W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Rasizm, nietolerancja, co nas uwiera, dlaczego kobiety lecą na czarnych

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • znowuzapilem
    SeksMistrz
    • Nov 2010
    • 3555

    #31
    Napisał kochanica90
    A jak sie postrzega Polaków za granica? Nie generalizujmy. Bo nas tez beznadziejnie określają.
    koronny argument - bo o nas też źle mówią

    Napisał kochanica90
    A czarnoskórzy ktorych znam to często ludzie sukcesu. Prawnicy, lekarze, jeden genialny artysta.
    Hahaha, ludzie sukcesu Wow, trzymasz poziom


    Napisał kochanica90
    Poza tym. Zane, po czlowieku z takimi osiągnięciami jakie kiedyś tu opisywales nie spodziewałam sie rasizmu. Szczegolnie, że w sporcie rasizm jest passe.
    Z takimi osiągnięciami? Moja droga, kto Ci wmówił że rasistami są tylko przygłupy ze stadionu albo żule spod sklepu?
    Niesety takim jak Ty od lat wmawiają te lewackie brednie o równości ras i potem ktoś pisze takie babole.
    Rasizm passe? A przekonania to kwestia mody?
    Czyli spotykałaś się z murzynem bo to teraz modne?
    Nie kompromituje się dziewczyno bo taka światowa jesteś a słoma z butów jednak wychodzi.

    Zane, piąteczka! Dobrze to podsumowałeś.
    Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

    Skomentuj

    • kochanica90
      Erotoman
      • Jan 2013
      • 605

      #32
      Zz, przykro mi, czarny jest takim samym czlowiekiem jak Ty. Kolor skory nie swiadczy o niczym.

      A spotkałam się bo był za****stym facetem.
      Nie ze wzgledu na kolor skory.
      0statnio edytowany przez kochanica90; 30-08-16, 20:32.
      If your dick is longer than my heels, just say hello

      Skomentuj

      • znowuzapilem
        SeksMistrz
        • Nov 2010
        • 3555

        #33
        tak ale tylko wg lewackiej ideologi którą jesteśmy bombardowani od kilku dekad. Różnica polega na tym że Ty się na to dałaś nabrać a ja i zdecydowana większość ludzi nie.
        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

        Skomentuj

        • kochanica90
          Erotoman
          • Jan 2013
          • 605

          #34
          W czym czarnoskory dobry człowiek, jest gorszy od białego złodzieja?
          Kolor skory swiadczy o tym ze ktos jest lepszy/gorszy?
          If your dick is longer than my heels, just say hello

          Skomentuj

          • Siarczan_Potasu
            Seksualnie Niewyżyty
            • Sep 2014
            • 330

            #35
            To ilu było tych smoluchów?
            Pisałaś o jednym na imprezie swingerskiej, a okazuje się, że było więcej?

            Skomentuj

            • solstafir
              Banned
              • Aug 2012
              • 779

              #36
              Bialy zlodziej przynajmniej umie dobrze krasc

              Skomentuj

              • Siarczan_Potasu
                Seksualnie Niewyżyty
                • Sep 2014
                • 330

                #37
                Bo inteligentny.

                Witamy po dłuższej nieobecności.

                Skomentuj

                • kochanica90
                  Erotoman
                  • Jan 2013
                  • 605

                  #38
                  Siarczan, nic Ci do tego.
                  If your dick is longer than my heels, just say hello

                  Skomentuj

                  • Siarczan_Potasu
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Sep 2014
                    • 330

                    #39
                    Miłośniczka czarnych nam się trafiła.

                    Tak, jak pisałem wielokrotnie. Postępowe, wyzwolone panienki bardzo chętnie z czarnymi ten-tego.

                    Symptomatyczne, że mając całą gamę białych zawsze trafi się czarny, mimo że jest ich promil w społeczeństwie.

                    Mają wiele takich kochanic90 w tym samym czasie. Zapewniam was.

                    Jednocześnie, co też jest znamienne - te kochanice90 bardzo często obniżają pewność siebie swoich rodaków, co wyżej wymieniona panienka wielokrotnie dała znać na forum.

                    Skomentuj

                    • znowuzapilem
                      SeksMistrz
                      • Nov 2010
                      • 3555

                      #40
                      Oho, biały złodziej, już wycieczki personalne Spójrz na rasy przez pryzmat cywilizacji, osiągnięć czy historii a nie przez spier...olenie w mtv,tlc,bbc, vivie czy gazecie wyborczej to nawet nie będziesz zadawała takich pytań.

                      Solstafir siemanko
                      Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                      Skomentuj

                      • wiarus
                        SeksMistrz
                        • Jan 2014
                        • 3264

                        #41
                        Tkwicie w paranoi.
                        To u nas tez doszło już do tego, że nie można kogoś nie lubić i mieć o nim negatywnego zdania ?
                        Nooo, bez przesady.
                        "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                        James Jones - Cienka czerwona linia

                        Skomentuj

                        • Zane
                          Ocieracz
                          • Aug 2015
                          • 131

                          #42
                          Napisał znowuzapilem
                          Oho, biały złodziej, już wycieczki personalne Spójrz na rasy przez pryzmat cywilizacji, osiągnięć czy historii a nie przez spier...olenie w mtv,tlc,bbc, vivie czy gazecie wyborczej to nawet nie będziesz zadawała takich pytań.
                          Dziewczyna jeszcze młoda i chce uchodzić za wyzwoloną, postępową.
                          Jednak nie tędy droga z czarnymi. Generalizując ich rozwój zatrzymał się na takim poziomie


                          Jakoś nie przemawia do mnie tekst kobiet, które miały więcej kutasów niż mają lat i wypowiadają się w temacie stałego partnera.
                          Kochanica, oczywiście nie nazywam Cię dziwką - tylko nie jesteś odpowiednią osobą, a na pewno nie godną posłuchu w tym wątku.
                          0statnio edytowany przez Zane; 30-08-16, 21:07.
                          Jednym z największych wyzwań w życiu jest bycie sobą w świecie,
                          który próbuje sprawić byś był jak reszta.

                          Skomentuj

                          • kochanica90
                            Erotoman
                            • Jan 2013
                            • 605

                            #43
                            Zz, nie wycieczki. Chodzi mi o fakt, ze kolor skory nie warunkuje dobroci czlowieka. To gdzie sie urodziłeś, jaki masz kolor skory nie decyduje kim jestes. Gdybys spotkał mnie na ulicy, szukalbys innej narodowosci...

                            Zane, 90% tych kutasow zaliczonych w stalym zwiazku. Ot zwyczajnie zwiazek otwarty.
                            If your dick is longer than my heels, just say hello

                            Skomentuj

                            • DSD
                              Perwers
                              • Jan 2010
                              • 1275

                              #44
                              Napisał znowuzapilem
                              Spójrz na rasy przez pryzmat cywilizacji, osiągnięć czy historii
                              Jak patrzę na 'osiągnięcia' Polaków i ich przynależność do 'białej rasy' to przypomina mi się dowcip o g...e które przyczepiło się do okrętu i krzyczy 'Płyniemy!' Sorry - 'prawdziwy, prawicowy' Anglik, Francuz czy Niemiec nie ma powodu aby odczuwać jakąś 'solidarność rasową' z papistą znad Wisły (o ile w ogóle odróżnia go od Rosjanina).

                              Ja z Murzynami nie sypiałem, jakiś mam taki feler... Ale kiedyś mieszkałem dłuższy czas w jednym pokoju z dwoma czarnoskórymi. Z jednym naprawdę się zaprzyjaźniłem. Facet mieszkający w Afryce, w takim miejscu że mógł mi wyliczać ilu kolegów z roku zginęło od początku studiów (wiem że nie przesadzał). Znający literaturę europejską, w tym 'Tarasa Bulbę' (książką o Kozakach, przedstawia Polaków mniej więcej tak samo jak "Ogniem i mieczem' Ukraińców ). Obydwaj byliśmy zapalonymi ptasiarzami, pokłóciliśmy się raz, o to jaki gatunek dzierzby widzieliśmy (potem przyznał mi rację). Pożegnanie z nim było naprawdę smutne. Moi drodzy forumowi dumni rasiści, jakoś nie mógłbym bojkotować forumowiczki która by mu popuściła szparki.
                              0statnio edytowany przez DSD; 30-08-16, 22:09.
                              'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

                              Skomentuj

                              • Falanga JONS
                                Banned
                                • Feb 2012
                                • 1156

                                #45
                                Napisał kochanica90
                                P.s. z Obama tez bys nie poszedl na piwo? Ciekawosc. Zadnej złosliwosci w tym nie ma
                                Tak z ciekawości - dlaczego zapytałaś o Obamę? Chodziło Ci o to, czy jeden rasista może pójść na piwo z drugim rasistą i to jeszcze zbrodniarzem, czy jak?.

                                Napisał kochanica90
                                Kolor skory nie swiadczy o niczym.
                                Indywidualnie tak. Grupowo nie. Z pojedynczym Arabem, czy innym takim mogę pogadać o różnych sprawach. Skoro zdarzyło mi się w życiu kiedyś przegadać cały mecz z Niemcem z Dinamo Berlin, to mógłbym i z murzynem, ja tam nie widzę żadnego problemu. Problem zaczyna się, gdy z jednego kolorowego robi się cała grupa. Wtedy różnice widać gołym okiem.

                                Napisał DSD
                                Sorry - 'prawdziwy, prawicowy' Anglik, Francuz czy Niemiec nie ma powodu aby odczuwać jakąś 'solidarność rasową' z papistą znad Wisły (o ile w ogóle odróżnia go od Rosjanina).
                                Solidarność rasową pewnie nie. Solidarność kulturową już dużo bardziej. I tęsknotę za nią.

                                Skomentuj

                                Working...