Iphone i muzyka - pomoc techniczna

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pannaanastazja
    Erotoman
    • Jul 2011
    • 396

    Iphone i muzyka - pomoc techniczna

    Zacznę może od tego że jestem anty techniczna, dopiero 2 lata temu kupiłam pierwszy smartphone wcześniej przez 6 lat zasuwałam na samsungu chat. Moim pierwszym smartphonem był samsung z androidem jednak ostatnio nastąpila ewolucja przeniosłam się na iphona.
    Czytałam już z milion instrukcji jak wgrać na niego muzykę bez skutku więc idąc innym tropem załozyłam konto na spotify które nie miłosiernie zjada neta z telefonu. W efekcie po tygodniu nie mam internetu w komórce i jestem bez muzyki. Poważnie zastanawiam się nad kotem premium na spotify reklamują że daje ono możliwość słuchania utworów offline więc moje pytanie brzmi czy ona naprawdę nie będzie ''zjadało '' mi internetu.
    „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”
  • Goedendag
    Banned
    • Feb 2015
    • 178

    #2
    Musisz zainstalowac itunes i przez ta aplikacje na kompie wgrac muzyke do iphonea. Sama Ci sie powinna zsynchronizowac.

    Skomentuj

    • pannaanastazja
      Erotoman
      • Jul 2011
      • 396

      #3
      to akurat wiem, nie działa
      ja się pytam o spotify
      „(...) ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze.”

      Skomentuj

      • parka1178
        Świntuszek
        • Mar 2015
        • 74

        #4
        Bez sensu spotyfy. Chyba ze "srasz pieniędzmi". Jezeli wgralas muzykę do iTunes i wyświetlają sie albumy w jakich kolwiek nazwach byle nie "nieznany ...." To musi działać. Moim pierwszym smartphonem jest IP i nie zamienię go na żaden inny choć wlasnie minus to muzyka i Bluetooth jak cos nie bd chylac dalej to odezwij sie na priv to ci pomogę bo zamiast spotyfy lepiej jest kupować oryginalne piosenki z Itunse

        Skomentuj

        • malinowamamba
          Ocieracz
          • May 2012
          • 179

          #5
          Tez nie korzystam z iTunes, mam spotify premium i sobie chwale. 20 złotych miesięcznie, a jaka wygoda
          I tak, nie bedzie Ci zjadało internetu, zreszta masz 30 dni okres próbny za darmo, przetestuj sobie
          But I'm a supergirl and supergirls don't cry.

          Skomentuj

          • Andrzej18
            Seksualnie Niewyżyty
            • Dec 2012
            • 291

            #6
            Masakra z tym Ifonem, na galaxy s4 nie mam takich chorych problemów.

            Skomentuj

            • e-rotmantic
              Perwers
              • Jun 2005
              • 1556

              #7
              Jestem zawodowym programistą, a wgranie jednej mp3 na Iphone'a zajęło mi ponad godzinę. Apple ma hasło "Think different" i rzeczywiście, ich oprogramowanie jest chyba projektowane przez ludzi niepełnosprawnych umysłowo. Trzeba mieć Itunes i w tym programie nie można wgrać tak po prostu mp3. Należy utworzyć listę odtwarzania, na której umieszczasz Twoją muzykę i tę listę odtwarzania synchronizujesz z Iphonem.

              Skomentuj

              Working...