Powiadomienia

Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Związki
Odpowiedz

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 23-07-15, 17:13   #1
bitter
Świętoszek

Miasto: Gdynia

Miłość - czy to w ogóle jest coś takiego?
Hej, przejrzałem forum, znalazłem kilka podobnych problemów i rozwiązań. Ale jednak postanowiłem opisać to co mnie dotyczy.
Pewnie dostanę kubłem zimnej wody i kopa w dupę ale godzę się na to świadomie

Jestem przed 30-ką, niby już dojrzały, a jednak...
Nie miałem w życiu wiele partnerek seksualnych, swoje życie erotyczne zacząłem dość późno bo po 21 roku życia. Zawsze byłem trochę brzydszy niż ładniejszy a przez to nieśmiały

Ostatnio edytowany przez bitter; 14-06-17 at 15:18.
bitter jest offline   Reply With Quote
Old 23-07-15, 18:45   #2
Zebraa
Perwers

Miasto: Krk

Ostatnio w radiu mówili, że ludzie biorący ślub (po raz pierwszy) po 30 szybko się rozwodzą przez wcześniejszą nieumiejętność znalezienia odpowiedniej partnerki czy partnera...

Trwasz w związku na siłę. Bo ta ci da. Jest taka sobie, ale jest. Ugniesz się (kłamiąc, znosząc jej humory) żeby jakoś to było.

W związku po 4 latach powinniście kipieć miłością, mieć plany, marzenia, byc zapatrzonymi w siebie gołąbkami, którym może już skrzydełka lekko opoadły, ale nadal mają chęć, zapał, powiew miłosci....
tobie wieje pod skrzydła, czy inna nie była by lepsza... no słabo
Zebraa jest offline   Reply With Quote
Old 23-07-15, 19:39   #3
holly
Perwers

Tak, prawdopodobnie inna byłaby lepsza.
Nie w sensie ładniejsza, bardziej charakterna, modna. Po prostu by była lepsza dla ciebie. Bo ta ewidentnie dobra dla ciebie nie jest.

Nie ma sensu marnować czasu. Młodszy już nie będziesz.
Old 23-07-15, 23:24   #4
wiarus
SeksMistrz

Miasto: Mazowsze

Młody - jedna rada od steranego w różnych sytuacjach życiowych :
nie jesteś pewien uczuć, to nie pchaj się w stały związek!

Old 24-07-15, 09:39   #5
elumar
Erotoman

Chciałeś jej powiedzieć że odchodzisz ale poryczałeś się na myśl że może jej nie być ...
To zależy Ci na niej czy nie?
Zastanów się czego właściwie chcesz.
Bo z tego co piszesz wynika że sam nie bardzo wiesz .
Pociągają Cię kobiety silne, z charakterem, ale czy na pewno z taką byłbyś szczęśliwy? Takie też mają wady .
Ideały nie istnieją, szukanie ich na siłę zwykle marnie się kończy .
Znam kilku takich którzy myśleli że znaleźli swoje ideały... Dziś są sami bo zostali zdradzeni, oszukani, albo po prostu zrozumieli że to nie to.

Nie zrozum źle, nie doradzam Ci żebyś z nią był na siłę, bo to bez sensu . Ale jeśli znią zerwiesz możesz znaleźć szczęście z inną, ale możesz też się sparzyć i pozałować .
Jeśli ona Cię kocha, odchodząc złamiesz jej serce i możesz już nie mieć powrotu, a jeśli nawet to już nic nie będzie takie samo .
Z drugiej strony trwać w związku na siłę nie ma sensu .
Wszedłeś w związek nie będąc pewnym uczuć, i na dodatek ciągnąłeś to przez tyle czasu ...
Masz spory problem i tak naprawdę cokolwiek byś nie zrobił, ktoś ucierpi

Ty, ona, albo oboje .
Nikt za Ciebie decyzji nie podejmie, musisz sam się nad sobą dobrze zastanowić, wszystko przemyśleć i dopiero jak będziesz pewny zdecydować co dalej .

Ostatnio edytowany przez elumar; 24-07-15 at 11:10.
elumar jest offline   Reply With Quote
Old 24-07-15, 12:53   #6
bitter
Świętoszek

Ja pi****le, czuję się jak totalna faja kiedy to piszę. Chyba będzie bolało.

Ostatnio edytowany przez bitter; 12-09-17 at 17:03.
Old 24-07-15, 15:27   #7
wiarus
SeksMistrz

Zaraz faja.
Bitter ty jesteś tylko ostro po****ny.
Old 24-07-15, 16:07   #8
bitter
Świętoszek

Jakby nie patrzeć tak. Ale jak czytam to forum to się pocieszam, że są bardziej.

Ostatnio edytowany przez bitter; 12-09-17 at 17:04.
Old 24-07-15, 17:43   #9
wiarus
SeksMistrz

A krzyż na drogę i nie zapomnij zabrać koranu. Chyba, że czytasz po ichniemu
Poza tym, mam jedno małe pytanko:
- chcesz robić dobrze większej ilości, a nie potrafiłeś tego z jedną?

Ostatnio edytowany przez wiarus; 24-07-15 at 17:49.
wiarus jest offline   Reply With Quote
Old 24-07-15, 17:57   #10
Zebraa
Perwers

tylko tam, gdzie mają wiele żon mężowie kochają i szanują wszystkie żony

a ty jesteś w stanie stworzyć tylko coś bardziej ułomnego niż układ kochanków, bo nawet kochankowie mają do siebie więcej uczuć, pragnień

jak przeżyje jeszcze ze trzydzieści lat bede w stanie odpowiedzieć czy istnieje miłość żywa przez pół życia. jak na razie jestem szczęśliwa, zakochana i wielbię swojego faceta, więc nie wyobrazam sobie jak mozesz zyc w czyms takim ...
Old 25-07-15, 08:07   #11
Bumelonto
Świętoszek

Jak przysłowie mówi - jeżeli są jakieś wątpliwości to znaczy że nie ma wątpliwości - że dać sobie spokój, jak będziesz naprawdę zakochany poczujesz to. Dla mnie miłość to zwykła chemia - jak okres godowy u zwierząt, przez jakiś czas, rok , 2 jesteś zafascynowany, "wykonujesz tańce godowe", starasz się a później czar pryska, zaczynasz widzieć wszystkie wady i chce ci się nowej samicy. Jedyny sposób aby wytrwać przy jednej to wspólna pasja, to może zcementować związek do końca życia.
Bumelonto jest offline   Reply With Quote
Old 25-07-15, 14:24   #12
znowuzapilem
Banned

Cytat:
Napisał Zebraa Zobacz post
W związku po 4 latach powinniście kipieć miłością, mieć plany, marzenia, byc zapatrzonymi w siebie gołąbkami, którym może już skrzydełka lekko opoadły, ale nadal mają chęć, zapał, powiew miłosci....
tobie wieje pod skrzydła, czy inna nie była by lepsza... no słabo
Zwarzywszy na fakt że zmiany chemiczne w mózgu nazywane zakochaniem/miłością ustępują średnio po 3 latach to uważam że przesadziłaś z tym kipięciem.
znowuzapilem jest offline   Reply With Quote
Old 25-07-15, 15:48   #13
Zebraa
Perwers

Moj mozg ma sie bardzo dobrze....
Old 27-07-15, 10:05   #14
roz34
Erotoman

Przeczytałem i nie zauważyłem informacji dlaczego z nią jesteś. Żeby nie być samemu?
Wiarus Ci już poradził, ja dodam tylko, że z takim nastawieniem możesz mieć w ogóle problem. To, że widujesz laski, które Cię kręcą nie znaczy, że coś z nimi stworzysz. Z jednej strony wszystko Ci w związku przeszkadza, z drugiej "jak czytam to forum to się pocieszam, że są bardziej po*********i ode mnie. Ile osób, żyje w kłamstwie? Obłudzie? Patrzy z obrzydzeniem na "swoją starą/starego" puszcza się na boki, albo wsadza sobie różne przedmioty do tyłka. A potem wraca do domu i całuje córeczkę w czoło."

Co to Cię obchodzi, to Ty masz ******* w związku i boisz się cokolwiek zrobić, bo możesz zostać z ręką w nocniku. I to, że inni mają gorzej/lepiej nie ma znaczenia
Old 27-07-15, 14:20   #15
bitter
Świętoszek

[quote=roz34;1155857]Przeczytałem i nie zauważyłem informacji dlaczego z nią jesteś. Żeby nie być samemu?

Napisałem, że jest miłą, wesołą, dobrą osobą, wiem że mnie kocha. Mamy wspólne pasje, które realizujemy.

Ostatnio edytowany przez bitter; 12-09-17 at 17:06.
Old 27-07-15, 15:25   #16
Andrzej18
Seksualnie Niewyżyty

Gościu bedziesz żałować, ja mialem takie glupie pomysły jak Ty zostawiłem świetną kobiete bo miala kilka wad a tera żałuje.
Andrzej18 jest offline   Reply With Quote
Old 27-07-15, 15:48   #17
wiarus
SeksMistrz

Cytat:
Napisał bitter Zobacz post
...Życzę Wam, żebyście codziennie zasypiali i budzili się obok kogoś za kim naprawdę szalejecie. Nawet po 30 latach.
A dzięki - jak na razie ponad 10 lat i jakoś nie mija, a więc może nie minie po trzydziestu
Co do Twoich rozterek: życie to /podobno/ sztuka wyborów. Dobrze więc, że gdy wchodzi w grę uczucie nie musimy wybierać. To co chcemy zrobić, jest wtedy oczywiste. I tego Ci życzę.
Old 27-07-15, 15:54   #18
bitter
Świętoszek

Cytat:
Napisał Andrzej18 Zobacz post
Gościu bedziesz żałować, ja mialem takie glupie pomysły jak Ty zostawiłem świetną kobiete bo miala kilka wad a tera żałuje.

A jakie były powody? Źle gotowała? Chciałeś poszaleć? Szukałeś ideału? Myślałeś, że jesteś jurnym byczkiem, który będzie zaliczał co chwilę nowe laski?
Old 27-07-15, 16:01   #19
elumar
Erotoman

Coś mi się zdaje że gonisz za czymś wyimaginowanym, nieosiagalnym...
Ona Cię kocha, macie wspólne pasje, realizujecie je, czyli wiele Was łączy .
Zamiast ją krzywdzić odchodząc może spróbuj pogadać, wytłumaczyć jej czego Ci brakuje, co byś chciał zmienić w Waszym związku ...
No chyba że sam tak naprawdę nie wiesz czego chcesz i za czym gonisz...
Old 27-07-15, 16:46   #20
bitter
Świętoszek

[quote=elumar;1155890]Coś mi się zdaje że gonisz za czymś wyimaginowanym, nieosiagalnym...

Jeśli wysoka brunetka o ciemnej karnacji, wielkich brązowych oczach, lśniących długich włosach z poczuciem humoru o uroczym uśmiechu. Buzująca seksapilem, inteligencją i klasą. Mająca swoje pasje i hobby, w których się realizuje. Szalejąca za swoim facetem i dającym mu to do zrozumienia na co dzień, jest czymś wyimaginowanym, to skąd faceci biorą takie kobiety?
Old 27-07-15, 17:45   #21
Andrzej18
Seksualnie Niewyżyty

Cytat:
A jakie były powody? Źle gotowała? Chciałeś poszaleć? Szukałeś ideału? Myślałeś, że jesteś jurnym byczkiem, który będzie zaliczał co chwilę nowe laski?
Powody? Moja głupota przede wszystkim. Ma kilka cech które mnie denerwowały, ale doszedłem do wniosku ze jestem w stanie żyć z nią mimo to, ponieważ ją kocham, tylko zrozumialem to zbyt poźno. 2 miesiace sie słowem nie odzywalem ona cały czas próbowała, zrozumialem,ze ja kocham i nie umiem bez niej żyć w monencie w którym po rzeczy przyjechała:/ niestety zbyt późno bo ona juz nie chce.
A w między czasie ja sie dobrze bawiłem ,co prawda nie zaliczalem lasek bo nie chciałem aa mogłem.
Old 27-07-15, 18:36   #22
znowuzapilem
Banned

Cytat:
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Życzę Wam, żebyście codziennie zasypiali i budzili się obok kogoś za kim naprawdę szalejecie. Nawet po 30 latach.
Ty serio w to wierzysz?
znowuzapilem jest offline   Reply With Quote
Old 27-07-15, 19:19   #23
elumar
Erotoman

[quote=bitter;1155895]
Cytat:
Napisał elumar Zobacz post
Coś mi się zdaje że gonisz za czymś wyimaginowanym, nieosiagalnym...

Jeśli wysoka brunetka o ciemnej karnacji, wielkich brązowych oczach, lśniących długich włosach z poczuciem humoru o uroczym uśmiechu. Buzująca seksapilem, inteligencją i klasą. Mająca swoje pasje i hobby, w których się realizuje. Szalejąca za swoim facetem i dającym mu to do zrozumienia na co dzień, jest czymś wyimaginowanym, to skąd faceci biorą takie kobiety?
To Twój ideał...
Tylko jak już pisałem wcześniej:
Ideały nie istnieją.
Znaczy istnieją, ale tylko w naszej wyobraźni. Czasem spotykamy kogoś kto jest bliski naszemu ideałowi i myślimy że to jest to, fascynacja bierze górę, zauroczenie...
Tylko że tak zafascynowani i zauroczeni stajemy się jednocześnie zaślepieni i nie widzimy wad naszego ideału, a te wychodzą dopiero po pewnym czasie, z reguły wtedy gdy jest już za późno...
Znam to z autopsji.
Być może znajdziesz dziewczynę bliską swojemu ideałowi, pytanie tylko czy ona będzie Cię kochać tak jak obecna?

Widzisz, mam znajomych, jeszcze z czasów szkolnych.
Sytuacja podobna do Twojej.
Tylko że na Twoim miejscu była kobieta.
Typ szarej myszki , przeciętnej urody za to bardzo sympatyczna.
Parą byli dobre 5 lat, on zakochany po uszy, wszystko by dla niej zrobił. Byli zgodni, mieli wiele wspólnych zainteresowań, nigdy się ze sobą nie nudzili.
Jedyną jego wadą było to, że był zbyt spokojny, grzeczny, kulturalny.
Jej brakowało namiętności, żaru, uniesień, fascynacji...
Aż poznała w pracy kogoś, kto wydawał się być jej ideałem.
Zamknęła 5 lat związku i przez dobre półtora roku chodziła szczęśliwa, opowiadała że jest zakochana, że facet cudowny, namiętny, z ikrą...
Niestety, okazało się że jej ideał po prostu się nią znudził i znalazł sobie inną.
Potem byli następni... Żaden jej kolejny związek nie przetrwał dłużej niż 2 lata.
Dziś ma prawie 40 na karku i jest sama.
Czasem spotykamy się w większym gronie powspominać stare czasy... Nieraz mówiła że popełniła największy błąd swojego życia, że żałuje, chciałaby cofnąć czas...
A on?
Po tym jak odeszła chlał dobry miesiąc, później spakował się i wyjechał do rodziny na południe Europy.
Kontakt się prawie urwał, przyjeżdża do kraju raz na kilka lat, całkowicie poświęcił się pracy i zaszedł naprawdę wysoko, ale nie potrafił już pokochać żadnej kobiety, do dziś jest sam.

Nie mówię że tak będzie w Twoim przypadku, być może Ci się poszczęści i ułożysz sobie życie z dziewczyną jaką sobie wymarzyłeś.
Ale radzę Ci abyś zastanowił się dobrze kilka razy, zanim podejmiesz decyzję o rozstaniu.
Konsekwencje Twojej decyzji poniesiecie oboje.
Szczerze Wam życzę abyście byli szczęśliwi, nieważne razem czy osobno.

I mówi Ci to ktoś, kto od 16 lat jest w szczęśliwym związku z kimś kto niewiele ma z mojego wymarzonego ideału.
Ale za to kocha, tak naprawdę.

Ostatnio edytowany przez elumar; 27-07-15 at 19:23.
Old 27-07-15, 21:14   #24
Andrzej18
Seksualnie Niewyżyty

Ja Ci mowie gosciu lepsze jest wrogiem dobrego. Z kombinowania nic dobrego nie bedzie. Moja kobieta nie byla dobra w lozku, nawet gotowala, nie palila tylko straszny nerwus z niej i wiecznie krzyczy. Dzis 3 miesiace po rozstaniu stwierdzam ze chetnie bym posluchal jak sie ns mnie wydziera. Niestety za pozno. Mialem tak jak Ty bedziesz zalowal uwierz.
Teraz.mam kobiete ktora ma.wszystko czego poprzedniej brakowalo ale to nie to i jakbym.mogl to bym wolal.ta moja z wadami ktore az tak nie przeszkadzaly.

Ostatnio edytowany przez Andrzej18; 27-07-15 at 21:18.
Old 27-07-15, 21:44   #25
długie_nogi
Seksualnie Niewyżyty

Miasto: Paradise City

Bitter, moim zdaniem, to nie jest kwestia wyhulania. Zwiazek z osoba, ktorej dajemy szanse, 'bo jest w miare fajna, to zobaczymy', a nie dlatego, ze czujemy w 100%, ze chcemy z nia po prostu byc, rozleci sie predzej czy pozniej. Znam to z autopsji. Oszukujesz siebie i ja rownoczesnie. Im dluzej, tym gorzej...
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Związki

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania