W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Masturbacyjne marzenia......

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kuba333
    Świętoszek
    • Oct 2005
    • 25

    Masturbacyjne marzenia......

    Oto owoc mojej i mojej kochanej Natali fantazji erotycznej zapisanej w notatniku przez nas oboje :].

    Była to mroźna wieczorna zima, za oknem było czuć zimno nudę i ciemność, gdy Natalia spostrzegła iż już jest 18:03, zdała se sprawe iż już od 30 mnut leży po kąpieli w samej bieliźnie, a przecież już od kilku dni nie miała czasu na swoje kizimizi, włożyła sobie ręke w majtki i zaczeła sobie wybrażać jak nie raz widziała jak jej chłopak Kubuś strzela na lustro w jej łazience, po czym zaczeła sobie wyobrażać mało wykonalną rzecz, mianowicie jak wchodzi i równocześnie liże jej łechtaczkę, a po tem jak strzelał jej na cycki klecząc nad nią kończąc na niej. Mając zamkniete oczka i uchylonymi usta. Taki widok w wyobraźnie Natali wywołał pewną ilość soczków, po jakiś czasie na jej paluszkach które sobie co jakiś czas wkładała w swoją już cieplutką od pocierania szpareczke. Natalia lubiła się w czasie masturbacji dotykać po całej cipeczce, pocierać każdy fragmet cipeczki jak i miedzy swoimi fałdami, a nie raz przekonała się ze swoim chłopakiem iż ma bardzo wrażliwą na dotyk i lizanie swoją malutką seksowną cipekcze. Myśląć o tym wszystkim robiła się na dole coraz bardziej mokra, było coraz bardziej przyjemnie, po jakimś czasie nie wiedziała czemu, ale zaczeła czuć w oparach swoich soczków smak i zapach spermy swojego ukochanego, wyobraziła sobie przez to jak jej facet przylega do niej całym ciałem, czując jego biodra miedzy swoimi nogami, przypomniała sobie jego szybki oddech zawsze na jej szyi, szybkie ruchy, tą chwile gdy nie raz przyspieszał będąc w niej jak kończył, ona też już czuła, że w tych swoich marzenia chciałaby skonczyć, uniosła swoje biodra wyżej i przyśpieszła ruch ręki, wyobraziła sobie po raz ostatni jak Kubuś strzela jej w ustach. I w tym momencie czuła jak dochodzi, wybraziła sobie jak kończą razem w tym samym momecie. Po kilku sekundach poczuła przyjemność i ciepło rozchodzące się po jej całym ciele. Była w stanie tylko zamkąć oczy na czas orgazmu, i czuła jak jej nogi się troche trzęsą jak i sama cipekcza w czasie kończenia. Chwile po tym jak biodra, opadła na łóżko, pieściła swoją łechtaczkę i sutki przez koszulke nocna przez co czuła bardziej swoje soczki. Wyobraziła sobie że przytula swojego Kubusia, że przytula się do jego klaty ciepłej, i zaczeło być jej bardzo przyjemnie, tak właśnie skończył się seks z jej chłopakiem w jej marzeniach po 10 minutach.
  • Amarantine
    Świntuszek
    • Jan 2006
    • 61

    #2
    mam być szczera? Kiepskie, mało składne, zero finezji opisy średnie, słownictwo niezbyt urozmaicone, chaotyczne... no ale staraliście się

    Skomentuj

    • bombelek88
      Ocieracz
      • Jan 2006
      • 133

      #3
      Napisał Amarantine
      mam być szczera? Kiepskie, mało składne, zero finezji opisy średnie, słownictwo niezbyt urozmaicone, chaotyczne... no ale staraliście się
      jestem tego samego zdania
      K o c h a m M o j e g o S k a r b a N a j m o c n i e j N a Ś w i e c i e

      Skomentuj

      • MyszkaZ
        Erotoman
        • Dec 2005
        • 535

        #4
        Kizimizi...hihi Kazdy tworzy jak moze, i choc jest to blache opowiadanie, to i tak gratuluje publikacji.
        Even though she seems so high
        He knows that she can't fly
        and when she falls out of the sky
        He'll be standing by

        Skomentuj

        • Szlajfka
          Perwers
          • Oct 2005
          • 1057

          #5
          Napisał Zoom
          Weź sie schowaj chłopcze!!! Buahahahahahahah
          A może sam coś sprodukujesz jak taki mądrala z ciebie?????? Aczkolwiek mam duże wątpliwości czy byś potrafił bo chyba nie
          Nadzieja umiera ostatnia....

          Skomentuj

          • b00m
            Świntuszek
            • Jul 2005
            • 64

            #6
            Napisał Szlajfka
            A może sam coś sprodukujesz jak taki mądrala z ciebie?????? Aczkolwiek mam duże wątpliwości czy byś potrafił bo chyba nie
            nie trzeba NIC wyprodukowac/zrobic aby moc krytykowac.
            opowiadanko kiepskie
            Seksualny n00b

            Skomentuj

            • Szlajfka
              Perwers
              • Oct 2005
              • 1057

              #7
              Napisał b00m
              nie trzeba NIC wyprodukowac/zrobic aby moc krytykowac.
              opowiadanko kiepskie
              Ale troche kultury nie zaszkodzi, nie uważasz?
              Nadzieja umiera ostatnia....

              Skomentuj

              • MtK
                Świętoszek
                • Jan 2006
                • 4

                #8
                nie trzeba NIC wyprodukowac/zrobic aby moc krytykowac.
                no nie przesadzajmy, tamto to nawet nie jest krytyka a czyste wysmiewanie sie
                A opowiadanko jakos tez mi sie nie podoba

                Skomentuj

                • b00m
                  Świntuszek
                  • Jul 2005
                  • 64

                  #9
                  chodzilo mi tylko o to,ze nie mozna w postowac w sposob w jaki zrobila to Szlafajka bo to nie ma w sobie ani krzty prawdy.EOT z mojej strony,a to ze Zoom sie wysmiewa mozna bylo skomentowac w inny sposob.
                  Seksualny n00b

                  Skomentuj

                  • Szlajfka
                    Perwers
                    • Oct 2005
                    • 1057

                    #10
                    Owszem, można było. Ale trochę mnie poniosło, nieważne z jakiego powodu. Aczkolwiek uważam, że moja wypowiedź była mniej chamska niż zooma.
                    Nadzieja umiera ostatnia....

                    Skomentuj

                    • kuba333
                      Świętoszek
                      • Oct 2005
                      • 25

                      #11
                      A mi się tam moje opowiadanie podoba kto nie chce to przcież nie każe tego czytać rany, ja tylko coś napisałem razem ze szlajfką i pomyślałem aby to tu umieście kuna no przepraszam że wogłe żyje :/

                      Skomentuj

                      • niespodzianka
                        Świętoszek
                        • Jan 2006
                        • 8

                        #12
                        dobra dobra łatwo ganić jak sie samemu czegos nie stworzyło spróbujcie i poczekajci ena komentarze

                        kubuś nie smutaj pierwszy raz jest najgorszy niech sami spróbuja napisac i zobaczą ze to nie jest takie proste
                        0statnio edytowany przez sister_lu; 24-03-09, 22:31.
                        NiEsPoDzIaNkA

                        Skomentuj

                        • mirakla
                          Perwers
                          • Feb 2005
                          • 805

                          #13
                          Napisał kuba333
                          kuna no przepraszam że wogłe żyje :/
                          Nie wymawiaj imienia pana boga swego nadaremno!!!!
                          I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                          Skomentuj

                          • tommmkos1
                            Świntuszek
                            • Nov 2005
                            • 72

                            #14
                            Z pewnością nie jest to ewentualny pretendent do literackiej nagrody nobla Ale opowiadanko zawiera kilka ciekawych inspiracji. Gdyby je rozbudować i oszlifować stylistycznie, wyszłaby całkiem niezła fantazja!

                            Skomentuj

                            Working...