Pieszczenie jeszcze miekkiego

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Erien26
    Ocieracz
    • Dec 2016
    • 103

    #61
    Napisał men_anonim
    Fajna rzecz, obojętnie czy to partnerka pieści ustami czy dłonią
    Roznica jest spora dla mnie przynajmniej, usta bija wszystko

    Skomentuj

    • Let's Get Dirty
      Świętoszek
      • Dec 2016
      • 7

      #62
      Lubię jak oral zaczyna się jeszcze przed wzwodem i twardnieję w trakcie. Nie zawsze się tak da, wiadomo, często już się nakręcam zanim dojdzie do tego etapu.
      Wydaje mi się też że spora część dziewczyn ma przekonanie, że najpierw powinna pojawić się erekcja, a następnie mogą się rozpędzić z pieszczotami. Przynajmniej na podstawie mojego doświadczenia.

      Skomentuj

      • CałkiemSpoko
        Banned
        • Dec 2016
        • 53

        #63
        Ja uważam, że każda kobieta ma inne podejście do tego
        Ale przecież związek to akceptacja, dobrze, że mówiła Ci, lub dala odczuć, że tego nie lubi. To może nie wydziwiaj, i spróbuj jej pomoc, chociaż postawić go do pionu, a później to już fajnie robota idzie Ja bardzo lubię pieścic mojego partnera, bez względu na to w jakim stanie jest penis, przecież od tego sa pieszczoty by czerpać z przyjemności, bo po co się spieszyć. Może jej to powiedz.

        Skomentuj

        • Ingvarr
          Ocieracz
          • Feb 2015
          • 151

          #64
          Ja lubię być tak pieszczony. Choć dotychczas tylko jedna partnerka to lubiła... cóż, oby następna podzielała to upodobanie.

          Skomentuj

          • gata
            Ocieracz
            • Jan 2016
            • 166

            #65
            Ja pamiętam, kiedy pierwszy raz zdarzyło mi się wziąć jeszcze miękkiego penisa w usta, aż mruczałam, bo tę różnicę w wielkości w ustach odczuwa się inaczej niż wizualnie. Rewelacja! Lubię to czuć, bo to taki mały obraz tego jak moje usta na niego działają. Tak więc szukam okazji czasem, bo niestety rzadko się udaje.
            Seks jest jak gra w brydża. Jeżeli nie masz dobrego partnera to musisz mieć przynajmniej dobrą rękę.

            Woody Allen

            Skomentuj

            • Kochanka_Diabła
              Świętoszek
              • Apr 2017
              • 33

              #66
              Bo ja jestem czarodziejką...
              Lubię brać takiego malutkiego do ust, czuć jak rośnie i gdy z ust wyłania się to czego oczekiwałam

              Skomentuj

              • nienastolatek
                Seksualnie Niewyżyty
                • Mar 2013
                • 334

                #67
                Tez lubi jak mi bierze do ust jeszcze miekkiego, tylko musze byc dokladnie wygolony wtedy, bo czasem taki miekki ledwo ponad wlosy wystaje

                Skomentuj

                • Goldie
                  Erotoman
                  • Apr 2012
                  • 505

                  #68
                  Taki frędzelek jest najlepszy! Mięciutki, malutki, cieplutki; w sam raz do buzi, do pomymlania Lubię.
                  _____ _____ ___ _

                  Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama, a wtedy ja szepnę Ci - możesz mnie dotknąć.

                  Skomentuj

                  • bartek24
                    Świntuszek
                    • Oct 2017
                    • 97

                    #69
                    moja lubi to i to na szczęście, no i szybko staje się twardy więc czasem nie ma możliwości na pieszczoty miekkiego

                    Skomentuj

                    • kowalskidawid87
                      Świętoszek
                      • Oct 2017
                      • 24

                      #70
                      My mamy inaczej.Ona woli go ssac jak jeszcze nie stoi.I dla mnie tez jest to bardziej atrakcyjne bo moim zdaniem są to troche inne odczucia.Poza tym lubie jak on rosnie w jej ustach!

                      Skomentuj

                      Working...