W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy to normalne,moje czucie w penisie jest ograniczone

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jaktoczuc
    Świętoszek
    • Jul 2016
    • 3

    Czy to normalne,moje czucie w penisie jest ograniczone

    Witam, zwracam się z nietypowym pytaniem.
    Chodzi o to, że jakiś czas temu zauważyłem, że moje czucie w penisie jest ograniczone. Chodzi o to, że do niedawna z moją dziewczyną byliśmy na etapie zadowalania się oralnie, ewentualnie dłonią. I do tego momentu wydawało mi się, że wszystko jest normalnie, co prawda gdy robiła mi loda, to nie było to jakoś niesamowicie przyjemnie, ale uzasadniałem to tym, iż ona jest niedoświadczona, a ja po kilku latach masturbacji jestem przyzwyczajony do ręki. Jednak problem pojawił się ostatnio, gdy w stanie podniecenia zaczęliśmy się ocierać o siebie. (penisem o cipkę) I tu pojawił się mój problem, otóż właściwie tego nie czuję i gdybym nie widział, że się o nią ocieram to nawet bym tego nie wyczuł. I tu pojawia się moje pytanie: czy taki poziom czucia w penisie jest normalny?
  • Tommie
    Ocieracz
    • Jun 2016
    • 130

    #2
    Częsta masturbacja może trochę przytępić wrażliwość na bodźce dotykowe.
    Ale zadam takie głupie pytanie: odwodzisz do końca napletek?
    "Odchyleniem seksualnym można nazwać jedynie całkowity brak seksu. Cała reszta to kwestia gustu" Zygmunt Freud

    Skomentuj

    • jaktoczuc
      Świętoszek
      • Jul 2016
      • 3

      #3
      No odwodzę. Odstawienie masturbacji powinno pomóc? Jeśli tak to na jak długo powinienem ją odstawić, żeby poczuć efekty?

      Skomentuj

      • Tommie
        Ocieracz
        • Jun 2016
        • 130

        #4
        Napisał jaktoczuc
        No odwodzę. Odstawienie masturbacji powinno pomóc? Jeśli tak to na jak długo powinienem ją odstawić, żeby poczuć efekty?
        Nie wiem co Ci odpisać. Z tą masturbacją to trochę za wcześnie wyskoczyłem.
        Myślałem, że może bolesność przy robieniu loda brała się z powodu ciasnego napletka. Przy braku jego odwiedzenia brak czucia przy dotyku nie byłby niczym dziwnym. Ten fałd skóry, który zakrywa żołądź jest mało unerwiony.
        Jeśli natomiast odciągasz napletek do końca (tak, że od spodu pokazuje się małe wiązadełko) to może być jeszcze kwestia nadwrażliwości. W młodym wieku czubek prącia jest tak wrażliwy, że przy dotyku sprawia ból. Co może czasami powodować wrażenie "braku czucia". Jak ona jeszcze do tego była mocno wilgotna to mogłeś się ślizgać nic nie czując. Sprawdź po prostu palcem jak twoja żołądź reaguje na taki bezpośredni dotyk.
        Spokojnie musicie jeszcze trochę poeksperymentować. Dużo fajnej zabawy przed Wami
        "Odchyleniem seksualnym można nazwać jedynie całkowity brak seksu. Cała reszta to kwestia gustu" Zygmunt Freud

        Skomentuj

        • jaktoczuc
          Świętoszek
          • Jul 2016
          • 3

          #5
          Z tym lodem to nie chodziło mi o ból, po prostu mało czuję wtedy. Czuję wtedy głównie początkową różnice temperatur, a sam dotyk już mniej. Mniej więcej to samo przy zwykłym dotyku, co prawda inaczej czuję gdy dotyka mnie dziewczyna, ale na razie jest niedostępna wiec nie mam jak tego sprawdzić.
          A martwi mnie to, gdyż niedługo będę miał ten pierwszy raz i trochę się boje, że moje słabe odczucia w połączeniu z prezerwatywą spowodują brak przyjemności.

          Skomentuj

          • Tommie
            Ocieracz
            • Jun 2016
            • 130

            #6
            Napisał jaktoczuc
            Z tym lodem to nie chodziło mi o ból, po prostu mało czuję wtedy. Czuję wtedy głównie początkową różnice temperatur, a sam dotyk już mniej. Mniej więcej to samo przy zwykłym dotyku, co prawda inaczej czuję gdy dotyka mnie dziewczyna, ale na razie jest niedostępna wiec nie mam jak tego sprawdzić.
            A martwi mnie to, gdyż niedługo będę miał ten pierwszy raz i trochę się boje, że moje słabe odczucia w połączeniu z prezerwatywą spowodują brak przyjemności.
            Spokojnie. Nie samą żołądzią c.h.u.j stoi. Stymulacja trzonu w czasie stosunku powinna w zupełności wystarczyć. Szczególnie jak szparka dziewiczo ciasna
            "Odchyleniem seksualnym można nazwać jedynie całkowity brak seksu. Cała reszta to kwestia gustu" Zygmunt Freud

            Skomentuj

            Working...