Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Fantazje erotyczne
Zobacz wyniki ankiety: Jaki jest Twój stosunek do opowiadań erotycznych o tematyce "matka-syn"?
Nie interesują mnie opowiadania erotyczne w ogóle. 11 4,31%
Nie interesują mnie opowiadania erotyczne o tematyce "matka - syn". 55 21,57%
Lubię opowiadania erotyczne "matka-syn", ale absolutnie nie mam pociągu seksualnego do własnej matki 162 63,53%
Lubię opowiadania erotyczne "matka-syn", bo czuję seksualny pociąg do własnej matki. 27 10,59%
Głosujących: 255. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 25-01-06, 11:54   #1
e-rotmantic
Perwers
 
Zarejestrowany: Jun 2005
Miasto: Gdańsk
Postów: 1 556

Płeć: Mezczyzna
Fantazje typu "matka - syn"
Wśród rozmaitej maści opowiadań erotycznych jednym z dość mocno dominujących tematów jest kontakt seksualny między matką a synem. Da się to również zauważyć na BT. Zastanawia mnie, co takiego mają w sobie te opowiadania. Odrzuca mnie myśl mojego kontaktu z moją matką. Co innego jednak, gdy czytam opowiadanie o takiej tematyce. Tego rodzaju wątek nawet mnie wciąga, ale absolutnie nie odnoszę go do mojej osoby. I zastanawia mnie, jak do tego podchodzą inni faceci. Czy to, że ktoś lubi opowiadania o takiej tematyce, oznacza, że dana osoba czuje seksualny pociąg do własnej matki, marzy o kontakcie z nią, czy to upodobanie jest podobne jak u mnie, bez odnoszenia do własnej osoby, ale podniecające, ponieważ zakazane? A jak to wygląda w przypadku autora takiego opowiadania?
e-rotmantic jest offline   Reply With Quote
 
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Fantazje erotyczne

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:18.
   Archiwum