Problem z dziewczyna!

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • artur921
    Świętoszek
    • Dec 2006
    • 1

    Problem z dziewczyna!

    Mam 14lat, ona tez. Chodzimy razem do klasy. Ja ja lubie i wiem ze ona tez mnie lubi, bo czesto powtarza ze lubi ze mna przebywac. Znamy sie bardzo dobrze. Czesto przesiadujemy u mnie albo u niej w domu. Jak siedzi obok jakiegos chlopaka to zrzera mnie zazdrosc.Nie wiem czemu, zawsze uwazalem ze to tylko przyjazn...
    Nie miala chlopaka przez dluzszy okres czasu, ja nie poponowalem zwizazku bo mi wydaje mi sie ze ona traktuje mnie jako przyjaciela.
    Choc czasami specjalnie robi zeczy na przekor mi abym zwrocil na nia uwage.(np. zagaduje mojego kumpla zeby siedzial z nia na lekcji, a potem sie na mnie patrzy i usmiecha).
    Ona znalazla sobie innego kolesia , ktorego praktycznie zna tylko z widzenia, ale nie chce narazie o tym rozmawiac bo nie chce zapeszczac.

    1. Co o tym myslicie???
    2. Jak uwazacie, jak by miala wybierac, wolalaby mnie czy jego???
    Mnie zna bardzo dobrze ponad rok.

    Z góry dzieki za odpowiedz.
  • cingulum
    Świętoszek
    • Feb 2006
    • 26

    #2
    Ty nie czekaj az ona wybierze tylko zacznij działac

    Skomentuj

    • Schiller
      Erotoman
      • Oct 2005
      • 426

      #3
      Popieram przedmówcę, nie popełniaj błędów większości facetów;P Nie mów - działaj
      Leben...I Feel You

      Skomentuj

      • Traucer18
        Świętoszek
        • Dec 2006
        • 24

        #4
        Na co ty czekasz na święta Bożego Narodzenia rusz się człowieku bo potem cie będzie zazdrość zżerać że jest z innym ale powiem ci cos i zapamiętaj to sobie

        Lepiej jest coś spróbować i żałować, niz żałować że się nie spróbowało
        Dla mnie wolnością jest to co wy omijacie każdego dnia ! ! !

        Skomentuj

        • baybe91
          Świętoszek
          • Dec 2006
          • 10

          #5
          kolo sluchaj jezeli odczuwasz ze ona do Ciebie inaczej sie zwraca i wogole jestes dla niej innym jak inni to zacznij...
          Nie masz nic do stracenia bo nie sadze ze po Twojej propozycji ona tak sie zniecheci i zakoczy kontakt z Toba dlatego spruboj...

          Sadze ze najlepsze rozwiazanie byloby no nie wiem zaczac powoli ja podchodzic, moze od czasu do czasu przytuli, jezeli ona nie bedzie dawala zlych znakow (tj. odczep sie) to znaczy ze masz duzego plusa i mozesz dzialac dalej

          Powodzenia...
          Pamietaj ze do odwaznych swiat nalezy...
          Kocham Tylko jednego człowieka[który aktualnie ma już inne zdanie o mnie i mnie nie chce...

          Skomentuj

          • TigerZbielska
            Świętoszek
            • Jun 2006
            • 6

            #6
            Chlopie!!!! Fasta Fasta bo Fasta goni... Jesli Ci sie ona podoba no to jazda do niej powiedz ze Ona Ci sie podoba i czy by nie zostaliscie razem :]... Ja tez tak mialem i co i teraz jestem sam :/.... teraz wiem ze
            NAPRAWdE DO ODWAZNYCH SWIAT NALEZY!!!!


            PZDR

            Skomentuj

            • DarkAngel
              Perwers
              • Nov 2006
              • 1020

              #7
              Napisał artur921
              1. Co o tym myslicie???
              Jeśli traktuje Cię jak przyjaciela to po Twojej propozycji chodzenia kontakt się zapewne znacznie osłabi, bądź w ogóle urwie. Musisz się liczyć z konsekwencjami i z tym, czy chcesz zaryzykować.

              2. Jak uwazacie, jak by miala wybierac, wolalaby mnie czy jego???
              Mnie zna bardzo dobrze ponad rok.
              To ile Cię zna nie ma tutaj znaczenia większego.
              Być może nie czuje "chemii" do Ciebie, a do Niego tak?

              [quote]BTW: Powiem szczerze, że mnie również dotyczyła taka sytuacja. No, nie do końca. Troszkę na innych zasadach wszystko działało, byłem troszkę starszy od Ciebie. Miałem przyjaciółkę...
              Pewnego dnia było między nami takie "coś", takie hmm, pożądanie..
              Spróbowałem. Wiem, ile ryzykowałem. Dziś nie żałuję, jesteśmy ze sobą .

              Pozdrawiam i życzę powodzenia .
              >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

              Skomentuj

              Working...