"Maseczka" ze spermy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dziabag
    Ocieracz
    • Apr 2005
    • 97

    #16
    Czystam te wszystkie komentarze i zaczynam rozumieć dlaczego moja dziewczyna tak często mówi mi, że uwielbia moje dłonie są taie delikatne - pewnie od tej maseczki
    "Żyje w kraju na politycznym haju.... 3xTak dla Marihuany "

    Skomentuj

    • julianna
      Banned
      • Dec 2006
      • 1036

      #17
      Napisał Rojza Genendel
      Owszem, skóra jest gładsza i lepiej nawilżona.
      i staje się młodsza

      Skomentuj

      • spacemonkey
        Świntuszek
        • Nov 2009
        • 88

        #18
        Ja zauważyłam lepsze efekty, przy regularnym połykaniu. Nawet babcia mi kiedyś powiedziała: "Wnusiu jaką ty masz ładną cerę" Spytała też o krem jakiego używam

        Skomentuj

        • Stela7
          Tygryska
          • Aug 2009
          • 985

          #19
          Nie wiem...jeśli nie zostało w cipce to było połknięte a nawet jak na buzi to nie zostawiałam jako maseczki...dbałość o cerę zostawię jednak Garnierowi
          "Miłość mierzy się potrzebą obecności"

          Skomentuj

          • gal_anonim
            Ocieracz
            • Mar 2006
            • 107

            #20
            Napisał spacemonkey
            Ja zauważyłam lepsze efekty, przy regularnym połykaniu. Nawet babcia mi kiedyś powiedziała: "Wnusiu jaką ty masz ładną cerę" Spytała też o krem jakiego używam
            Haha mojej dziewczyny z klasy dziewczyny też o to pytają ale przecież się nikt nie przyzna otwarcie wszystkim, prawda?;d

            Skomentuj

            • Mestiv
              Seksualnie Niewyżyty
              • Feb 2010
              • 317

              #21
              Ja nie próbowałem ale słyszałem kiedyś już jakieś historie że to dobre dla skóry i w ogóle. Może trochę prawdy w tym jest, trzeba by przeprowadzić badania w praktyce :>

              Skomentuj

              • Kathy
                Ocieracz
                • Nov 2011
                • 125

                #22
                Jeśli miałam porządnie upaprane włosy, to czy to się będzie liczyć, jako taka odżywcza maseczka?

                Jeśli mowa o -m a s e c z c e- czyli nałożyć rozprowadzić, ileś tam odczekać, zmyć oraz ewentualnie zabieg powtórzyć to nie, nie próbowałam- nie używam żadnych maseczek.

                Tu krótki (stary co prawda) artykuł, z przymrużeniem oka: krem ze spermą:
                Portal informacyjny Polsat News to najnowsze informacje i wiadomości dotyczące gospodarki, sportu, nauki, biznesu oraz wydarzeń z kraju i ze świata.


                A to fragment (sory że tak na łatwiznę idę ) z połykaj.pl :

                "Sperma to w 90% płyn nasienny, który jest złożony z kilkunastu chemicznych komponentów. Nasienie to głównie woda, ale zawiera ślady prawie każdego składnika odżywczego jakiego ludzkie ciało używa. Zawiera często potrzebne składniki takie jak potas, magnez czy selen. Typowy ejakulat zawiera 150mg protein, 11mg węglowodanów, 6mg tłuszczu, 3 mg cholesterolu. 7% zalecanego dziennego spożycia potasu, 3% zalecanego dziennego spożycia miedzi i cynku. Podczas metabolizmu, proteiny dają 4 kcal/g, węglowodany także 4 kcal/g, tłuszcz 9kcal/g. Stąd wartość energetyczna ilości typowego wytrysku to 0,7 kcal (2,9 kJ). Podstawą nasienia jest fruktoza (cukier) i białka, oraz wiele innych pierwiastków i substancji śladowych. Oto lista składników przypadkowego nasienia:
                -Cukry: fruktoza, sorbit, inozytol
                -Białka i aminokwasy: glutation, kreatyna
                -Kwas deoksyrybonukleinowy (DNA)
                -Minerały: Fosfor, cynk, magnez, wapń
                -Witaminy potasowe: kwas askorbinowy, (C witaminowy), B12 wiatminowy, cholin
                -Hormony: Testosteron, prostaglandyny
                -kwas mlekowy, mocznik, kwas moczowy, azot"


                Witaminy ma? Ma! Minerały ma? Ma! To i maseczką być może jak komuś się żywnie podoba i nie bleee

                ***
                "ja sie brzydze jej dotknąc palcem"
                "OO fuj !! <zygi>..."
                "Nic zlego w spermie nie jest ale (...) - blee"

                ... onszuka, Wujek ,Marcin -Czy wyście chłopięta aby na pewno dobrze płeć na profilu zaznaczyli? ...
                1) Dzisiaj jest lepsze niż wczoraj
                "Ssij a droga, mleczna będzie twoja" :-D
                * **cztery Dorosłe litery To IDEAŁ** *
                "Nie z kim ,a jak"

                Skomentuj

                • Everready
                  Ocieracz
                  • Nov 2011
                  • 135

                  #23
                  Nigdy takiej maseczki nie próbowałam, spróbuję przy najbliższej okazji. Czemu nie?
                  Poliż mnie, I'm Polish. Albo jeśli wolisz
                  możesz mnie posolić, albo wy...miętolić.

                  Skomentuj

                  • Malinka_a
                    Perwers
                    • Feb 2011
                    • 1219

                    #24
                    niezmyta sperma z brzucha, czy cycków = gładsza, jakby bardziej miękka skóra. sama to zauważyłam. ale w życiu nie stosowałabym tego jako maseczki, jeszcze mnie nie porąbało. jest tyle kosmetyków na rynku...
                    widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
                    jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
                    bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

                    Skomentuj

                    • Betina
                      Erotoman
                      • Mar 2011
                      • 596

                      #25
                      Dlaczego skóra brzucha u kobiet jest najdelikatniejsza? Bo najczęściej tam "ląduje" sperma w stosunku przerywanym - mądrości mojego kumpla xlat temu

                      Jako maseczka na twarz spermy nie próbowałam. Szczerze mówiąc nawet nie pomyślałam by zbierać spermę w celach kosmetycznych. I nie mam zamiaru tego robić.
                      "Używajcie polskich znaków. Jest różnica czy komuś zrobisz ŁASKĘ czy LASKĘ." - prof. Bralczyk

                      Skomentuj

                      • Raine
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 5246

                        #26
                        Powiem tak.
                        Gdyby to było skuteczne, to Polacy dawno by już to opatentowali.

                        Nie dajcie się kobiety samczej propagandzie!

                        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                        Regulamin Forum.

                        Skomentuj

                        • VictoriiA
                          Erotoman
                          • Feb 2009
                          • 683

                          #27
                          proponuję w tej akcji propagandowej zawrzeć punkt o wspomagających przemianę materii właściwościach spermy
                          The ship is safest when it is in port, but that's not what ships were built for.

                          Skomentuj

                          • Kathy
                            Ocieracz
                            • Nov 2011
                            • 125

                            #28
                            Raine: "Gdyby to było skuteczne, to Polacy dawno by już to opatentowali"
                            Oj, nie bądź taki pewien. Wiadomo, że Polak Potrafi, ale jednocześnie taaaaki nie postępowy jest


                            Ot i podejście... darmo dają, to trzeba jeszcze narzekać... zamiast się cieszyć

                            Popatrzcie, przecież same plusy są:
                            -płacić nie trzeba
                            -z łóżka wychodzić nie trzeba, żeby preparat zastosować
                            -łączy się przyjemne z pożytecznym
                            -ci którzy testowali, zaobserwowali efekty działania
                            -"wiadomo" jaki jest skład (w przypadku zakupu różnie bywa)
                            -często z pewnego źródła, zatem mamy możliwość modyfikacji
                            -ewentualne reklamacje ilość/ jakość, mogą być szybko rozpatrywane
                            -a do tego produkt, jest bardzo ekologiczny

                            Czyli można by rzec: Ekonomia, Ekologia i Efekt murowany!
                            Wnioski? Smarujcie się dziewczyny ile wlezie!

                            1) Dzisiaj jest lepsze niż wczoraj
                            "Ssij a droga, mleczna będzie twoja" :-D
                            * **cztery Dorosłe litery To IDEAŁ** *
                            "Nie z kim ,a jak"

                            Skomentuj

                            • siaran
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • May 2010
                              • 208

                              #29
                              Ja się wypowiem może troszkę nie na temat, ale wierzę w zdrowotne właściwości spermy. Odkąd mi się pojawiła - nie mając co z nią zrobić - najczęściej ją po prostu zlizuję i bardzo mi się poprawiła cera. Naprawdę zniknęły mi wszystkie obrzydliwe krostki z twarzy!!! Ponieważ nie stosowałem innych środków - traktuję to jako wiarygodne wytłumaczenie.

                              siaran

                              Skomentuj

                              • anduk
                                Koci administrator
                                • Jan 2007
                                • 3899

                                #30
                                Wy złej spermy używacie

                                Byczą spermę w zakładach kosmetycznych Wielkiej Brytanii stosuje się jako odżywkę, dającą połysk włosom. Porcja kosztuje 55 funtów.
                                If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                                Skomentuj

                                Working...