W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Związek 16/21 lat

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arenor
    Świętoszek
    • Aug 2015
    • 4

    Związek 16/21 lat

    Witajcie,
    czy wg Was coś takiego jest możliwe? Niby 5 lat, które nie są wielką różnicą między dwojgiem ludzi w kontekście związku. Ale czy w obecnej sytuacji jeśli mówimy o 16-latce i chłopaku, który ma 21 to czy nie jest to za duża przepaść? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Co takiego jest pociągającego w starszych od siebie facetach, bo to mnie intryguje? Czy wg Was takie coś ma szanse przetrwać?
    Pozdrawiam
  • Fitnessguy
    Ocieracz
    • Apr 2014
    • 128

    #2
    No młoda cizia jest to ciągnie ją do pracującego albo studiującego faceta, pewnie z prawkiem, może i z samochodem ;> A tak poważnie to ja bym się tam chyba nie pakował, może nawet jest dobra i dojrzała na ten wiek, nie znam jej to nie wiem, ale raczej mi by to przeszkadzało, bo też mam 21 lat. Ale jak się tam prokuratora nie boisz (nie wiem jak to teraz jest) to w sumie Twoja brocha co zrobisz, może by Wam się udało...
    NEVER STRONG ENOUGH!

    Skomentuj

    • holly
      Perwers
      • Feb 2009
      • 1090

      #3
      Dawno temu umówiłam się z facetem młodszym o 5 lat. Jak zaczął mi z zaangażowaniem opowiadać o jutrzejszym sprawdzanie z geografii to odpuściłam
      Młodsza dziewczyna jest spoko, jeśli lubisz wszystko trzymać w garści. Równorzednej partnerki raczej w niej nie znajdziesz. No i płacisz za wszystko

      Co fascynuje w starszych? A co fascynuje kobiety w pewności, stateczności, odpowiedzialności? Biologia
      C'est la vie.

      Skomentuj

      • arenor
        Świętoszek
        • Aug 2015
        • 4

        #4
        Napisał Fitnessguy
        Ale jak się tam prokuratora nie boisz (nie wiem jak to teraz jest) to w sumie Twoja brocha co zrobisz, może by Wam się udało...
        Ale ja pytam ogólnie, problem nie dotyczy mnie

        Napisał holly
        Młodsza dziewczyna jest spoko, jeśli lubisz wszystko trzymać w garści. Równorzednej partnerki raczej w niej nie znajdziesz. No i płacisz za wszystko
        Równorzędnej chodzi Ci o to, że w takim wieku ma się inne priorytety? Że mając 16 lat trzeba się jeszcze wyszaleć a nie powoli myśleć o stabilizacji?
        0statnio edytowany przez arenor; 04-01-16, 10:47.

        Skomentuj

        • ona&on26
          Świętoszek
          • Mar 2015
          • 27

          #5
          Patrząc po tym jak było u znajomych, to będzie to za duża różnica wieku. Macie w życiu zupełnie inne priorytety. Taka różnica wieku ma mniejsze znaczeniu w śród ludzi np już pracujących ale tutaj za 5 lat Ty będziesz kończył studia a ona je zaczynała, Ty będziesz rano szedł do pracy a ona będzie chciała na imprezę itd.

          Skomentuj

          • solstafir
            Banned
            • Aug 2012
            • 779

            #6
            No właśnie później tej różnicy wieku nie odczuje, nawet na przyszłość pozytyw to jest. Jeśli problem to tylko teraz.

            Skomentuj

            • znowuzapilem
              SeksMistrz
              • Nov 2010
              • 3555

              #7
              O ile dobrze pamiętam to miałem taki układ z moją pierwszą prawdziwą miłością. Ja 21 ona 17. Oczywiście nie przetrwało jak to z pierwsza miłością ale mile wspominam.
              Dalej jestem zdania że ludzie w wieku 16, 17, czy nawet 19, 20 lat to dzieci. A i czesto niedorozwinięte. Więc teraz nigdy nie związał bym się z dzieckiem które się rodziło w czasie gdy ja zaczynałem piwkować ale na tamte czasu mając 21 lat sam byłem smarkiem myślącym że wiem wszystko o życiu i świat należy do mnie więc wtedy mi to nie przeszkadzało.
              Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

              Skomentuj

              • wiarus
                SeksMistrz
                • Jan 2014
                • 3264

                #8
                Jak widać sentyment u ZZ pozostał do dzisiaj
                21/16 to żadna dysproporcja, a przy ogarniętej dziewczynie może się okazać, że to ty arenor nie nadążasz.
                "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                James Jones - Cienka czerwona linia

                Skomentuj

                • arenor
                  Świętoszek
                  • Aug 2015
                  • 4

                  #9
                  Napisał wiarus
                  przy ogarniętej dziewczynie może się okazać, że to ty arenor nie nadążasz.
                  Nie mam za kim nadążać, bo mnie ten problem nie dotyczy. Pytałem tak ogólnie.

                  Skomentuj

                  Working...