Ts - Kobieta i mężczyzna po zmianie płci

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • why not.

    #46
    Napisał own3dhacking
    Naprawdę wierzę w ludzi, szkoda tylko że większość myśli tak jak My a boi się z takimi poglądami ujawniać bo zaraz będą homofobami. I dobrze, zabijać ich nie trzeba ale nie wolno pozwolić rozwijać się tej szopce ******kiej. Nie każdy może i nie każdy powinien mieć dzieci.
    Nie, większość nie boi się swoich poglądów, stąd taka dyskusja a nie inna.

    Zgadzam się jednak z tym, że nie każdy powinien mieć dzieci, np. pedofile/dziecięcy bokserzy/alkoholicy itepe itede.

    Skomentuj

    • Outlaws13
      Perwers
      • Oct 2011
      • 1332

      #47
      Nagietka, mi tez juz sie pisac nie chce i tez nie mam zamiaru Cie przekonywac, oboje jestesmy dorosli i na swoje poglady pracowalismy cale zycie. Ja poczytam ale i Ty poczytaj ze homoseksualizm jest choroba, wiem wiem juz widze jak sie smiejesz. Poczytaj w jakich okolicznosciach i dlaczego zostalo to wykreslone z rejestru chorob w USA. Zwykla polityczna zagrywka dla uciszenia ludzi sprzeciwiajacych sie wojnie w wietnamie. Cos trzeba bylo dac zeby uciszyc oburzonych, taki maly amerykanski okragly stol. Milej lektury.
      Nie zagladam nikomu do domu przez okno i nie interesuje mnie to ale jak widze dwoch ******* na ulicy to zawsze mi dziekuja za komplement, nie musze przeklamywac prawdy i u mnie w domu to zjawisko nazywa sie po imieniu i jestem pewien ze syn mi nie przyprowadzi Zenka a corka Maryski.
      Amen w temacie
      "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

      sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

      Skomentuj

      • Outlaws13
        Perwers
        • Oct 2011
        • 1332

        #48
        Orientacji seksualnej moich dzieci jestem pewien. Jest lek na to ale jak napisze to sie wsciekniesz. Eliminuje problem w ulamku sekundy. Mozna by to nawet refundowac.
        "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

        sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

        Skomentuj

        • Outlaws13
          Perwers
          • Oct 2011
          • 1332

          #49
          Napisał Nagietka
          Do wściekania się w tym temacie mi naprawdę bardzo daleko, więc proszę, podaj nazwę. Bardzo jestem ciekawa.
          kal 7,62mm
          "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

          sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

          Skomentuj

          • Bachanatka
            Ocieracz
            • Sep 2012
            • 130

            #50
            Napisał why not.
            Zgadzam się jednak z tym, że nie każdy powinien mieć dzieci, np. pedofile/dziecięcy bokserzy/alkoholicy itepe itede.
            Nie zapomnij wspomnieć bezrobotnych, palaczy i osób bez matury.

            Fakt, ze charakter jest w duzej czesci uwarunkowyny genetycznie, nie prowadzi automatycznie to rozwinięcia cechy rodzica.

            Skomentuj

            • Outlaws13
              Perwers
              • Oct 2011
              • 1332

              #51
              on dzialal, u mnie to tylko slowa, tylko. Troszke czarnego humoru nam sie przyda.
              A tak na koniec patrzac na nie ktore zjawiska to az sie prosi zeby skini z lat 80-90 wrocili.
              Faszysta tez nie jestem. Moj dziadek zginal w obozie....
              Last edited by Outlaws13; 11-07-13, 17:41.
              "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

              sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

              Skomentuj

              • NuckyThompson
                Świntuszek
                • May 2013
                • 70

                #52
                Napisał Nagietka
                Own, doskonale wiesz co miałam na myśli pisząc o Grodzkiej, więc nie odwracaj kota ogonem. Grodzka identyfikuje się z płcią żeńską, przeszła operację zmiany płci, w ewidencji funkcjonuje jako kobieta. I nie widzę powodu dla którego miałabym to kwestionować. Niech sobie będzie kim chce, mnie nic do tego.
                To, że czuję się papieżem, nie znaczy że nim jestem i nie znaczy to też, że inni mają mnie tak nazywać.

                Skomentuj

                • barmetr
                  Perwers
                  • Feb 2009
                  • 1399

                  #53
                  Napisał Nagietka
                  Zdaje się, że w tym przypadku jest tak samo jak w przypadku homoseksualizmu: legenda głosi, że ktoś się kiedyś z niego "wyleczył".
                  Kłopoty psychiczne z akceptacją własnej płci mogą być tak dalece posunięte, że staje się to nieuleczalne. Osoby nieakceptujące własnej płci wymagają terapii, aby móc funkcjonować w społeczeństwie, tak samo jak depresanci. To jest dla tych ludzi poważny problem. Transseksualiści nie powinni czuć się w każdym przypadku wykluczeni. Jeśli mają pieniądze lub potrafią je zarabiać, to społeczeństwo kapitalistyczne ich zaakceptuje.
                  Natomiast chrześcijańska terapia z homoseksualizmu, wyśmiana w filmie "Bruno" jako przykład głupoty mieszkańców Stanów Zjednoczonych, nie jest oczywiście przydatna przy chorobie polegającej na nieakceptowaniu płci biologicznej.

                  Skomentuj

                  • tronko_mallorca
                    Świntuszek
                    • May 2009
                    • 51

                    #54
                    Napisał own3dhacking
                    Patrzac na takich ludzi zaluje ze nie ma u nas eutanazji bo mysle ze oni sie bardzo mecza zyciem. A grodzkie ma tyle w sobie z kobiety co kombajn z ferrari. Pozdrawiam wszystkich co sa na nie a tym co nie wiedza do czego jest dupa polecam mleko i ogorki kiszone. ( przepraszam za brak polskich lter a.e moj fon tego nie ma )
                    Miałem się nie odzywać, bo dyskusja mnie nie dotyczy, ale po twoim wpisie odezwało się we mnie zwykłe człowieczeństwo.

                    Może odpowiesz nam na pytanie, jakim chamem bez odrobiny empatii trzeba być, aby pisać takie rzeczy w wątku, w którym kilka postów wcześniej pisze ktoś, kto miał taki problem i prawie skończył ze swoim życiem? Pytam się, JAKIM? I pytam się jako lekarz który na co dzień podejmuje bardzo trudne decyzje co do życia i śmierci, ciągłe wybory na cienkiej linie. Na pół etatu za Pana Boga. Kumasz? Bo jestem anestezjologiem na intensywnej w Son Llatzer.
                    Ja natomiast gdybym miał wokół siebie takich ludzi jak ty, na pewno przestałbym w nich wierzyć. A najbardziej skandaliczne, podłe i obłudne, że takie rzeczy wypisuje koleś który w avatarze ma Jezusa Chrystusa. Piękne świadectwo katolicyzmu. Ja nie wierzę z zasady, jako ateista, mam po prostu kodeks moralny i żadnych baśni do rozróżniania zła od dobra nie potrzebuję. Zresztą i tak nie są skuteczne, ty w nie wierzysz a jesteś złym i zgorzkniałym człowiekiem. Poczytałem sobie trochę twoich postów. I takie mam wrażenie.
                    A patrząc na to ostatnie zdanie o ogórkach, to inteligencją ty chyba raczej nie grzeszysz. To już pomijając światopogląd. Zwykła szuja. Brzydzę się takimi ludźmi.

                    Pani dziewczynaew gratuluję sił i determinacji, bo jak widać po wpisach "prawdziwych katolików" w polskim wydaniu, żyć między takimi ludźmi na pewno nie jest łatwo.
                    "Vivir para uno significaría vivir a medias. El que vive para otros comparte muchas vidas"

                    Skomentuj

                    • tronko_mallorca
                      Świntuszek
                      • May 2009
                      • 51

                      #55
                      Napisał own3dhacking
                      jesli tego pedu pustej tolerancji sie powstrzyma to Ty , Ja bedziemy mniejszoscia a wedy kamienie w dlon i do ataku.
                      Takie obawy mają ci, którzy sami niepewni są swojej seksualności i wypierają z siebie wszelkie myśli jej dotyczące. W USA wyoutowano w ten sposób już wielu polityków homofobów, którzy okazywali się gejami. W Hiszpanii na Balearach zdarzył się taki jeden minister środowiska z Opus Dei, którego w końcu po latach polowań nakryli, że w domu piątka dzieci, żona (też z Opus Dei, bo to przecież watykańska sekta), pan robił jakieś tam przeszkody klubom gejowskim na Majorce pod płaszczykiem ochrony środowiska, a sam latał do Madrytu na Chueca i faceci zapinali go od tyłu na kokainie. Zupełnie jak w Watykanie. No i w końcu ktoś zrobił temu panu zdjęcia, dużo zdjęć. I wyszło szydło z worka. Nie dość, że stracił mandat za narkotyki, to jeszcze się wstydu najadł on i jego żona. I dzieci. I całe Opus Dei. Śmiechu było co niemiara.
                      Może ty też masz takie potrzeby, że się boisz, iż geje będą ci zagrożeniem, hmm?


                      Napisał own3dhacking
                      nie jestem zlym czlowiekiem i mam spore poklady tolerancji ale nie rozdaje jej na lewo i prawo
                      Napisał own3dhacking
                      tez mam duzo empati w sobi i nie hejtuje, troszke za stary na to jestem
                      Ale z ciebie żartowniś, hahaha stary, braku poczucia humoru nie można ci zarzucić nie dość, że hejtujesz równo LGBT w każdym swoim poście, to jeszcze do tego odnoszę wrażenie, że mimo avatarka z Jezuskiem jesteś złym człowiekiem, wyśmiewając ludzi z problemem tożsamości płciowej. A już empatii to ty nawet nie widziałeś jako słowa w encyklopedii. Nie będę się powtarzał, zajrzyj sobie do mojego poprzedniego posta.


                      Napisał own3dhacking
                      Demokracja polega na tym ze mniejszosc czy chce czy nie to dopasowuje sie do wiekszosci i zyje ich wyborami.
                      W państwie demokratycznym wola większości decyduje, a wola mniejszości powinna być respektowana. I miarą dojrzałości demokracji jest jej zdolność do ochrony słabszych.
                      Tak więc coś i z pojęciem demokracji na bakier.

                      Przepraszam szanownych Adminów, że dopuszczam się "osobistych wycieczek", ale ten pan wypisuje takie bzdury że nie da się tego czytać. Choć jestem tego całkiem świadomy, że jakakolwiek merytoryczna dyskusja z taką osobą nie ma najmniejszego sensu. Po prostu odzywam się by pokazać innym Forumowiczom, że są też ludzie który powiedzą stanowcze "nie" takiemu kołtuństwu.

                      Napisał own3dhacking
                      Ja poczytam ale i Ty poczytaj ze homoseksualizm jest choroba, wiem wiem juz widze jak sie smiejesz.
                      Ja się nie śmieję. Ja jestem oburzony tym kłamstwem. I zaraz ci powiem, czemu jest to kłamstwo.

                      Napisał own3dhacking
                      Poczytaj w jakich okolicznosciach i dlaczego zostalo to wykreslone z rejestru chorob w USA. Zwykla polityczna zagrywka dla uciszenia ludzi sprzeciwiajacych sie wojnie w wietnamie.
                      Bzdura powielana przez katolicko-prawicowe portale. Nie macie o tym pojęcia, a chlapiecie jęzorem jak specjaliści seksuologii, wciągając w to - o zgrozo - politykę i wojnę w Wietnamie. Swoją drogą bardzo ciekawa teoria spiskowa, wiele już widziałem, ale tego jeszcze nie
                      W innym wątku już ci odpisałem, że nauka idzie do przodu. W XVIII wieku depresja u kobiet powiązana była z jej układem rodnym, a w latach 60-tych XX w. depresje i stany lękowe w USA leczono lobotomią płata czołowego z dojściem przez dno oczodołu szpikulcem do lodu. W ten sposób pacjenci zostawali "wyleczeni". Była to zbrodnia w wymiarze którego nawet doktor Mengele by się nie powstydził. Pacjenci przestawali mieć lęki. Depresję również. Stawali się roślinami obojętnymi na cały świat.

                      Czemu zatem dzisiaj depresji nie leczy się lobotomią czy elektrowstrząsami, tylko aplikuje się pacjentom jakieś durne tabletki za grube pieniądze? Prościej, szybciej (i dużo taniej) byłoby pozbawić ich płata czołowego.

                      W ten właśnie sposób homoseksualizm został wykreślony z indeksu chorób. Bo nie ma na niego lekarstwa. Punto.

                      Ahhh, przepraszam. Leczy się przecież. W Polsce i w Ugandzie. W Ugandzie okładami z żywej kury i moczem szamana (tak, tak, to nie żart, polecam film dokumentalny na Discovery) i w Polsce. W Polsce leczy się Jezusem. I jeszcze jeden taki był co leczył, bodajże w Radomiu. Ten akurat leczył swoim dotykiem w swoim łóżku. Ale ten przykład pominę, bo ten pan ma w końcu na głowie prokuraturę.

                      Napisał own3dhacking
                      jak widze dwoch ******* na ulicy to zawsze mi dziekuja za komplement, nie musze przeklamywac prawdy
                      Owszem, nie musisz. Takich ludzi nazywa się chamami albo prostakami. Do wyboru

                      Napisał own3dhacking
                      i u mnie w domu to zjawisko nazywa sie po imieniu i jestem pewien ze syn mi nie przyprowadzi Zenka a corka Maryski.
                      Oooojjj, tu już grubo żeś pojechał hahaha żebyś się nie przeliczył. Bo ja jeszcze jak mieszkałęm w Polsce to wielu takich znałem. Nawet mój niedoszły teść ma dziś plamę w papierach, bo mi opony w aucie pociął. Tak więc ostrożnie.

                      I na koniec, bo mi się już naprawdę nie chce dyskutować z takim betonem, czuję aż obrzydzenie jak muszę cytować mądrości takiego indywiduum, wisienka na tort:

                      Napisał own3dhacking
                      on dzialal, u mnie to tylko slowa, tylko. Troszke czarnego humoru nam sie przyda.
                      A tak na koniec patrzac na nie ktore zjawiska to az sie prosi zeby skini z lat 80-90 wrocili.
                      Faszysta tez nie jestem. Moj dziadek zginal w obozie....
                      Dziadek się pewno w grobie przewraca. Bo ciekawe czy on by podzielał twoje "czarne poczucie humoru". Powiem inaczej, żebyś zrozumiał: Zażartuj sobie tak przy kimś kto obóz przetrwał. To może nawet dostaniesz w mordę. Tudzież od rodziców tych dzieci, co im skini bestialsko dzieci zamordowali.
                      Czego tu oczekiwać po osobie, która by własne dzieci zastrzeliła.

                      Napisał own3dhacking
                      Orientacji seksualnej moich dzieci jestem pewien. Jest lek na to ale jak napisze to sie wsciekniesz. Eliminuje problem w ulamku sekundy. Mozna by to nawet refundowac. (...) kal 7,62mm
                      I ty śmiesz pieprzyć że jesteś dobrym człowiekiem i masz empatię. Krew mi się w żyłach gotuje jak czytam takie rzeczy.
                      Kilka lat temu reanimowałem jakiegoś neonazistę z Irlandii, co to po pijaku spadł z balkonu hotelowego z wysokości trzeciego piętra. Przywieźli go karetką. Zatrzymał się na oddziale. Na piersiach miał wytatuowaną swastykę. Wiesz, że zgodnie z prawem mogłem odmówić reanimacji? Teoretycznie mógłby "poczekać" na innego anesta. Tylko nie wiem, czy by przeżył do czasu przyjazdu innego rezydenta w nocy. I włos by mi za to z głowy nie spadł w sądzie, zapewniam. Takie jest prawo w Hiszpanii.
                      Został zreanimowany. Przez "pedała". To jest właśnie empatia.
                      Potem grzecznie dziękował a ja jestem dumny z siebie, że zachowałem się po ludzku, bo chłopak był za młody żeby zejść.
                      Basta.
                      Last edited by iceberg; 12-07-13, 06:26.
                      "Vivir para uno significaría vivir a medias. El que vive para otros comparte muchas vidas"

                      Skomentuj

                      • Outlaws13
                        Perwers
                        • Oct 2011
                        • 1332

                        #56
                        Z calym szacunkiem ale Ty sie dobrze przyjrzyj temu avatarowi a najlepiej daj go do google grfika. , do reszty odnise sie potem

                        chwala Ci za to ze ratujesz ludzi. Podejrzewam ze jak bym byl swiadkiem wypadku to reagowal bym pomoca nie pytajac sie czy ktos jest *******, czytaj ze zrozumieniem, pisalem ze nie chodzi o czlowieka tylko o wasza propagande ******ka ktora ma na celu zepchniecie hetero na margines, za duzo chcecie profitow z tytulu bycia homo. W postach jest duzo ironi i duzo celowego podpuszczania i nie irytoj sie tak. w innym temacie odpisalem ci na temat tego ze jestem kryptogejem, to wasz ulubiony argument na zaczepki, pewnie 60% facetow to geje i pedaly, a na pewno kazdy kto jest przeciw, ja na ulicach nie obnosze sie swoja orientacja i nie mam zamiaru tolerowac tycxh co sie obnosza wasza. .
                        Tak jestem dobrym czlowiekiem i mam poklady empati, mam do czynienia ze szpitalami i zaskoczony bys byl moja dzialalnoscia na pena grupe chorych ale to nie temat do dysksji.
                        Robie sie chamski w pewnych tematach bo nie da sie inaczej bo kazdy argument odzucacie i po raz ostatni powtorze ze dla was wszyscy was kochaja a nie tolerancja to ukryty homoseksualizm jako forma alibi.
                        Cp do mojej wiary to popeniasz blad, pracujesz w szpitalu to spruboj znalezc tam boga bo ja go szukam na onkologi dla nielatow i nie widze tam zadnego sladu po nim. To kolejny wygodny wasz argument zeby nie chcec do was zwalic na wiare. Wierze w to co dotkne a nie w cos czego nikt nie widzial. Jestem realista i do optymisty mi daaaleko.
                        Co do nauki sie zgodze ze bardzo szybko nastepuje ale zadne badania przytaczane w tym temacie nie sa obiektywne, podam przyklady badan obalajacych twoje teorje powiesz ze to lobby przeciwnikow homo je zlecalo i placilo za nie i wynik jest oczywisty, ja na przytaczane przez ciebie powiem to samo.
                        Kazdy kij ma dwa konce.
                        A dziadek to ironia celowa, spadl z wierzy wartowniczej. .
                        Avek ma mistrzostwo swiata..
                        Tak, orientacji moich dzieci jestem pewien, rozmawialismy o tymy i nawet przyjmujac twoja wersje to dziecko zawsze ma dom ale obiadkow rodzinnych z druga polowa by nie bylo. Dlaczego nie dopuszczasz ze sa normalni ludzie ktorym sie to nie podoba i zakceptuja istenienie tego ale nigdy nie podpisz sie pod tym ze to normalne, i tu jest cale sedno sprawy.
                        Last edited by Raine; 12-07-13, 10:07. Powód: EDYTUJ posty. :-) - R.
                        "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                        sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                        Skomentuj

                        • barmetr
                          Perwers
                          • Feb 2009
                          • 1399

                          #57
                          Napisał Nagietka
                          Dobra. Załóżmy, że jeąst tak jak mówisz. To co w sytuacji, gdy się okazuje, że jest to nieuleczalne? Kulka w łeb jak to kolega powyżej proponował czy może jakieś bardziej humanitarne rozwiązanie?
                          Ja pisałem o terapii psychiatrycznej, a nie o zabijaniu. Jak mają pieniądze, to niech sobie nawet utną penisa i udają kobietę.

                          Napisał Nagietka
                          Ale co tu mają kwestie finansowe do wiatraka?
                          Pieniądz rządzi światem. Jeśli transseksualista umie zarabiać, to znaczy, że jest bardziej dla rynku potrzebny niż całe masy młodych, het*******ualnych bezrobotnych.

                          Skomentuj

                          • Xenon
                            Perwers
                            • Feb 2009
                            • 1112

                            #58
                            Napisał own3dhacking
                            W postach jest duzo ironi i duzo celowego podpuszczania i nie irytoj sie tak.
                            Żebyś przypadkiem nie podpuścił jakiegoś moderatora do wlepienia punktów za trollowanie.
                            A może po prostu będę... lamusę!

                            Skomentuj

                            • barmetr
                              Perwers
                              • Feb 2009
                              • 1399

                              #59
                              Napisał Nagietka
                              [I] Sęk w tym, że terapia nie działa.
                              Pozostaje takim osobom jedynie ekstrakcja penisa, jeśli mają być dzięki temu szczęśliwi, zdrowi psychicznie.

                              Napisał Nagietka
                              Dochodzimy tutaj trochę w ślepą uliczkę, bo rodzi się z tego pewien absurd. Ktoś powie: jestem przeciwny transom, to chore. Ale... jeśli zarabiają to są okej.
                              No to tak czy siak? Relatywizm podparty pieniędzmi trochę trąci hipokryzją.
                              Na tej hipokryzji opiera się kapitalizm. Nie musimy tego lubić, ale taka jest obecnie społeczna norma.

                              Skomentuj

                              • Outlaws13
                                Perwers
                                • Oct 2011
                                • 1332

                                #60
                                Napisał Xenon
                                Żebyś przypadkiem nie podpuścił jakiegoś moderatora do wlepienia punktów za trollowanie.
                                swoja porcje juz otrzymalem

                                nagietko. Uzywam dobrych slow i nic nie musze odswierzac. A co do argumentow to wszystko co piszesz dziala w dwie strony, dlaczego ja mam zgadzac sie z argumentami tych co nie zgadzaja sioe z moimi, wiem ze ta wymiana nic nie wniesie ale pogadac mozna.
                                "Kto łatwo przytakuje, rzadko słowa dotrzyma.". Lao Cy

                                sorki za brak polskich znaków ale często piszę z telefonu a w moim brak

                                Skomentuj

                                Working...