Mam średni problem

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sisa
    Świętoszek
    • Jun 2012
    • 31

    Mam średni problem

    Witam mam 15 lat i mam pewien problem. Mianowicie mój penis ma 14-15 cm długości na 13 cm szerokości i w dodatku jest skrzywiony w dół (tzw. banan) lekko co prawda ale zawsze jest. Niby średnia i w ogóle, ale ja się martwię, że nie będę w stanie zadowolić partnerki. Boje się, że moja przyszła partnerka mnie wyśmieje. Dodam, że jestem prawiczkiem i mam 183 cm wzrostu i 65 kg wagi. Mam kilka pytań odnośnie seksu, do osób doświadczonych.

    Czy seks analny byłby z takim penisem możliwy???
    Czy kobieta brzydziła by się z nim uprawiać oral bo jest za mały??? (dbam o higienę, codziennie go myję bardzo dokładnie)
    Czy byłbym w stanie zadowolić kobietę czy jestem skazany na porażkę???
    Czy rozmiar mojego penisa jest proporcjonalny do wzrostu i masy ciała???

    Dodam, że nigdy dziewczyny nie miałem (mówią że jestem ładny i w ogóle, ale brak mi tego czegoś co jest u innych facetów) co mnie trochę martwi (może to przez te poglądy na temat informatyków, bo chcę być informatykiem w przyszłości) już kilka osób w mojej klasie miało ten swój pierwszy raz ze swoimi partnerkami (czasami się śmieją ze mnie i z innych, że leszczami i ciotami jesteśmy).

    Trochę załamany tym wszystkim jestem i mam nadzieję, że na tym forum mi pomogą. Liczę na kulturalne odpowiedzi w temacie i z góry za nie wszystkie dziękuję.

    PS. Jeśli taki temat już był to przepraszam, ale jestem nowy na forum i zbytnio poruszać się po nim nie umiem.
  • darek123
    Świętoszek
    • Dec 2010
    • 0

    #2
    Twój penis jest normalny, możliwe ze jeszcze urośnie. Niektóre dziewczyny wolą zakrzywione penisy, lepiej penetrują.

    Masz 15 lat, jeszcze przeżyjesz swój pierwszy raz. Nie słuchaj kolegów, połowa pewnie pisze bajeczki...

    Skomentuj

    • Sisa
      Świętoszek
      • Jun 2012
      • 31

      #3
      Dzięki za pierwszy post i za pocieszenie.

      Wiem mam 15 lat, czytam trochę żeby się doedukować w tych sprawach.

      Skomentuj

      • Knchocolate
        Seksualnie Niewyżyty
        • May 2012
        • 210

        #4
        primus, nie wszystkie lubią wielkie murzynskie pały, są kobiety którym taki rozmiar idealnie by pasował.

        Secundus, nie często bywają idealnie proste penisy. O ile nie supełek ani inna podkowa będzie dobrze.

        Tertius, Nie widzę przeciwwskazań do seksu analnego. Tutaj to chyba nawet lepiej ze nie taki Schwarzenegger. Ale ja się nie znam.

        Quatrus, seks oralny nie jest zarezerwowany dla ideałów. Tutaj tez, taki mniejszy lepiej się do buzi zmieści.

        Quintus, zadowolisz jak każdy inny facet. To, że pochwa jest bardzo rozciągliwa nie znaczy, ze jak tylko w nią wejdziesz zrobi się luz jak w torbie foliowej.

        Sextus, czy proporcjonalne to Ci nie powiem, bo ja młoda i głupia, ale nie wydaje mi się to groteskowe.

        Życzę powodzenia!
        "I'm short, fat & proud of that!"
        Winnie the Pooh

        Skomentuj

        • Sisa
          Świętoszek
          • Jun 2012
          • 31

          #5
          Dziękuję. Miło usłyszeć takie słowa z ust kobiety. Może ktoś jeszcze się wypowie na ten temat. Może jakieś przeżycia pań z takimi penisami, albo jakieś wypowiedzi panów z podobnym prąciem.

          Skomentuj

          • Ned
            Seksualnie Niewyżyty
            • Aug 2011
            • 267

            #6
            Przecież jak sam zauważyłeś, jest to mniej więcej średnia. Wyśmianie takiego penisa, że jest średnich rozmiarów miałoby taki sam sens, jak wyśmianie faceta, że ma tylko 1.785 metra, czyli ledwo średnią w Polsce. Wyluzuj, poza tym prawdopodobnie w Twoim wieku taki penis jest powyżej przeciętnej długości (dla takiego wieku).

            Skomentuj

            • Sisa
              Świętoszek
              • Jun 2012
              • 31

              #7
              Do którego roku życia rośnie penis???

              Skomentuj

              • Knchocolate
                Seksualnie Niewyżyty
                • May 2012
                • 210

                #8
                Nie ma daty. Wszystko zależy od tego kiedy zaczęły się pojawiać u Ciebie te wszystkie zmiany. I nie marudź chłopie, jeśliby mój miał takiego, nie wplyneloby to nijak na moją miłość. To tak jabys mówił, ze dziewczyna Cię nie będzie chciała, bo masz duże kolana albo mały nos. Bo kurcze, taka Twoja uroda.
                "I'm short, fat & proud of that!"
                Winnie the Pooh

                Skomentuj

                • Sisa
                  Świętoszek
                  • Jun 2012
                  • 31

                  #9
                  Ja nie marudzę chcę się dowiedzieć czegoś na ten temat od doświadczonych osób. Weź miej w szkole lekcje wychowania do życia w rodzinie z 40 letnim prawiczkiem. Czekam na więcej odpowiedzi.

                  Skomentuj

                  • MsMisska
                    Perwers
                    • Jan 2012
                    • 1409

                    #10
                    Masz dopiero 15 lat nie śpiesz się, koledzy pewnie się przechwalają, a z seksem to nic wspólnego nie mieli. Nie patrz na innych, niech sobie gadają. To nie chodzi o to żeby zrobić to bo koledzy mają to już za sobą, a to ja też, wiadomo nie będę gorszy. Jesteś młody jeszcze masz czas. Nie przejmuj się jeszcze dojrzewasz więc być może Twój penis się zmieni. 40 letni prawiczek, mnie uczył katecheta, teoretycznie uczył bo praktycznie z niczym nas nie zapoznał a nie zapoznał z kalendarzykiem.

                    Skomentuj

                    • Soundsleep
                      Erotoman
                      • Mar 2011
                      • 734

                      #11
                      A skąd wiesz, że katecheta był prawiczkiem?

                      Skomentuj

                      • Sisa
                        Świętoszek
                        • Jun 2012
                        • 31

                        #12
                        Nie śpieszę się. Tylko edukuję seksualnie.

                        Napisał Soundsleep
                        A skąd wiesz, że katecheta był prawiczkiem?
                        40 letni prawiczek był u mnie. Sam nam to mówił.
                        Last edited by iceberg; 07-06-12, 21:19. Powód: edytuj posty !

                        Skomentuj

                        • MsMisska
                          Perwers
                          • Jan 2012
                          • 1409

                          #13
                          Źle to ujęłam, to Sisę uczy 40- letni prawiczek. Mnie uczył katecheta, który ma żonę i dzieci.

                          Skomentuj

                          • Knchocolate
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • May 2012
                            • 210

                            #14
                            Spoko, rozumiem. Poprostu odniosłem wrażenie ze jesteś niezadowolony, i martwi Cię Twoja wielkość. Tak jak mówiłam, już teraz jest ok, i nie ma co się martwić. A konkretnie nie da swie stwierdzić czy i kiedy jeszcze urośnie.

                            Kolegów olej. Sama jestem w LO i czego ja się już nienasłuchałam... Im wiecej o tym gadają tym większe mają parcie. Zastanów się czy warto zaczynać jeśli nie wychodzi to z silnego uczucia.
                            "I'm short, fat & proud of that!"
                            Winnie the Pooh

                            Skomentuj

                            • Sisa
                              Świętoszek
                              • Jun 2012
                              • 31

                              #15
                              Ja nie chcę zaczynać już teraz. Chcę tylko dowiedzieć się wszystkiego co w życiu seksualnym może się przydać.

                              Skomentuj

                              Working...