W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Błędy popełniane przez facetów

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • malinkaa7
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jun 2006
    • 242

    #46
    rojze chodziło Ci o 3-5 minut stosunku? to akurat bardzo krótko według mnie.
    0statnio edytowany przez malinkaa7; 25-05-07, 17:21.

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #47
      Napisał malinkaa7
      rojze chodziło Ci o 3-5 minut stosunku? to akurat bardzo krótko według mnie.
      A dla mnie ok. Więcej czasu poświęcam innym rzeczom.
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • malinkaa7
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jun 2006
        • 242

        #48
        Rozumiem. Jednak przeważnie to kobiety narzekają że mężczyźni hop siup i po sprawie a widzę że ty jesteś zwolenniczką szybkiego sexu.. No ale każdy jest inny i lubi co innego

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #49
          Nie jestem zwolenniczka szybkiego seksu co wielokrotnie podkreślałam.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • lawlessness
            Erotoman
            • Aug 2006
            • 504

            #50
            Ja jeszcze nie lubię jak: ma pretensje o to i owo, że coś robię/ bądź nie, a sam jest nie lepszy
            Za mało inicjatywy (czy tylko ja, do jasnej cholery mam wykazywać zainteresowanie?)
            Brak porządnego pocałunku z jego strony, jak coś to buziak i won!
            Jak nie zauważa że coś mnie gnębi (zwłaszcza teraz jak faktycznie mam powód do myślenia)
            Jak odwołuje spotkanie ze mną bo zapomniał że wcześniej umówił się z kimś tam
            To ostatnie dobija mnie najbardziej, bo powtarza sie coraz częściej
            Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

            Skomentuj

            • malinkaa7
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jun 2006
              • 242

              #51
              Lawlessness w moim związku ostatanio też tak jest. Brakuje poprostu długich, namiętnych pocałunków, są krótkie buziaki cmoki..a to nie wystarcza. Odrazu on chce już pieścić itp a moje usta tęsknią za niewinnymi czułymi pocałunkami!

              Skomentuj

              • lawlessness
                Erotoman
                • Aug 2006
                • 504

                #52
                Napisał malinkaa7
                Lawlessness w moim związku ostatanio też tak jest. Brakuje poprostu długich, namiętnych pocałunków, są krótkie buziaki cmoki..a to nie wystarcza. Odrazu on chce już pieścić itp a moje usta tęsknią za niewinnymi czułymi pocałunkami!

                Czemu facetom z czasem mija zapał?
                Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

                Skomentuj

                • Szlajfka
                  Perwers
                  • Oct 2005
                  • 1057

                  #53
                  "pobzykamy sie?".
                  Ja do swojego tak nieraz mówię
                  Nadzieja umiera ostatnia....

                  Skomentuj

                  • lollka
                    Świntuszek
                    • May 2007
                    • 70

                    #54
                    moj facet mial przez jakis czas taki problem ,ze.....ledwo zaczelismy sie piescic a on juz chcial przechodzic do rzeczy,Wkurzalo mnie to,BO MIALM WRAZENIE ZE NIE ZWRACA uWAGI NA MOJE POTRZEBY.Czasem faceci zapominaja ze kobiety potrzebuja troche wiecej czulosci itd.wydaje im sie ze wystarczy chwile pobawic sie cycuszkami przejechac dwa razy rekoma po ciele i jazda!!!! uwazam ze to jest ich najwiekszy problem!:/

                    nie używaj caps locka!
                    0statnio edytowany przez Astraja; 26-05-07, 17:07.

                    Skomentuj

                    • Bender
                      Administrator
                      • Feb 2005
                      • 3026

                      #55
                      Tak sie zastanowilem i chyba wiem o co chodzic moze Czasem tak jest, że ze strony nie ma cierpliwosci, nie ma ochoty na prowadzenie* długiej gry wstepnej. A czasem jest tak, że kobieta ma taki "dolek" i potrzebuje nieraz 5 razy wiecej pieszczot niz normlanie... I tu czasami pojawia sie lekka frustracja - "cos mi nie wychodzi, czego dalej jest jak kloda, moze za słabo działam?"
                      I wtedy jest efekt "skracania gry wstepnej.
                      Mowie to na swoim przykladzie i doswiadczeniu. Sa dni gdy to ja jestem "zmuszany" i rozbierany - kwestie by nie bylo ww. "dołka" a ja mial cierpliwosc i zapał do podniecania przez takie z pozoru nie seksualne rzeczy jak glaskanie po brzuchu i pleckach (masaż to już wyższy kaliber i takie pojscie na latwizne ) oraz zabawa włosami. A czasem wszystko dwoje i troje, kazdemu miejscam posiwecam sporo czasu a ty jakos mizernie...

                      (*) I niestety, pisalem chyba o tym w analogicznym temacie - szkoda, że to tylko od facetow oczekuje sie gry wstepnej, a sporo kobiet mysli, że je to nie dotyczy, a samiec to jak zabawka na baterie ( a raczej wibrator ) co dotkniecia przycisku jest juz na pelnych obrotach
                      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                      Billy Crystal

                      Skomentuj

                      • pinek121
                        Świętoszek
                        • Jun 2007
                        • 3

                        #56
                        a mnie w moim wkurzało to ze bardzo szybko konczył ale wytłumaczył mi dlaczego na poczatku tak było teraz nacieszył sie juz moim ciałkiem i widokami i potrafi sie pochamowac a co do wątku ze spaniem facetów odwruconych do sciany chyba nie da sie z tym nic zrobic coz pozostaje nam przytulic sie do jego pupci

                        kolejno nie znosze kiedy facet wpatruje sie we mnie jak w obrazek no ale z tym nie mam co walczyc mój misiek sie nie zmieni a jeszcze bardziej nie znosze jak sie pyta w naj mniej odpowiednim momecie O czym mysle ??? a bryyyy z tym tez nie wygram wiec zaczne odpowiadac i kolejna rzecz której poprostu nie nawidze kiedy podczas seksu on musi wyjsc do WC koszmar

                        Skomentuj

                        • tymbark9
                          Ocieracz
                          • May 2007
                          • 128

                          #57
                          to u mnie jest na odwrot..ja koncze po dlugim czasie i czesto moja partnerka narzeka ze troche za dlugo..
                          "Nadzieja to cierpliwość czekania na to,
                          że spełnią się wszystkie pragnienia....."

                          Skomentuj

                          • julitqa
                            Świętoszek
                            • Jun 2007
                            • 3

                            #58
                            czasem za duzo mysla nad tym jak zrobic dobrze zamiast to robic

                            Skomentuj

                            • żonka
                              Świętoszek
                              • Jun 2007
                              • 3

                              #59
                              najczęściej szybka jak światło gra wstępna- owszem mam często tak, ze chcę żeby juz był we mnie itd ale najczęściej potrzebuję dłuuuuuuuugich pieszczot..zwłaszcza teraz po urodzeniu dziecka się zepsułam i mało co mi sprawia taką przyjemność
                              brak higieny osobistej
                              to, ze tak strasznie smutnieje jak mu się nie udaje mnie doprowadzic
                              to, ze czasem mam wrażenie że mnie w ogóle nie słucha
                              zbyt mocne pieszczenie łechtaczki, albo zbaczanie z niej i nawet nei zauważanie tego
                              wchodzenie we mnie na siłę, gdy nei jestem gotowa i zamiast powolnych spokojnych ruchów, aby mnei jeszcze pobudzić, od razu jazda na maxa
                              to, ze najczęściej to ja uczyłam facetów co i jak- no ale to już moje pechowe wybory
                              brak chęci poznania mojego ciała- jego reakcji na konkretny dotyk, mizniecie itd...

                              aa- i jeszcze mi się przypomniało
                              ja wiem, ze faceci lubią jak ich penisy są brane głęboko do ust, ale ja nie mogę...od razu jak go czuję przy gardle to mi sie neidobrze robi i mi się żołądek już ściska
                              naleganie jak nie mam ochoty
                              niemówienie mi co robię źle
                              to, ze mi przerywa, jak go próbuję doprowadzić ustami
                              brak wyrozumiałości- tak ogólnie
                              0statnio edytowany przez eroticon; 09-06-07, 22:04. Powód: Edytuj!!!

                              Skomentuj

                              • dawiddvd
                                Świętoszek
                                • Jun 2007
                                • 1

                                #60
                                Napisał julianna
                                ja nie lubie u faceta jak mi nie pozwala wycałowac siebie, to takie przyjemne dla mnie a on mi gada, że ma łaskotki
                                nie lubie też, jak nie zajmuje sie mna dostatecznie długo, tylko spieszy sie jak na wyscigi
                                nie lubie jak mi nie pozwala dotykać swoją poopcie i okolice krocza, sama nie wiem czemu wsztydzi sie?

                                No niestety, wiem to po sobie jak miałem kiedyś, to taki wstyd mężczyzn, ale nie wiedzą co tracą Ci którzy nie spróbowali, ale nie martw się z czasem będzie dla Ciebie wymyślał inne gierki erotyczne i będzie Ci ulegał, albo będzie udawał, że Ci nie ulega, faceci to lubią

                                A swoją drogę kocham całować swoja Kobietę i uwielbiam jak ona to robi dla mnie. Dla mnie podstawa to zrozumieć swoje potrzeby i pozwolić sobie poznać siebie na wzajem... a reszta przyjdzie z chwilę

                                Napisał ddt30
                                to jest czesty blad mlodych facetow. Bardzo jest czesto tak, ze marza tylko o tym aby jak najszybciej "sie stalo". Sam odkrylem, ze w wieku dojrzalym wielka przyjemnosc sprawia mi pieszczenie jej i odczuwanie jak ona sie podnieca, czuc jej przyspieszony oddech oraz "gesia skorke", poza tym co prawda "moge mniej" ale dluzej i takze moj orgazm jest znacznie silniejszy i przyjemniejszy niz ten mlodzienczy
                                Tak tu w 100% zgadzam się z Kolegą, na poznanie siebie trzeba czasu, ale trzeba też odwagi przyznać sie do swoich potrzeb. Z miłością jest tak że wiele akceptuje i pozwala nam odkrywać nasze najskrytsze marzenia. A widzieć i czuć niesamowite ciepło Mojej Kobiety i widzieć jej piękne ciało czuć jej oddech i usłyszeć szyderczy śmiech kiedy ma orgazm jest mega extra (tak, dość często śmieje się... a o ja wtedy nie mieszkam pomóc jej w śmiechy z nas obojga )

                                Napisał rojze
                                A dla mnie ok. Więcej czasu poświęcam innym rzeczom.

                                A dla mnie mierzenie czasu to rzecz zbędna, uwielbiam pieścić moja Kobietę i jak Ona pieści mnie... nigdy nie kochaliśmy się na zegarek, ale przyznam, że często pomijaliśmy co najmniej połowę półtoragodzinnego filmu lub kilka seriali. Oj, jak ja kocham masować moją Żonkę i smarować ją balsamikiem, wrr One jest Boska

                                Napisał lawlessness
                                Czemu facetom z czasem mija zapał?
                                Ja nie uważam, że to kwestia zapału, ale raczej kwestia dnia codziennego. Jak każdy ludzie są zmęczeni, zabiegani, zatroskani... nie znoszę tych sytuacji. Inna przyczyną może być zwykła rutyna, czucie, że nie zaspokaja się potrzeb swojej Kobiety tak jak czuje sie, że chciałaby być zaspakajana ale także "niepełnosprawny" społecznie szef czy klient w pracy i wiele innych niepotrzebnych człowiekowi sytuacji dnia codziennego. Krótko, nie umiemy patrzeć na swoje potrzeby, bo nie umiemy zaspokoić najpierw swoich potrzeb niższego rzędu, po prosty rzeczywistość nas przerasta. Z dwojga złego uwielbiam mieć dobry humor i drażnić się z moją Kobietą, kocham jak się do mnie przytula jak idziemy spać i jak ja całuję jak tylko sie rano budzę, kocham jak mnie prawie zrzuca z łóżka w nocy i stuka łokciem przy obrocie na 2 bok, w ogóle jest extra Kobietą...


                                Jeżeli nie przeczytasz dokładnie regulaminu to pójdziesz sobie na przymusowy odpoczynek - e.
                                0statnio edytowany przez eroticon; 09-06-07, 22:06. Powód: Edytuj!!! Edytuj!!! Edytuj!!!

                                Skomentuj

                                Working...