Strap-on dla niej, przyjemność dla niego - jaki wybrać?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bobi1326
    Świętoszek
    • Oct 2010
    • 1

    Strap-on dla niej, przyjemność dla niego - jaki wybrać?

    Witam. Jaki strap-on warto wybtać, aby kobieta mogła zrobić dobrze swojemu mężczyźnie? Głównie zależy mi na Tobie stabilności zabawki, aby dobrane dildo było ładne ale nie przypominało męskiego penisa ze bardzo oraz żeby samą uprząż łatwo było założyć.

    Z góry dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam
  • Bachanatka
    Ocieracz
    • Sep 2012
    • 130

    #2
    Najlepiej dwustronny, strap-less strap-on. Co prawda trzeba być w stanie utrzymać takie cudo muskulatura wewnętrzną, ale przy odpowiednim treningu szybko idzie.
    My jako pierwszy strap bez pasa zamówiliśmy SHARE (funfactory) https://www.youtube.com/watch?v=Pa3CiPwxacQ
    Mi się podobało, choć za pierwszym razem wprowadzanie zabawki nie było zbyt komfortowe. Podczas użytkowania nie byłam w stanie osiągnąć orgazmu, ale było na tyle blisko ze po wyjęciu i zmianie na klasyczny stosunek nie zabrało mi to więcej niż minute.
    Chłopak narzekał, ponieważ forma która ma imitować żołądź była trudna do wprowadzenia.

    Ogólnie bardzo naturalne uczucie i łatwo się nim bzyka, choć teraz będziemy zamawiać to cudo, ze względu na szczuplejsza i gładką formę. https://www.youtube.com/watch?v=TudQrxrM46o

    Skomentuj

    • OwIeCzKa
      Erotoman
      • Nov 2005
      • 444

      #3
      Oszzzzz jakie cudeńka :-D
      Skąd je zamawiasz i ile on kosztuje? Ten drugi
      Zamierzałam się do zakupu, ale nie wiedziałam że są bez pasa. I jak to się trzyma? Przymierzalam pasy i podobało mi się w nich że w zestawie były 3 dildo, wymienne, różne rozmiary. Sam pas regulowany, dobrze skonstruowany. Przymierzalam też coś w rodzaju silikonowych majtek z penisem, tu już bez możliwości wymiany rozmiarów. W obu miałam wątpliwości co do wygody i jak będę się utrzymywać w intensywnym ruchu ;-)
      Społeczeństwo, społeczeństwo
      Dyscyplina, posłuszeństwo
      Psychopaci i zboczeńcy
      Społeczeństwo, społeczeństwo

      Skomentuj

      • mr.aster
        Świętoszek
        • Jun 2015
        • 26

        #4
        Ja z dziewczyna mamy kupiony z allegro na pasku, problem był taki, że albo są ogromne, albo są za małe, wybraliśmy jakiś pośredni, ale pusty w środku, co nie do końca było dobrym pomysłem bo trzeba go wypychać chusteczkami

        Ostatnio kupiliśmy taki podwójny, bez pasa ale ktoś go nie do końca dobrze zaprojektował i ciągle wypadał dziewczynie.

        Generalnie kiedyś znalazłem taka zabawke

        ale aktualnie jest niedostępna, jak bedzie do kupienia to zdam relacje jak sie sprawuje

        Bachanatka, czy te bez paskowe nie wypadają z kobiety w trakcie? Ciężko to utrzymać?

        Bobi uprząż się łatwo zakłada, regulujesz przy pierwszym użyciu, a potem zakładasz jak majtki

        Skomentuj

        Working...