W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dlaczego facetom trudno znaleźć dziewczynę?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • barmetr
    Perwers
    • Feb 2009
    • 1399

    #16
    Napisał Mistrz_Patelni
    Mnie zastanawia wielka ilość wolnych kobiet bezdzietnych w wieku 30-40 lat.
    Że są bezdzietne, to dla nich lepiej. Kto by chciał kobietę z dzieciakiem? Chyba tylko degenerat albo prowincjonalny polaczyna, którego prawdziwym celem nie jest związek z kobietą, lecz 500 plus na alkohol.
    A nawet jeśli to kobieta przystosowana i stać ją na opiekunkę, to i tak przez pewien czas będzie się skupiać na rozwydrzonym synku. A to zraża przeciętnego, normalnego faceta.

    Napisał Mistrz_Patelni
    Coś z nimi jest nie tak, skoro przez 20 lat życia nie znalazły partnera.
    Zapewne facetów co poniektóre miały, tylko "coś" im nie wyszło. A część to może nawet już się wyszalała z murzynami i teraz szuka stabilizacji.

    Skomentuj

    • solstafir
      Banned
      • Aug 2012
      • 779

      #17
      Napisał daj_mi
      Ja znam też wiele kobiet, którym trudno znaleźć fajnego, normalnego faceta
      Myślę, że pytanie jest mocno tendencyjne, bo generalnie nie wiem, czy "wolnych" znajomych podzieliłabym wg płci, raczej jest to po połowie.
      Pytanie nie brzmi "dlaczego jest więcej wolnych facetów"tylko "dlaczego facetom trudniej zaleźć sobie partnerkę"

      Napisał roksana_p
      Z moich obserwacji i rozmów z mężczyznami wynika, że najczęstsze powody to:
      - za wysokie wymagania
      Powszechnie uważa się że to kobiety szukają "księcia na białym koniu" i mają za wysokie wymagania.

      Napisał roksana_p
      Z moich obserwacji i rozmów z mężczyznami wynika, że najczęstsze powody to:
      - narcyzy,
      (...) uważają, że w dzisiejszym świecie nie mają szans w startowaniu do ładnych dziewczyn, bo sami są za niscy/łysi/grubi/głupi...
      Zdecyduj się która teoria jest wg ciebie prawdziwa.

      Napisał Kalilah
      Z moich obserwacji wynika, że tak samo trudno kobietom znaleźć odpowiedniego partnera. Im później tym gorzej bo mamy już jakieś swoje przyzwyczajenia, których nie chcemy zmieniać, a mogą nie pasować potencjalnemu partnerowi.
      Jakie to obserwacje? Ja nie mam żadnych wątpliwości że jest przeciwnie.
      Musiałbym cie uznać za osobę tak głupią że aż umysłowo upośledzoną, a tak pewno nie jest.
      Pewno co innego niż ja rozumiesz po pojęciem"łatwość znalezienia sobie partnera". I ty masz złe złe wyobrażenie a ja dobre.
      0statnio edytowany przez solstafir; 14-04-16, 14:08.

      Skomentuj

      • Kalilah
        Administrator
        • Mar 2012
        • 2704

        #18
        Napisał solstafir
        Jakie to obserwacje? Ja nie mam żadnych wątpliwości że jest przeciwnie.
        Musiałbym cie uznać za osobę tak głupią że aż umysłowo upośledzoną, a tak pewno nie jest.
        Pewno co innego niż ja rozumiesz po pojęciem"łatwość znalezienia sobie partnera". I ty masz złe złe wyobrażenie a ja dobre.
        Tak jak powiedziałam: MOJE. W takim towarzystwie się obracam i stąd moje spostrzeżenia.
        Też sądzę, że mówimy o dwóch różnych rzeczach. Ja o partnerze do związku, prawdziwego i stałego, Ty zapewne o poruchaniu... więc się nie dogadamy.

        Możesz też uznać mnie za osobę upośledzoną umysłowo, mi to naprawdę nie robi różnicy co o mnie myślisz.
        My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

        Regulamin forum

        Skomentuj

        • solstafir
          Banned
          • Aug 2012
          • 779

          #19
          Napisał Kalilah
          Ja o partnerze do związku, prawdziwego i stałego, Ty zapewne o poruchaniu.
          Już na to odpowiadałem:
          Napisał znowuzapilem
          Rozumiem że pytasz o dziewczyne do związku.
          Napisał Solstafir
          Obojętnie. Co kto lubi.
          Napisał Kalilah
          Tak jak powiedziałam: MOJE. W takim towarzystwie się obracam i stąd moje spostrzeżenia.
          No więc pytałem jakie.

          Napisał Kalilah
          Też sądzę, że mówimy o dwóch różnych rzeczach. Ja o partnerze do związku, prawdziwego i stałego, Ty zapewne o poruchaniu.
          Nie taką różnicę miałem na myśli.
          Nigdy nie zgadniesz jaką.

          A tak nawiasem mówiąc partnera w związku prawdziwego i stałego.... rucha się stale.

          Napisał Kalilah
          Możesz też uznać mnie za osobę upośledzoną umysłowo, mi to naprawdę nie robi różnicy co o mnie myślisz.
          To dobrze. Nie uważam.
          Sądzę że jesteś głupia i piszesz więcej niż myślisz. Niczym się tuta nie wyróżniasz.
          0statnio edytowany przez solstafir; 14-04-16, 14:34.

          Skomentuj

          • roksana_p
            Ocieracz
            • Nov 2015
            • 178

            #20
            Teee, nie rób takich zlepków moich wypowiedzi! Napisałam o powodach, które najczęściej widzę. Co poradzę, że mam do czynienia ze skrajnościami?
            Kobiety to osobny temat. Nie róbmy off-topu

            Skomentuj

            • znowuzapilem
              SeksMistrz
              • Nov 2010
              • 3555

              #21
              Napisał barmetr
              Kto by chciał kobietę z dzieciakiem? Chyba tylko degenerat albo prowincjonalny polaczyna, którego prawdziwym celem nie jest związek z kobietą, lecz 500 plus na alkohol.
              Spadaj. Ja bym chciał!
              Podkoc***e sie w takiej jednej
              Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

              Skomentuj

              • solstafir
                Banned
                • Aug 2012
                • 779

                #22
                Napisał roksana_p
                misie, którzy uważają, że w dzisiejszym świecie nie mają szans w startowaniu do ładnych dziewczyn, bo sami są za niscy/łysi/grubi/głupi;
                A nie mają racji?

                Ale zostawmy to już.
                Podsumowując cie roksanka - wg ciebie faceci mają trudniej od dziewczyn znaleźć sobie partnerkę ponieważ mają narąbane w głowach. Nie to co ogarnięte kobiety

                Ciekawe tylko że facetowi łatwiej znaleźć chętnego geja niż chętną dziewczynę.
                0statnio edytowany przez solstafir; 14-04-16, 18:38.

                Skomentuj

                • Siarczan_Potasu
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Sep 2014
                  • 330

                  #23
                  Problem leży w niezrozumieniu sposobu postępowania kobiet.

                  Przyczyną samotności u obu płci są kobiety, ale problem leży w mężczyznach. Faceci nie łapią o co w tym wszystkim chodzi, ponieważ nie są dobrymi obserwatorami.

                  Młode kobiety są do bólu interesowne. Nauczone "szanowania się", mierzenia bardzo wysoko nie zwracają uwagi na przeciętnych chłopaków, nawet tych, którzy leżą na tym samym poziomie atrakcyjności co one. Studentki chcą tych najlepszych buhajów, a resztę mają w głębokim poważaniu. Stąd tylu samotnych, zakompleksionych mężczyzn i ogromna rzesza studentek wesoło skaczących nad największymi przystojniaczkami, najbardziej przebojowymi, egzotycznymi, otwartymi facetami.

                  Później (po 30-tym roku życia) role się odwracają, ale problem polega na tym, że wielu mężczyznom się po prostu nie chce. Lata pogardy ze strony kobiet zrobiło swoje. Panny tracą na atrakcyjności ze zrozumiałych względów, a faceci zyskują dzięki rosnącemu statusowi społecznemu. Teraz płeć brzydka wybiera. I najczęściej kończy się na kilku numerkach, bo negatywne doświadczenia z przeszłości nie pozwalają na więcej. Dodatkowo w pewnym wieku najlepsze kobiety są już dawno wybrane i po 30-stce zostają przeważnie same odpady, których nikt nie chciał (pomijając szybkie numerki, na które one się jeszcze nadają).

                  Podsumowanie:

                  Kobiety - w ogóle nie jest mi szkoda samotnych kobiet, więc bądźcie sobie dalej samotne, sprzątajcie po swoich kotach, ewentualnie służcie napalonym facetom do kilkukrotnego bzykanka. Na więcej nie zasługujecie.

                  Mężczyźni - odrzuceni w okresie 18-25 wchodzić w związki z dziewczynami/kobietami niezbyt atrakcyjnymi, aby zdobyć doświadczenie, pobzykać sobie, przeżyć coś ciekawego, cieszyć się życiem. Skoro nie chcą was kobiety z waszej półki to bierzcie te z niższej, bo one też mają dużo do zaoferowania. Zapamiętajcie sobie jedno - regularne bzykanie pozytywnie wpłynie na wasze poczucie własnej wartości, będziecie mogli skupić się na innych aspektach niż wyrywanie dup, bo ta jedna będzie na was czekała wiernie w domu.

                  Skomentuj

                  • solstafir
                    Banned
                    • Aug 2012
                    • 779

                    #24
                    Nie chcę żadnego paszczura trzymać w domu.

                    A teraz do rzeczy.
                    Z częścią się zgadzam, z częścią nie.

                    Skomentuj

                    • Mistrz_Patelni
                      Świętoszek
                      • Apr 2016
                      • 37

                      #25
                      Dobrze powiedziane, jest coś w tym

                      Skomentuj

                      • solstafir
                        Banned
                        • Aug 2012
                        • 779

                        #26
                        Póki co najlepsza odpowiedź. Jutro skomentuję.

                        Skomentuj

                        • Siarczan_Potasu
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Sep 2014
                          • 330

                          #27
                          solstafir
                          Ten "paszczur" pozwoliłby ci zdobyć doświadczenie i zaspokoić seksualny popęd. I nie chodzi o brzydule, a panny, które niekoniecznie mogłyby pracować jako modelki, ale dbające o siebie, chętne i dające dużo od siebie dla mężczyzny, który zwrócił na nie uwagę. Chociaż - jak już wspomniałem - dużo zależy od tego na jakim poziomie znajduje się dany chłopak/mężczyzna.
                          Zniknęłaby twoja frustracja, którą kipisz na forum. Przestałbyś się też tak miotać pytając co chwilę dlaczego faceci są samotni/nie mogą znaleźć dziewczyny/jak ją znaleźć/co robimy źle/jak zachowują się kobiety/jakie typy panienek można spotkać na portalach internetowych. Bzykałbyś, a nie o tym myślał. Poszedłbyś dalej mając jedną podstawową potrzebę zaspokojoną, a ty zostałeś w tym samym miejscu, okopałeś się i udajesz, że szukasz wyjścia.

                          Poza tym nawet te przeciętne kobiety pięknie się uśmiechają.

                          Skomentuj

                          • paffcio
                            Banned
                            • Mar 2006
                            • 2286

                            #28
                            Napisał barmetr
                            Że są bezdzietne, to dla nich lepiej. Kto by chciał kobietę z dzieciakiem? Chyba tylko degenerat albo prowincjonalny polaczyna, którego prawdziwym celem nie jest związek z kobietą, lecz 500 plus na alkohol.
                            To tak jak faceta z dzieckiem. Kto by go chciał, pewnie jakaś latarnica lub prowincjonalna dresiara omotana wizją 500 plus na alkohol

                            Zapewne facetów co poniektóre miały, tylko "coś" im nie wyszło. A część to może nawet już się wyszalała z murzynami i teraz szuka stabilizacji.
                            Pewnie same odeszły, polaczyny to jednak słaby wybór.
                            Zobacz na forum, jak nie złodziej to dresina-nierób lub płaczek.
                            Polaczki
                            Do murzyna uciekają bo widać tam im lepiej, zresztą, skoro chcą?
                            Masz w tym temacie bóle polskiej dupy bo chcą?

                            Skomentuj

                            • wiarus
                              SeksMistrz
                              • Jan 2014
                              • 3264

                              #29
                              Napisał Siarczan_Potasu
                              solstafir
                              Ten "paszczur" pozwoliłby ci zdobyć doświadczenie i zaspokoić seksualny popęd. I nie chodzi o brzydule, a panny, które niekoniecznie mogłyby pracować jako modelki.....
                              Zniknęłaby twoja frustracja, którą kipisz na forum. Przestałbyś się też tak miotać pytając co chwilę dlaczego faceci są samotni/nie mogą znaleźć dziewczyny/jak ją znaleźć/co robimy źle/jak zachowują się kobiety/jakie typy panienek można spotkać na portalach internetowych....
                              Siarczan.
                              To najlepsza wypowiedź w tym temacie i charakterystyka frustrata, oraz zakładanych przez niego wątków.
                              "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                              James Jones - Cienka czerwona linia

                              Skomentuj

                              • roksana_p
                                Ocieracz
                                • Nov 2015
                                • 178

                                #30
                                Napisał solstafir
                                A nie mają racji?
                                Często nie mają, bo te problemy są wyolbrzymione - MOIM ZDANIEM.

                                Napisał solstafir
                                Podsumowując cie roksanka - wg ciebie faceci mają trudniej od dziewczyn znaleźć sobie partnerkę ponieważ mają narąbane w głowach. Nie to co ogarnięte kobiety
                                Nigdy tego nie powiedziałam i nie wiem skąd ten wniosek. A ogarnięte kobiety mają często paradoksalnie bardziej na****ne w głowach od tych facetów.

                                Odniosłabym się jeszcze do innych kwestii poruszonych tutaj, ale szkoda mi czasu na szermierki słowne z facetami, którzy ewidentnie mają problem z kobietami.

                                Skomentuj

                                Working...