W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks z policjantem

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • chondryt
    Świętoszek
    • Apr 2011
    • 16

    #16
    U mnie w mieście cwaniakuje Straż Miejska. Nie dość, że za byle co czują się obrażeni na służbie i grożą sądem, to jeszcze w rozmowach między sobą używają przekleństw, a zwykłego obywatela chcą za to ścigać. No i kiedyś o mało co nie potrącił mnie radiowóz Straży Miejskiej na przejściu. Z policjantami zawsze jakoś mogłem się dogadać, zwłaszcza z tymi młodymi, a już panny to robią z nimi co chcą. Wystarczy, że się do nich uśmiechną i już mają z górki.
    I stąd może te fantazje u niektórych pań. Trzeba do nich podejść jak do ludzi i być grzecznym, a to już połowa sukcesu. Oczywiście pewnie też zależy od charakteru sprawy.... Dlatego też nie będę bronił za wszelką cenę.

    Skomentuj

    • roksana_p
      Ocieracz
      • Nov 2015
      • 178

      #17
      Napisał chondryt
      Trzeba do nich podejść jak do ludzi i być grzecznym, a to już połowa sukcesu..
      Co do tego zgadzam się w 100%. Do każdego trzeba tak podchodzić!

      Napisał chondryt
      U mnie w mieście cwaniakuje Straż Miejska. Nie dość, że za byle co czują się obrażeni na służbie i grożą sądem, to jeszcze w rozmowach między sobą używają przekleństw, a zwykłego obywatela chcą za to ścigać. No i kiedyś o mało co nie potrącił mnie radiowóz Straży Miejskiej na przejściu.
      No ci to często cierpią na kompleks niższości niestety...

      Ale nie o tym jest temat, ciekawa jestem jak się dziewczynie powiodło!

      Skomentuj

      • Czekoladowy
        Świętoszek
        • Mar 2016
        • 13

        #18
        też jestem ciekawy bo to trudna fantazja do spełnienia

        Skomentuj

        Working...