DO PANÓW: Czy lubicie/podnieca was dotykanie, klepanie, sciskanie waszego tyłeczka?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Margerita
    Ocieracz
    • Aug 2006
    • 174

    DO PANÓW: Czy lubicie/podnieca was dotykanie, klepanie, sciskanie waszego tyłeczka?

    Mam pytanie do panów w związku z tematem " Męskie tyłki". Czy Was to w jakiś sposób podnieca lub tak lubicie jak Wasza partnerka dotyka, klepie itd. Wasz tyłek? Czy jest to dla Was bez znaczenia?
    rób co uważasz i uważaj jak robisz
  • bigskizo
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jan 2006
    • 226

    #2
    oj no pewnie, lubie kiedy moj Skarb wspomina cos na jego temat, lubie jak go mocno sciska podczas igraszek

    Skomentuj

    • wj*81"
      Banned
      • May 2006
      • 52

      #3
      super sprawa klepanie, całowanie ściskanie lizanie, ale jeszcze lepsza jak kobieta zamienia się rolą z facetem tzw. Strapon

      Skomentuj

      • YoungStallion
        Perwers
        • Jul 2005
        • 1184

        #4
        Mnie najbardziej rajcuje jak moja mała mnie na miescie za pupe chwyci, ścisnie posladek i wymownie sie usmiechnie
        "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
        Stanisław Lem

        Skomentuj

        • majran
          Świętoszek
          • Aug 2006
          • 7

          #5
          Lubie jak klepie mnie po pupie, ale za strapon-em nie przepadam, jej tez to nie podnieca, ale mógłbym sie na to zgodzić jakby chciała.
          Regulamin Bez Tabu - zapraszam - 18+

          Skomentuj

          • Schiller
            Erotoman
            • Oct 2005
            • 426

            #6
            Ostatnio rozbawiły mnie słowa mojegop kumpla, który dość odważnie stwierdził, że mam fajny tyłek i mogę Nim dużo 'zawojować'

            Fajnie jest, jak Cię kobieta smyra po tyłeczku
            Leben...I Feel You

            Skomentuj

            • BAIZON
              Świętoszek
              • Nov 2006
              • 22

              #7
              Według mnie mam wspaniały tyłek wiele kobiet, partnerek jaki i z mojego otoczenia, mnie w tym uświadamiają, bardzo mnie podnieca jak kobieta robiąc mi przysłowiowego loda ściska mnie za pośladki i dopycha do ust, uwielbiam ściskanie, klepanie i szczypanie pośladków partnerki i uwielbiam jak się tym samym odwdzięcza

              Skomentuj

              • CzarnY_2000
                Erotoman
                • Nov 2006
                • 342

                #8
                Moja dziewczyna podczas sexu lubi pogłaskać, poklepać mój tyłeczek. A jak idziemy chodnikiem na spacerze to wkłada swoją rękę do mojej tylniej kieszeni, a ja odwdzięczam jej się tym samym. I gdy ją wkłada to czuję podniecenie

                Skomentuj

                • lab6
                  Świętoszek
                  • Nov 2006
                  • 22

                  #9
                  Ja również lubię gdy moja partnerka pieści mój tyłek.
                  Robi na różne sposoby:
                  - liże językiem i wargami, stara się jak najgłębiej włożyć język w moją pupę.
                  Czasami na niej siadam, wtedy rozpycha moje pośladki na bok, a jej język wędruje głęboko w moją pupę
                  - Gdy bierze mojego penisa w usta wkłada mi do pupy swoje palce. W miarę jak się coraz bardziej podniecam pojedynczo, aż wejdą cztery.
                  - Jeżeli chodzi o pośladki to lubię, kiedy moja partnerka robiąc mi laseczkę i jednocześnie daje silne klapsy w pośladki.

                  Skomentuj

                  • rozporek
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Oct 2005
                    • 335

                    #10
                    Moja panna ma przykrą manierę usiłowania wsadzenia mi palca w dupę. Strasznie mnie to irytuje, boję się tego i wierzgam co ją jeszcze bardziej nakręca. Raz zrobiła to z zaskoczenia, usłyszała specyficzne "plum" i na jakiś czas sobie dała z tym spokój, ale czasami do tego niestety wraca..
                    <Flora> potrzebuję jakiejś porady dotyczącej mężczyzn... pomożecie?
                    <Shadowdean> Połykaj

                    Skomentuj

                    • kochany
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Oct 2006
                      • 313

                      #11
                      ja raczej wole pięscić tyłek partnerce niz zeby ona to robila mi
                      Ziemia serca mężczyzny jest kamienista… Tuż pod nią kryje się skała. Mężczyzna hoduje w niej to, co zdoła… i opiekuje się tym.

                      Skomentuj

                      • DarkAngel
                        Perwers
                        • Nov 2006
                        • 1020

                        #12
                        Napisał rozporek
                        Moja panna ma przykrą manierę usiłowania wsadzenia mi palca w dupę. Strasznie mnie to irytuje, boję się tego i wierzgam co ją jeszcze bardziej nakręca. Raz zrobiła to z zaskoczenia, usłyszała specyficzne "plum" i na jakiś czas sobie dała z tym spokój, ale czasami do tego niestety wraca..
                        Może po prostu z Nią porozmawiasz, prosząc Ją, by tego nie robiła?

                        Jeśli chodzi o nas, to często dotyk w okolicy pośladków mnie po prostu gilgocze. Jednakże gdy tak nie jest - uwielbiam, gdy moja partnerka złapie mnie za pośladek jak jesteśmy na mieście, bądź w domku, lub go pomasuje, etc. .
                        Przyjemne jak każdy Jej dotyk .
                        >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                        Skomentuj

                        • Bender
                          Administrator
                          • Feb 2005
                          • 3026

                          #13
                          Jestem na tak
                          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                          Billy Crystal

                          Skomentuj

                          • tacobell
                            Świętoszek
                            • Dec 2006
                            • 25

                            #14
                            ja lubie jak moja mocna sciska i tak troszke ugniata,mniam

                            Skomentuj

                            • liqueur
                              Świętoszek
                              • Apr 2007
                              • 29

                              #15
                              pewnie ze lubie! może z nim robić wszystko i wszystko będzie mi sie podobać a najfajniej jest właśnie na ulicy jak złapie za pośladek i sie uśmiechnie

                              Skomentuj

                              Working...