Hardcore

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cichywariat
    Świętoszek
    • Feb 2006
    • 20

    #46
    brakuje???? nieladnie az mi sie smutno zrobilo
    Szybkie samochody, jedzenie i dziewczyny

    Skomentuj

    • żaba
      Świntuszek
      • Mar 2006
      • 68

      #47
      z reguly jestem otwarta(prawie)na wszystko.jednak ta wypowiedz wywolala u mnie lekki wytrzeszcz oczu... wiadomo: co kto lubi,ale chwalisz sie,czy zalisz??

      Skomentuj

      • sensimilla
        Świętoszek
        • Jan 2006
        • 4

        #48
        Napisał żaba
        chwalisz sie,czy zalisz??
        w rzeczy samej..

        ja lubię splunąc w krocze w trakcie seksu oralnego, lubię też jak moja partnerka pluje na niego ale to tylko poprawia nawilżenie..

        bicie i poniżanie oraz bluzgi nie przeszłyby mi przez gardło w stosunku do partnerki którą kocham..
        to NIE miejsce na reklame

        Skomentuj

        • OMFG
          Erotoman
          • Mar 2006
          • 613

          #49
          Napisał purpen
          z moją partnerką "seksimy" się bardzo ostro! w trakcie stosunku plujemy na siebie. strasznie nas to podnieca
          Gdybym pieprzyl twoja (zalozmy byla) dziewczyne, to splunal bym jej cos tak od serca na plecki i udal orgazm, ciekawe czy ona tez by doszla

          Buahahahaha

          Skomentuj

          • Księciunio
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jun 2005
            • 348

            #50
            w odp na temat: plucie na kogos to dla mnie okazanie baku szacunku, nie naplulbym na swoja partnerke nawet gdyby tego chciala, a juz napewno nie byloby to dla mnie podniecające bo widok flegmy na chodniku obrzydza mnie.
            Seks jest działką, którą zacofani uprawiają ręcznie. Lidia Jasińska

            Skomentuj

            • tom123
              Świętoszek
              • Nov 2005
              • 14

              #51
              Napisał Księciunio
              w odp na temat: plucie na kogos to dla mnie okazanie baku szacunku, nie naplulbym na swoja partnerke nawet gdyby tego chciala, a juz napewno nie byloby to dla mnie podniecające bo widok flegmy na chodniku obrzydza mnie.
              Dokładnie ujzwzam tak samo jak przedmówca ble .Ale jestm tolerancyjny jesli ktos tak lubi to dlaczego nie kwestja gustu.

              Skomentuj

              • ff_guy
                Świntuszek
                • Mar 2005
                • 65

                #52
                Plucie zdecydowanie odpada.... nie wiem jak to moze podniecac
                Pissing jak juz gdzies mowilem jesli jest forma subtelnej zabawy moze byc fajny
                A co do hardcore'u w formie lekkiej dominacji: master & servant - to jak najbardziej za... w moim przypadku nie tak ostro - bez bicia, ale ogolna uleglosc w stosunku do pana z peniskiem musi byc super
                YOU're behind the wheel... tonight

                Skomentuj

                • darkbeast
                  Świętoszek
                  • Apr 2006
                  • 20

                  #53
                  Asiulek - jak czytam twoje posty to mam wrazenie ze nic innego nie robisz jak tylko za wszystko kopiesz swoje faceta w jaja.

                  zamiescilabys moze jakis wątek na temat tego kopania? za co ile razy i jak najlepiej technicznie zeby bolało a facet pozostał cały i do tego zdatny do dalszej eksploatacji???

                  Skomentuj

                  • darkbeast
                    Świętoszek
                    • Apr 2006
                    • 20

                    #54
                    no nie, to była tylko taka zaczepka - trafiłem na kilka Twoich postow z tym tekstem po kolei

                    a poza tym ostatnio sa modne z półobrotu wiec mozna podejrzewać........

                    Skomentuj

                    • OMFG
                      Erotoman
                      • Mar 2006
                      • 613

                      #55
                      On to od tego kopania to moze bezplodny zostac

                      Skomentuj

                      • Raine
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 5246

                        #56
                        Moim zdaniem, cholernie śmieszne Ot - Ciemna Bestia wykrył pewną rutynę w Twoich postach - i wkręcił Ci świetny żart :>

                        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                        Regulamin Forum.

                        Skomentuj

                        • furman
                          Świętoszek
                          • Jun 2006
                          • 9

                          #57
                          Owieczka mi sie to tez podoba i masz racje ten kto tego nie czuje bedzie wysmiewal, TAK TRZYMAJ!

                          Skomentuj

                          • Paszczak
                            Ocieracz
                            • May 2006
                            • 105

                            #58
                            Nie każdy kto tego nie czuje będzie wyśmiewał. Ja nie czuję. Ale nikogo nie wyśmiewam i jakoś jeszcze nie przyszło mi to do głowy. Nie czuję też zabaw twórcy tematu. Ale do głowy by mi nie przyszło powiedzieć "ohyda".
                            Inna sprawą jest natomiast wyrażanie opiniii na tym forum. Też miałem nadzieję, że trafiłem na niszę w której można się swobodnie wypowiedzieć. I po części tak jest. A to, że ktoś powie "ohyda"? Trudno. Jego problem jeśli mu się w głowie nie mieszczą pewne sprawy. Trudno byłoby wprowadzać cenzurę. To też by nie było dobre jakby dopuszczone były tylko pochlebne wypowiedzi. A forum, przecież rzeczywiście jest bez tabu. Poruszane są rózne tematy i nie ma cenzury.

                            Skomentuj

                            • wj*81"
                              Banned
                              • May 2006
                              • 52

                              #59
                              ten temat już się powtarza "plucie i odcharkiwanie" (FETYSZ)

                              Skomentuj

                              • Bender
                                Administrator
                                • Feb 2005
                                • 3026

                                #60
                                dobra uwaga
                                temat zamykam bo przerodzil sie w ot. dyskusje kontynowac w http://beztabu.com/showthread.php?t=4583
                                Ps. od zglaszania takich rzeczy jest przycisk report
                                Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                                Billy Crystal

                                Skomentuj

                                Working...