W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Adorowanie dziewczyny tylko w jednym celu

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Christophero
    Banned
    • Feb 2009
    • 1039

    #16
    Napisał Astraja
    Bywają tacy którzy zerwa znajomosc jak Cie zalicza. Bywaja tacy ktorzy powiedza nawet ze Cie kochają by zamoczyc. Tacy ktorzy po zaliczeniu znikna bez słowa albo okaze sie ze maja kogos.
    Pani Astraja to bardzo mądra kobieta.
    Niech autorka czyta to co powyżej do poduszki.

    Skomentuj

    • Shibu
      Ocieracz
      • Sep 2012
      • 153

      #17
      Napisał Siarczan_Potasu
      Ojej, biedna Gąska.

      Nie inwestował w koleżeńskie relacje, ponieważ uznał, że nie jesteś mu do tego potrzebna. Obiecywał przyjaźń? Nie, no to o co Ci chodzi?

      Jest też opcja, że byłaś słaba w te klocki, on ma lepsze łóżkowe materiały pod ręką i po prostu z Ciebie zrezygnował.

      Możliwe, że chciał tylko zaliczyć. Może uznał, że nie masz nic ciekawego do zaoferowania poza ciałem?

      Bardzo bawi mnie kobieca natura i ten dziwny sposób rozumowania. Same traktujecie siebie jak zwierzynę. Wydaje wam się, że użyczając facetowi tyłka możecie wymagać czegoś więcej. Jak już uprawiacie seks bez emocjonalnego zaangażowania to róbcie to z głową, miejcie twarde dupy, a jak tego nie potraficie to dajcie sobie z tym spokój.

      Założę się, że chodzi Ci o coś innego. Dolary przeciwko orzechom, że tak naprawdę gość dobrze Cię bzyknąć, do tego był przystojny i inteligentny, więc składając elementy układanki w jedną całość - zależało Ci na czymś więcej, a okazało się, że przystojniak olał i w ten sposób urażona została kobieca duma. Żal bo odszedł, a Ty chciałaś więcej?
      i po co te wyzlosliwianie sie? i te radosne emoty i sarkazm?
      co tak Cie bawi nawet jezeli to co piszesz to prawda?
      akurat, nie nie zalezalo mi na niczym wiecej poza utrzymaniem znajomosci , z racji bardzo duzej dzielacej nas odleglosci nigdy nie liczylam na zwiazek
      liczylam jedynie ze tak jak wynika z mojego osobistego doswiadczenia dfacet ktory poswiecal mi czas, uwage, prawil komplementy, zaczepial mnie i sprawial wrazenie ze mu sie podobam i kojarze mu sie pozytywnie nie zachowa sie pod koniec jako ktos kto nie chce mnie znac i o tej falszywosci mowie
      jakby udawal to wszystko tylko po to zeby co? zaruchac kilka razy?
      kiepska w lozku akurat nie jestem i to opinia panow a nie moja osobista, zreszta jakbym byla to po 1 razie mialby ochote na kolejne? watpie .jakby bylo mu zle dochodzilby tak szybko i mowil, ze jestem w tym dobra? tez watpie
      szczerze to on byl kiepski, bo bardzo nieporadny w te klocki, ale to juz inna sprawa niezwiazana z tematem

      Napisał Astraja
      Bywają tacy którzy zerwa znajomosc jak Cie zalicza. Bywaja tacy ktorzy powiedza nawet ze Cie kochają by zamoczyc. Tacy ktorzy po zaliczeniu znikna bez słowa albo okaze sie ze maja kogos.
      Przyzwyczaj sie ze sa ludzie i sa ****y. Nie zmienisz tego.
      Najgorsze co mozesz zrobic to siebie winić .

      tak , masz racje
      takiej osobie jak ja, prostolinijnej i szczerej nie jest czasami latwo w tym swiecie
      0statnio edytowany przez iceberg; 19-01-16, 17:04. Powód: złamane serduszko czy urażona duma nie uprawniają do łamania regulaminu - EDYTUJ posty

      Skomentuj

      • Christophero
        Banned
        • Feb 2009
        • 1039

        #18
        Napisał Shibu
        tylko po to zeby co? zaruchac kilka razy?
        tak.
        To sedno.
        Jako faceci tłumaczymy Ci to w jak najbardziej delikatny sposób.
        Chcesz bardziej dosadnie po męsku tak jak między sobą rozmawiamy?

        Skomentuj

        • Shibu
          Ocieracz
          • Sep 2012
          • 153

          #19
          Napisał men_anonim

          Czy mi się zdarza takie zachowanie, tak raz tak postąpiłem, ale tylko dlatego, ze podczas seksu kobieta mnie zniechęciła do siebie zachowanie, więc ją olałem.
          tzn co takiego zrobila jesli mozna wiedziec?

          Napisał Christophero
          tak.
          To sedno.
          Jako faceci tłumaczymy Ci to w jak najbardziej delikatny sposób.
          Chcesz bardziej dosadnie po męsku tak jak między sobą rozmawiamy?

          po co udawac do kogos sympatie przez kilka w celu zaruchania?
          czy to nie jest meczace? nie lepiej mu bylo ruchac inne laski a do mnie wiecej nie podchodzic?
          zastanawia mnie czy on poprostu najwyczajbuej w swiecie mnie nie szanowal za to szybkie pojscie z nim do lozka, i nie chodzi tutaj ze go czyms zrazilam pozniej czy cos mu wielce nie pasowalo tylko o to ze mnie od razu zaszufladkowal jaka latwa do jednego
          i stad wlasnie moj zarzut hipokryzji
          wam Panowie wolno a nam nie
          na szczesxie nie wszyscy tacy sa, znam tez takich z ktorymi uprawialam seks i kontakt jako znajomi mamy zachowany i zaden nie zasugerowal mi bylo milo ale spadaj
          szczerze to 1 raz mnie takie cos spotkjalo, wiecej wiem z opowiadan innych
          0statnio edytowany przez iceberg; 19-01-16, 17:02.

          Skomentuj

          • Christophero
            Banned
            • Feb 2009
            • 1039

            #20
            jeśli tak szybko znika to też duże prawd. że ma żonę i 3 dzieci.

            Skomentuj

            • Shibu
              Ocieracz
              • Sep 2012
              • 153

              #21
              nie, on ma raptem 28 lat i uwierz mi ze nie ma zony ani dzieci

              Skomentuj

              • Christophero
                Banned
                • Feb 2009
                • 1039

                #22
                Napisał Shibu
                po co udawac do kogos sympatie przez kilka w celu zaruchania?
                czy to nie jest meczace?

                zastanawia mnie czy on poprostu najwyczajbuej w swiecie mnie nie szanowal
                nasza droga, tu nie ma Twojej winy - tak obstawiam na 90%.
                To gość jest łowcą.
                Takie dłuższe polowanie tylko dodaje kolorytu.
                To wcale nie męczące.
                Ja polowałem raz przez rok na studentkę...
                aż sama durna przyszła.

                Obstawiam że ma gość żonę a jak zobaczył że zaczynasz świrować czy wysyłasz sygnały "kocham Cię tralala"
                itd to gość się zmył.

                Tu nie chodzi o Ciebie nasza droga koleżanko.

                Skomentuj

                • Shibu
                  Ocieracz
                  • Sep 2012
                  • 153

                  #23
                  ale on za bardzo polowac nie musial
                  za 1 razem poderwal mnie ale w nieudolny dosc sposob i szczerze to ja go zaciagnelam za raczke do lozka
                  pozniej po tym on wychodzil z incjatywa dalszego kontaktu i tez dalszych figli
                  chociaz ostatni pozegnalny seksik byl z mojej incjatywy i po nim myslalam ze kolzenski kontakt bedzie , dodam ze byl jakis tam , typu zyczenia na swieta i co u ciebie? potem po kilku mies wy****l mnie z fb czym dal mi do zrozumienia, ze nie zasluguje w jego oczzach na miano znajomej
                  nie wiem czy kwestie tego ze on byl narodowosci niemeickiej maja tu znaczenie, podobno u nich jest wieksza otwartosc w tych sprawach niz u nas

                  Skomentuj

                  • men_anonim
                    Erotoman
                    • Oct 2014
                    • 426

                    #24
                    Napisał Shibu
                    tzn co takiego zrobila jesli mozna wiedziec?
                    będąc łagodnym nazwijmy to "sposobem zachowania", szczerze wole o tym "przypadku" zapomnieć

                    Skomentuj

                    • Shibu
                      Ocieracz
                      • Sep 2012
                      • 153

                      #25
                      Napisał men_anonim
                      będąc łagodny nazwijmy to "sposobem zachowania", szczerze wole o tym "przypadku" zapomnieć
                      no szkoda, ze nie chcesz powiedziec, ale rozumiem kwestie osobiste

                      Skomentuj

                      • Siarczan_Potasu
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Sep 2014
                        • 330

                        #26
                        Napisał Shibu
                        nie wiem czy kwestie tego ze on byl narodowosci niemeickiej maja tu znaczenie, podobno u nich jest wieksza otwartosc w tych sprawach niz u nas
                        Moment, moment. Uporządkujmy.
                        Miesiąc pisania, spotkanie, wzięłaś go do łóżka, kilka bzyknięć i wrócił do siebie, a po kilku miesiącach wywalił z fejsa?

                        Skomentuj

                        • Shibu
                          Ocieracz
                          • Sep 2012
                          • 153

                          #27
                          jak ci zejdzie z japy ten przyklejony usmieszek to bede kontynuowac dyskusje z toba,inaczej szkoda mi czasu
                          zadnego pisania nie bylo, skad ten glupi pomysl?
                          poznalam go na zywo a nie w necie

                          Skomentuj

                          • Siarczan_Potasu
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Sep 2014
                            • 330

                            #28
                            A chwaliłaś się koleżankom, że zaliczył cię Niemiec? NIEMIEC, WOW.

                            Może gość robi sobie trasę objazdową i potrzebuje "przytulanek" w zimne noce. Po mojemu siedzi teraz w Sevilli i przytula hiszpański odpowiednik Shibu.

                            Gość był z tobą przez krótki czas, wiadomo było, że zaraz się wszystko skończy, więc cię adorował i czerpał przyjemność w danej chwili. Tak naprawdę byłaś przyjemną - tak podejrzewam - kilkugodzinną akcją z całych kilkudziesięciu lat jego życia. Tak prawdopodobnie się zapisałaś. Może dopisał w notesie "Polka, zaliczona".

                            No i dramat, bo usunął z facebooka.

                            Shibu, masz mokro jak zobaczysz pierwszego lepszego obcokrajowca?

                            Skomentuj

                            • Shibu
                              Ocieracz
                              • Sep 2012
                              • 153

                              #29
                              to Ty napisales, ze wow bo to niemiec, a nie ja.
                              osobiscie nie robi na mnie wrazania skad kto pochodzi tylko jaki jest, a Niemcy sie za dobrze tez mi nie kojarza wcale
                              bez odbioru

                              Skomentuj

                              • holly
                                Perwers
                                • Feb 2009
                                • 1090

                                #30
                                Napisał Shibu
                                po co udawac do kogos sympatie przez kilka w celu zaruchania?
                                czy to nie jest meczace? nie lepiej mu bylo ruchac inne laski a do mnie wiecej nie podchodzic?
                                Okej nie czaję.
                                1. Inne laski niby się ruchają jak ktoś nie jest sympatyczny dla nich? Niby są i takie, ale za pieniądz
                                2. W jaki inny sposób miał się do ciebie zbliżyć na tyle, żeby pójść z tobą do łóżka, jeśli nie bycie miłym?
                                3. Podymał, mieszkacie daleko, po co dalej słodzić skoro i tak nic z tego nie będzie? Była okazja, było miło, nie analizuj. Chyba że faktycznie twoje ego cierpi, że facet nie ugania się za tobą, a "powinien".

                                Chill. A jak się źle czujesz z takimi rzeczami to nie uprawiaj przygodnego seksu
                                C'est la vie.

                                Skomentuj

                                Working...