W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Prześcieradło lateksowe - jakie wybrać?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zbuntowany
    Seksualnie Niewyżyty
    • Apr 2006
    • 237

    Prześcieradło lateksowe - jakie wybrać?

    Niedawno nabyłem prześcieradło z działu lateksowego... jednak jak się okazało - winylowe. Produkt ten bardzo mnie rozczarował - w zasadzie stwierdziłem, że mógłbym kupić grubą folię malarską i byłoby podobnie. Teraz przymierzam się do zakupu jakiegoś prawdziwego lateksu, jednak ceny tutaj za zwykłe prześcieradło to 6x więcej jak za winyl - nie chciałbym się naciąć.

    Czy istnieją na rynku jakieś przyjemne, miękkie prześcieradła, specjalnie do mokrych zabaw? Wyobrażałem sobie, że lateks na pościeli to raczej coś jak lateks na prezerwatywy - miękki, rozciągliwy... Nie dający poczucia dotykania worka na zakupy.

    Z drugiej strony - jak lateks się zachowa w połączeniu z olejkami? Wiem, że nie jest zalecane łączenie olejków z prezerwatywami lateksowymi.

    Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii? Możecie polecić jakiś dobry sklep w Krakowie z takim sprzętem?
Working...