Toy in the World.

                  Skomentuj

                  • Niechciany__
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • May 2009
                    • 282

                    #24
                    Napisał Gajowy
                    Witam.
                    Zastanawiam sie nad kupnem sztucznej pochwy cos podobnego do tego KLIK
                    W zwiazku z tym mam pytanie czy juz kiedys ktos prubowal ?
                    Czy oplaca sie taki zakup i czy przypomina to prawdziwy sex ?
                    Strona przedmiotu przeniesiona do archiwum, więc nie wiem, o czym piszesz. Ja mam taką sztuczną pochwę. Nie taki model z bajerami za prawie 2 stówy, ale taki lateksowy.. Kilka razy jej używałem.

                    Przereklamowane to jest.. Odczucia inne, lepsze niż z Jolą Grabowską, ale nie są ani trochę podobne do seksu z kobietą.

                    Konieczne jest nawilżenie tego za pomocą żelu lub oliwki dla dzieci, inaczej nabawisz się otarć.

                    Z żeli najlepszy jest chyba Slide'n'Slick - tani i wydajny..

                    Obecnie nie używam tego gadżetu - leży zapomniany gdzieś w szafie..

                    Edit: Czemu go kupiłem? A z ciekawości żeby doświadczyć różnicy ..
                    Nic nie zastąpi prawdziwej waginy i tyle.
                    Last edited by Niechciany__; 18-08-09, 23:23. Powód: bo tak
                    * * * * * * * *
                    Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa - nie zmienia to jednak faktu, że inteligencja idzie często w parze z chamstwem i nietolerancją.

                    Skomentuj

                    • maximow
                      Świętoszek
                      • Aug 2006
                      • 5

                      #25
                      Ja ostatnio kupiłem sobie japoński - musze powiedzieć ze doznania są niesamowite - nie ma nawet co porównywać z ręką! często się masturbuję i odkąd kupiłem masturbator tenga muszę powiedzieć ze chyba się od niego uzależniłem. Tenga jest wykonana z supermiękkiego silikonu.

                      (tu była reklama, nie rób tego więcej - R.)
                      Last edited by Raine; 28-07-09, 13:14.

                      Skomentuj

                      • Kris666
                        Świętoszek
                        • Jul 2009
                        • 6

                        #26
                        Ueee to już chyba szczyt najgorszego Tzn wiecie, nie wiem czy tak fajnie pchac plastik...

                        Skomentuj

                        • oczak
                          Erotoman
                          • May 2007
                          • 377

                          #27
                          Odnośnie tych towarów z Allegro, wyglądają tandetnie. Raz coś podobnego próbowałem i wywaliłem to na śmietnik. Szkoda kasy. Myślę, że w miarę dobre jest oryginalne FleshLight z USA. Kosztuje to tyle, co 3 wizyty u prostytutki. Może kiedyś się skuszę na taki zakup.

                          Nie mówcie jednak, że lepiej znaleźć sobie dziewczynę. Ciało kobiety to nie masturbator!
                          oczak :::: Pragnę życia seksualnego, którego zostałem pozbawiony.
                          --------------------------------------------------------------------------------------------------
                          Erotoman aktywny na forum od połowy 2008 roku.

                          Skomentuj

                          • montecristo26
                            Świętoszek
                            • Mar 2009
                            • 6

                            #28
                            jedyne co bym użył to chyba FleshLight-ale ten oryginalny (niestety cena 300-400 pln) te pochwy z allegro to tandeta na maxa. lepiej juz ręką to robić

                            Skomentuj

                            • Luk
                              Erotoman
                              • Feb 2006
                              • 427

                              #29
                              zamówiłem FleshLight-a za parę dni dam znać jak działa

                              Skomentuj

                              • majlo
                                Świętoszek
                                • Feb 2009
                                • 44

                                #30
                                Napisał Luk
                                zamówiłem FleshLight-a za parę dni dam znać jak działa
                                uuuuu czekam na recenzje

                                na allegro czy ze stanów ??? no i czyją cipke zamówiłeś?

                                Skomentuj

                                Working...