W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Obciagnac czy nie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mirekmolenda
    Świntuszek
    • Dec 2014
    • 57

    W ramach grupy "Mniejszości seksulane" spodziewałeś się, ze napiszę, jak koleś wali dziewczynę w bramie? Patologią jest schizofrenia w Polsce, moim zdaniem. Jak ty masz swoje odskoki, to dobrze ale już mają inni - to już patologia. A jaka niewiedza? jakie lekceważenie chorób STD i HIV? O tym każdy dzisiaj wie ale też każdy ma prawo do decydowania, co robi. Chyba zgodzisz się, że trudno nazwać patologią np. bycie w związku het*******ualnym? Własnie.
    -----------------
    felching
    fisting
    onan

    Skomentuj

    • entity
      Ocieracz
      • Jan 2010
      • 121

      paraSzczecin raczej chodziło o to, że hetero seks w bramie z przypadkowa dziewczyna bez gumki to też jest patologia ;]

      Skomentuj

      • paraSzczecin
        Ocieracz
        • Feb 2015
        • 145

        Napisał mirekmolenda
        W ramach grupy "Mniejszości seksulane" spodziewałeś się, ze napiszę, jak koleś wali dziewczynę w bramie? Patologią jest schizofrenia w Polsce, moim zdaniem. Jak ty masz swoje odskoki, to dobrze ale już mają inni - to już patologia. A jaka niewiedza? jakie lekceważenie chorób STD i HIV? O tym każdy dzisiaj wie ale też każdy ma prawo do decydowania, co robi. Chyba zgodzisz się, że trudno nazwać patologią np. bycie w związku het*******ualnym? Własnie.
        Szczerze mówiąc, nie rozumiem tego co robisz, więc tego co piszesz też nie bardzo
        Dzis każdy wie o HIV i STD i mimo to łyka spermę pierwszemu lepszemu kolesiowi w bramie?
        Może Ty to rozumiesz, ja nie.

        Jeśli już ktoś nie chce stałych układów i musi bawić się w przygody, to myślę, że są sposoby bardziej wyrafinowane i na wyższym poziomie niż to czym Ty się niemal chwalisz...
        i to niezależnie czy się jest hetero, bi czy homo..

        Skomentuj

        • ryba69
          Świętoszek
          • Mar 2009
          • 7

          Jest tu ktoś chce zechciałby o tym popisać?
          Ja również myślę nad spotkaniem, raz nawet się umówiłem,ale koleś wystawił mnie do wiatru.

          Skomentuj

          • mirekmolenda
            Świntuszek
            • Dec 2014
            • 57

            Generalizowanie zawsze jest szkodliwe. Tak samo jak hipokryzja. W wątku "Mniejszości seksualne" piszemy o mniejszościach seksualnych i tego, co robią. Czy się to komu podoba czy nie.

            Napisał paraSzczecin
            Szczerze mówiąc, nie rozumiem tego co robisz, więc tego co piszesz też nie bardzo
            Dzis każdy wie o HIV i STD i mimo to łyka spermę pierwszemu lepszemu kolesiowi w bramie?
            Może Ty to rozumiesz, ja nie.

            Jeśli już ktoś nie chce stałych układów i musi bawić się w przygody, to myślę, że są sposoby bardziej wyrafinowane i na wyższym poziomie niż to czym Ty się niemal chwalisz...
            i to niezależnie czy się jest hetero, bi czy homo..
            -----------------
            felching
            fisting
            onan

            Skomentuj

            • Dawca rozkoszy
              Świętoszek
              • Jun 2015
              • 24

              też bym chyba już mógl sprobować z facetem

              Skomentuj

              • kam1l

                Bleble
                0statnio edytowany przez Gość; 06-07-17, 08:14. Powód: Zmiana

                Skomentuj

                • griszka2
                  Świętoszek
                  • Sep 2006
                  • 6

                  Bardzo chętnie pomogę tym będącym w delegacji chociaż i kogoś miejscowego chętnie poznam. Doświadczony w oralu mm.

                  Skomentuj

                  • marcinek134
                    Świętoszek
                    • Aug 2006
                    • 7

                    Nie chce nikomu psuć zabawy, ale:
                    - Jestem po studiach medycznych. Pracowałem okazyjnie w przychodni gdzie można anonimowo zbadać się na obecność HIV, HBV czy HCV, wielu było nastolatków, którzy pod wpływem chwili zatracili się w tym co robią.

                    - Seks oralny niestety obarczony jest ryzykiem tym większym ponieważ mało kto używa podczas niego prezerwatywy. Niestety choroby przenoszone drogą płciową bardzo łatwo przenoszą się podczas seksu oralnego.

                    - Nie mam tu na myśli HIV, czy żółtaczki typu C - która jest bardzo groźna i niestety powszechna a co najgorsze nieuleczalna i niestety bardzo często śmiertelna. - Oczywiście to bardzo groźne choroby, które można "złapać" ale każdy z nas myśli sobie, że to margines, że mnie to nie dotyczy. Pomyślcie jednak o takiej błachej sprawie jak opryszczka. Zwykłe głupie "zimno" na ustach, które osoba która robi wam loda niestety, ale przeniesie na waszego penisa. Wirus opryszczki jest nieuleczalny więc w zasadzie do końca życia macie wątpliwą szanse na wyskakujące krostki opryszczki na waszym przyrodzeniu.
                    Przepraszam, że tak straszę ale zanim coś się zrobi, trzeba pomyslec głową a nie ptaszkiem.
                    - Rozsądku panowie

                    Skomentuj

                    • Ygreko
                      Erotoman
                      • Sep 2006
                      • 557

                      I słusznie że straszysz, bo jak już to trzeba mieć kogoś pewnego.

                      Skomentuj

                      • paraSzczecin
                        Ocieracz
                        • Feb 2015
                        • 145

                        Napisał marcinek134
                        Nie chce nikomu psuć zabawy, ale:
                        - Jestem po studiach medycznych. Pracowałem okazyjnie w przychodni gdzie można anonimowo zbadać się na obecność HIV, HBV czy HCV, wielu było nastolatków, którzy pod wpływem chwili zatracili się w tym co robią.

                        - Seks oralny niestety obarczony jest ryzykiem tym większym ponieważ mało kto używa podczas niego prezerwatywy. Niestety choroby przenoszone drogą płciową bardzo łatwo przenoszą się podczas seksu oralnego.

                        - Nie mam tu na myśli HIV, czy żółtaczki typu C - która jest bardzo groźna i niestety powszechna a co najgorsze nieuleczalna i niestety bardzo często śmiertelna. - Oczywiście to bardzo groźne choroby, które można "złapać" ale każdy z nas myśli sobie, że to margines, że mnie to nie dotyczy. Pomyślcie jednak o takiej błachej sprawie jak opryszczka. Zwykłe głupie "zimno" na ustach, które osoba która robi wam loda niestety, ale przeniesie na waszego penisa. Wirus opryszczki jest nieuleczalny więc w zasadzie do końca życia macie wątpliwą szanse na wyskakujące krostki opryszczki na waszym przyrodzeniu.
                        Przepraszam, że tak straszę ale zanim coś się zrobi, trzeba pomyslec głową a nie ptaszkiem.
                        - Rozsądku panowie
                        Ten post powinien być powtarzany wciąż i wciąż.. ludziom w PL się wydaje, że choroby weneryczne i Hiv to jakaś bujda, odległa, że może gdzieś w Afryce. Niestety rzeczywistość jest inna. Zdarza się, że ładne , atrakcyjne Polki mają syfa.. przystojni kolesie też - bywa...

                        Zero świadomości wśród jak i młodych tak i dojrzałych ludzi. Do lekarza idą jak objawy są już nie do zniesienia. I wtedy zdziwienie i wstyd, że mają syfa. To, że niektórych się nie da wyleczyć, lub leczy się latami też nikogo wcześniej nie obchodzi.

                        Najbardziej jednak rozwalają mnie geje i panny, które deklarują stosunek tylko w gumie, ale oral może być z połykiem. To nic, że zagrożenie niemal to samo.. sam oral bez połyku traktowany jest jest wciąż jak bezpieczny seks, tyle że statystyki mówią co innego..

                        Skomentuj

                        • hatry
                          Świętoszek
                          • Nov 2010
                          • 30

                          Napisał samczyk_
                          Moim zdaniem jesli tylko sie ma na to ochote to nie ma co sie powstrzymywac tylko skorzystac przy odpowiednich warunkach. Tez sie tego na poczatku bardzo balem, nawet wstydzilem tej mysli ale przelamalem sie. Pomimo ze kilka pierwszych podejsc nie bylo rewelacyjnych, stopiowo sie z ta sytyacja oswajalem i pozbywalem wstydu i kiedy udalo mi sie w koncu doprowadzic kolesia ustami do finalu, dopiero wtedy zrozumialem co to znaczy robic loda. To zaspokojenie faceta daje najwiecej frajdy, jego reakcja jak mu sztywnieje, jak steka, poznawanie jak lubi. Tylko ostrzegam, to wciaga i najlepiej sie wtedy pogodzic z tym, ze lubi sie to robic. Dopiero wtedy jest najwieksza przyjemnosc i przyznam ze od jakiegos czasu robie to dosyc regularnie jednemu facetowi.
                          Brawo

                          Skomentuj

                          • zabiegany
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Aug 2015
                            • 216

                            A ja panu po studiach medycznych musze powiedziec ze bzdury opowiada mowiac ze robiac loda kobieta moze opryszczka zarazic faceta a dokladnie jego penisa. Opryszczka na ustach a opryszczka narzadow plciowych to nie jest ten sam wirus. Wiem bo kiedys moja owczesna polowka zasiegala w tej sprawie opinii ginekologa oraz dermatologow. Stwierdzili ze to nie jest ten sam wirus i nie ma moliwosci zarazenia pospolita opryszczka moich narzadow plciowych
                            Bylem z nia kilka lat i nie zarazilem sie nawet ta opryszczka na ustach. A nie traktowalem jej jak tredowata kiedy miala ja na ustach.
                            Uważaj o czym marzysz bo sie spełni i bedzie przerąbane

                            Skomentuj

                            • mr.aster
                              Świętoszek
                              • Jun 2015
                              • 26

                              Też myślałem ze HSV1 i HSV2 nie mogą przejść z dołu na górę i z góry na dół ale jest to możliwe. Wirusy ewoluują przystosowują się do nowych warunków, pogoolaj trochę to zobaczysz, że ma racje

                              Skomentuj

                              • zabiegany
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Aug 2015
                                • 216

                                Mimo wszystko wierze lekarzom o dobrej opini w swoim fachu a nie tym co ktos pisze w internecie
                                Uważaj o czym marzysz bo sie spełni i bedzie przerąbane

                                Skomentuj

                                Working...