W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pierwszy chłopak

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • TakiSobieKtoś
    Świętoszek
    • Jun 2005
    • 14

    Pierwszy chłopak

    Mam mały problem Od niedawna mam chłopaka, którgo bardzo kocham i jestem pewna Jego uczuć do mnie. Jak to każda normalna para zaczynaliśmyod przytulania, potem całowanie które z czasem zaczęliśmy urozmaicać. Dzisiaj zaszliśmy troche dalej mianowicie całował mnie po szyji co przyznam było bardzo przyjemne pozatym jego ręce powędrowały troche niżej niż zwykle, jednak zaprowadziłam je spowrotem ponieważ nie mam narazie ochoty na takie pieszczoty. Chciałabym też sprawić mu jakąś przyejmno ść nie posówając się za daleko, ale nie za bardzo wiem jak. Prosze o jakieś konkretne porady
  • dragon
    Ocieracz
    • May 2005
    • 90

    #2
    Hmmmm .... rozumiem ze on chciał dotknąć twoich piersi ?? Nie wiem co to jest trochę nizej niż zwykle. Trzymaj go sobie, nie dawaj mu za dużo ale nie pozbawiaj go w zupełności niczego bo sie zniechęci. Oddawaj mu siebie powoli. A jemu ?? Np. całuj go po brzuchu, zjeżdzaj delikatnie języczkiem pod linię spodni ale nie za mocno. Całuj go po uszach. Jeśli sie zdecydujesz zrób mu loda. nie wiem reszte pozostawiam juz tobie. Twoja inicjatywa.
    - Numer raz człowieku - Tak na serio tak nad wyraz .... -

    Skomentuj

    • Bender
      Administrator
      • Feb 2005
      • 3026

      #3
      na lodz to zawczesni skor piersi nie dotyka nawet chlopak...
      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
      Billy Crystal

      Skomentuj

      • TakiSobieKtoś
        Świętoszek
        • Jun 2005
        • 14

        #4
        Na początku kiedy całowaliśmy się namiętnie w lesie jego ręka powędrowała troche niżej-mianowicie na moje uda i zaczął przesówać się w kierunku krocza, na co nie miałam ochoty i wzięłam go za rękę. Uważam że jeszcze za wcześnie. Pod koniec spotkania gdy się całowaliśmy sprawdzał gdzie mam łaskotki zaczął głaskać mnie po szyji schodził niżej i do piersi też doszedł. Temu się nie sprzeciwiłam bo wiem jakie ma zamiary-mianowicie takie żeby dawać mi przyjemność, a nie jest nastawiony na to żeby ją otrzymywać. Ja jednak tego tak nie pozostawie:]

        Skomentuj

        • Man
          Świntuszek
          • Apr 2005
          • 74

          #5
          no to chyba najlepszym sposobem będzi gdy będziesz go całować jego szyję oraz płątki jego uszu... na Waszym etapie to chyba najlepsze sposoby.

          a czemu jego nie spytasz? .. tyle,że nie miej mu za złe, gdy jego odpowiedź będzie 'zbyt odważna'. po prostu powiedz,że jeszcze nie jestes gotowa.. w przeciwnym wypadku będziesz wiedziała co robić
          Cały świat i wszystko na nim jest piękne, ale najpiękniejsza jest kochająca kobieta. - Mahomet

          Skomentuj

          • omg
            Ocieracz
            • Jun 2005
            • 175

            #6
            Z moją dziewczyną było tak samo! Ale nie pozwalała na początku na zbyt wiele! Ale mysle że to niczego nie popsuło!! jeśli pozwolisz mu na zbyt wiele, szybko sie znudzi! Ale kiedy będziesz stopniowo pozwalała na coraz więcej, za każdym razem bedzie Ci bardziej wdzięczny! A jeśli jesteś pewna jego uczuć to troche zakazów tylko zaogni wasz związek! Powodzenia!

            Skomentuj

            • Rojza Genendel

              Pani od biologii
              • May 2005
              • 7704

              #7
              omg,
              niezupełnie się zgadzam. Czasami idzie się na całość z marszu ;-) czasami po znajomości dłuższej lub krótszej. I jeśli ktoś mocno cie pociaga, to na nudę nie ma szans. Takie kokieteryjne sztuczki w przyciąganie-odpychanie to nie dla mnie.
              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

              Skomentuj

              • omg
                Ocieracz
                • Jun 2005
                • 175

                #8
                rojze
                nie starałm sie wypowiadać w imieniu całej populacji! Mi np kiedy od razu ide na całość zabawa z tą samą kobietą szybko sie nudzi! a jak na razie nie szukam jednorazowych przygód! Lubie poznwać kobiety! Sprawdzać jak reagują na pewne sytuacje i zachowania!
                Lubie być zaskakiwany! I w tej chwili to sobie u kobiet najbardiej cenie! Ale każdy robi to co lubi wiec koleżance staram sie oradzać jakis kompromis! Pozdrawiam!

                Skomentuj

                • Rojza Genendel

                  Pani od biologii
                  • May 2005
                  • 7704

                  #9
                  No, ja bym na miejscu problemantki postawila sobie pytanie, dlaczego nie ma ochoty. Może jest bardzo młodą osóbką i nie dojrzała jeszcze do tajemnic alkowy? Może została wychowana w pruderii? Może facet jej nie pociąga?
                  Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                  Skomentuj

                  • omg
                    Ocieracz
                    • Jun 2005
                    • 175

                    #10
                    Myśle że przemawia przez nią strach, wynikający z braku doświadczenia! Myśle że po pierwszym razie diametralnie zmieni podejście do pewnych spraw! i mam nadzieje ze sie rojze ze mna zgadzasz!!!

                    Skomentuj

                    • Rojza Genendel

                      Pani od biologii
                      • May 2005
                      • 7704

                      #11
                      Zgadzam się z tobą w 100%. Ale sytuacja mi się nie podoba.
                      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                      Skomentuj

                      • Exile
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • May 2005
                        • 334

                        #12
                        Co znaczy od nie dawna??I Ile masz lat??To z nim powinnaś o tym rozmawiać glownie!!

                        A co do strachu to czego się boi??Rozumiem pierwszy raz sam sex ok strach.Zrozumiec moge że nie pozwala sie za abrdzo dotykać po myszcze ale kurde po udach??
                        I'm a sexual innuendo In this burned out paradise

                        Skomentuj

                        • Rojza Genendel

                          Pani od biologii
                          • May 2005
                          • 7704

                          #13
                          No, ja akurat strachu przed pierwszym razem za cholerę nie mogę zrozumieć. Może jakaś dziwna jestem...
                          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                          Skomentuj

                          • amorek89
                            Świętoszek
                            • Apr 2005
                            • 11

                            #14
                            Ja mam podobna sytuacje z moja dziewczyna , też raczej 1'szy poważniejszy zwiazek , co prawda moja reka nie wedrowała jej udem , a jej brzuchem w góre ale też jakoś mnie szybciutko złapała ze rękę ALe z tego co widze to z czasem pozwala mi na coraz wiecej.

                            Skomentuj

                            • sno
                              Świętoszek
                              • Jun 2005
                              • 17

                              #15
                              amorek89 z czasem bedzie coraz lepiej gwarantuje wiem po sobie hyh , proponuje duzo z dziewczyna rozmawiac na te tematy (seks pettingi itp ) na poczatku to cholernie trudne ale potem sa ciekawe rozmowy a do tego dowiesz sie czego chce twoja dziewczyna itp

                              Skomentuj

                              Working...