Recepta na dobra minetke

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • snb_girl
    Banned
    • Oct 2010
    • 213

    Najlepszy oral w męskim wykonaniu to lizanie łechtaczki, delikatnie, potem coraz bardziej inetensywnie, ssanie i delikatne pogryzanie, do tego paluszek w myszce a drugim pobudzanie anusa i ograzm taki, że przez cały dzień chodzę z motylkami w brzuchu

    Skomentuj

    • pannaanastazja
      Erotoman
      • Jul 2011
      • 396

      delikatne podgryzanie warg podczas minetki i zasysanie łechtaczki to zdecydowanie to
      „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

      Skomentuj

      • Alorah
        Świętoszek
        • Oct 2011
        • 24

        O rany jak ja mogłam kiedyś mówić że nie lubię minetki ? Nareszcie trafiłam na mistrza i w sumie pierwszego faceta który mnie doprowadza do orgazmu tym właśnie francuskim sposobem

        Skomentuj

        • ankka84
          Erotoman
          • Feb 2009
          • 491

          Napisał soczysta
          Przeciąganie językiem dokładnie po całości, poruszanie samym koniuszkiem, wpychanie do dziurki. Wszytsko to doprowadza mnie do szaleństwa, ale do orgazmu potrzebuję dość intensywnego i raczej jednostajnego ruchu w górnej części łechtaczki.

          identycznie mam

          Skomentuj

          • Malinka_a
            Perwers
            • Feb 2011
            • 1219

            Napisał soczysta
            Przeciąganie językiem dokładnie po całości, poruszanie samym koniuszkiem, wpychanie do dziurki. Wszytsko to doprowadza mnie do szaleństwa, ale do orgazmu potrzebuję dość intensywnego i raczej jednostajnego ruchu w górnej części łechtaczki.
            mam dokładnie to samo. na początku uwielbiam wszystko to, co robi, wszystkie eksperymenty itp, ale pod koniec potrzebuję ruchów o określonej prędkości i nacisku w jednym miejscu, na szczęście mój chłopak opanował to do perfekcji
            tak sobie myślę, że recepta jest jedna: próbować, eksperymentować, trenować, a do tego słuchać partnerki i obserwować reakcję.
            widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
            jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
            bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

            Skomentuj

            • grafii
              Świętoszek
              • Jun 2007
              • 14

              Malinka_a dokładnie jest tak jak napisałaś... ważne żeby kobieta nie krępowała się mówić co sprawia jej przyjemność, bo nic nie podnieca bardziej niż jak kobieta otwarcie mówi na co ma ochotę.
              A co do minetki, to raczej każdy facet lubi poszaleć języczkiem i zakosztować rozkosznych soczków sprawiając przy tym kobiecie niebotyczną rozkosz

              Skomentuj

              • men_pl
                Świntuszek
                • Jan 2006
                • 82

                Ja uwielbiam lizac łechtaczkę pieścić paluszkiem dupke, a druga dłonia całą muszelkę ps. w trakcie moja kobieta uwielbia w pozycji 69 jak dociskam jej ( ja na górze ) swojego penisa, do twarzy, wtedy dochodzi

                Skomentuj

                • Bender
                  Administrator
                  • Feb 2005
                  • 3026

                  No nie mówicie, że już temat wyczarpany... zbliża się Dzień Kobiet, podzielcie się jeszcze jakimiś trickami ;-)

                  Ja mogę dorzucić, że bardzo dużo potrafi zmieniać przytrzymanie wzgórka łonowego ręką. Nie dość, że biedna nie ma gdzie uciekać, to pojedyńczym ruchem ręki ku górze pięknie eksponujemy perełkę ;-)
                  Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                  Billy Crystal

                  Skomentuj

                  • ananetka
                    Świntuszek
                    • Apr 2011
                    • 53

                    Napisał Bender
                    No nie mówicie, że już temat wyczarpany... zbliża się Dzień Kobiet, podzielcie się jeszcze jakimiś trickami ;-)

                    Ja mogę dorzucić, że bardzo dużo potrafi zmieniać przytrzymanie wzgórka łonowego ręką. Nie dość, że biedna nie ma gdzie uciekać, to pojedyńczym ruchem ręki ku górze pięknie eksponujemy perełkę ;-)
                    rozgrzał mnie ten opis a faceta pod ręką brak

                    Skomentuj

                    • Carrotka
                      Świętoszek
                      • Mar 2012
                      • 2

                      Witam wszystkich, świetne forum...
                      A apropos sposobu Bendera...
                      Teraz dopiero zdałam sobie sprawę z tego, że sama tak się bawiłam, hmmm, instynktownie sobie przytrzymywałam...
                      A mój nic nie wie, trzeba powiedzieć.

                      Skomentuj

                      • messijka
                        Banned
                        • Apr 2012
                        • 24

                        Jak to czytam to.. No no. fakt mineta daje nieziemska rozkosz jak jeszcze facet potrafi dobrze to zrobic. Gdzie sa tacy? Help!

                        Skomentuj

                        • Greedo
                          Banned
                          • Dec 2006
                          • 1657

                          W internecie

                          Skomentuj

                          • chunzhen
                            Świętoszek
                            • Sep 2011
                            • 18

                            hmmm, trochę wam zazdroszczę.

                            Mój Ukochany raz czy dwa się porwał na minetę, i no było to za naszych początków, więc niezbyt mu szło. Myślałam, że następnym razem mu dam wskazówki, żeby nie zniechęcać, ale nie było już okazji. A nie że bym nie chciała, jakoś muszę mu to zaproponować.

                            Zazwyczaj pcha sie tylko z paluchami, a to akurat dla mnie straszny "turn-off" bo ma strasznie szorstke te palce i wolę tam członka a nie jakieś cieniuszkie palce.

                            Tyle sami Panowie tu piszą o tym, że rozmowa taka ważna, ale my się głównie martwimy aby nie urazić, bo męskie ego bywa delikatne

                            Myślałam nawet, żeby mu zaprezentować sama na sobie o jaką intensywność dotyku mi chodzi, ale nie wiem czy taka autoprezentacja będzie pomocna w sumie... co myślicie?

                            i jeszcze jedno (przepraszam)... naprawde, Panowie, wam smakuje ? Bo myślałam, że może chodzi właśnie o to? Ja tam fanką smaku spermy nie jestem, ale kocham to łykam
                            Last edited by Astraja; 12-06-12, 08:18.

                            Skomentuj

                            • krys1918
                              Świętoszek
                              • May 2012
                              • 29

                              Napisał chunzhen

                              Myślałam nawet, żeby mu zaprezentować sama na sobie o jaką intensywność dotyku mi chodzi, ale nie wiem czy taka autoprezentacja będzie pomocna w sumie... co myślicie?
                              pomocna i extra nakręcająca!! mnie bardzo rusza jak kobieta się dotyka:-)
                              Kobieta nigdy nie widzi, co się dla niej robi. Zawsze dostrzeże, czego się nie robi!

                              Skomentuj

                              • senny
                                Świntuszek
                                • Apr 2013
                                • 89

                                Napisał chunzhen
                                Tyle sami Panowie tu piszą o tym, że rozmowa taka ważna, ale my się głównie martwimy aby nie urazić, bo męskie ego bywa delikatne

                                Myślałam nawet, żeby mu zaprezentować sama na sobie o jaką intensywność dotyku mi chodzi, ale nie wiem czy taka autoprezentacja będzie pomocna w sumie... co myślicie?

                                i jeszcze jedno (przepraszam)... naprawde, Panowie, wam smakuje ? Bo myślałam, że może chodzi właśnie o to? Ja tam fanką smaku spermy nie jestem, ale kocham to łykam
                                Jak Ci robi minetkę to mów mu na bieżąco co jest ok, a co nie. Że nie chcesz palców itd. Tak jest najlepiej, potem to on może nie do końca wiedzieć o co chodziło, a jak poinstruujesz w trakcie to obydwoje na tym zyskacie, chociaż fakt czasami faceta może zirytować, no ale jak mu zależy na Tobie to zrozumie.

                                Co do smaku, nie wiem jak jest dokładnie, ale jak ma nie smakować to zazwyczaj wiadomo od razu Mi smakowało.

                                Skomentuj

                                Working...