W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ciągle mi staje

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bartollini
    Świętoszek
    • Jun 2010
    • 14

    Ciągle mi staje

    Witam
    Mam 15 lat i pewien krępujący problem.
    Mianowicie niewiele mi potrzeba do erekcji, czasem wystarczy że gadam z koleżanką i zobaczę kawałek cycka lub np jak tańczę na dyskotece przytulańca. Troszkę to krępuje. Czy to normalne? Czy są jakieś sposoby żeby to zmienic?
  • bartas77
    Świętoszek
    • Nov 2010
    • 5

    #2
    normalne-.- noś slipy albo dopasowane bokserki http://www.joemonster.org/p/99539/al...zadana_erekcje <- dobry poradnik

    Skomentuj

    • Collin
      Świętoszek
      • Dec 2009
      • 5

      #3
      Chłopie nic tylko sie ciesz!!!! u mnie aktualnie we wszystkim rewelacja, tylko k***s nie działa tak jak powinien a kobita wali sie jak domki w Kosowie ;P

      Skomentuj

      • Brzoskwiniowa
        Świętoszek
        • Jan 2011
        • 43

        #4
        Ciesz się, że Ci staje, niektorzy faceci nie mają tego przywileju !

        Skomentuj

        • kriserr
          Seksualnie Niewyżyty
          • Mar 2007
          • 253

          #5
          Ale tylko ci staje?czy masz automatyczny wytrysk nasienia,nie ejakulatu? jak tak to Ci wspolczuje,pewnie cholernie cie to boli,taki twardy,sztywny itd Ale można to obniżać różnymi metodami.Pomyśl sobie ze ty masz 15lat a co tacy chłopcy przeżywają gdy im sie tak dzieje od przedszkola i z tym żyją?głowa do góry nie walcz z własną naturą ale godnie z nią żyj;-)

          Skomentuj

          • -Sukub-
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jul 2010
            • 372

            #6
            Kiedyś moja przyjaciółka opowiadała mi o seksie ze swoim facetem. Miał podobny 'problem' do Twojego.. i może wydać Ci się to śmieszne, ale za każdym razem kiedy miał erekcję w nieodpowiednim momencie to myślał o... krześle. O zwykłym krześle. I mu przechodziło.
            'Sheila, masz skórę która jest żywą tkaniną z jedwabiu.' <3

            Skomentuj

            • Greedo
              Banned
              • Dec 2006
              • 1657

              #7
              Dla wzmocnionego efektu pomyśl o krześle elektrycznym.

              To o czym piszesz nie jest niczym nadzwyczajnym, po okresie dojrzewania trochę Ci przejdzie.

              Skomentuj

              • chce mi sie:)
                Świntuszek
                • Jan 2011
                • 54

                #8
                Mam taki sam problem, ale jakoś umiem zapanować nad tym psychicznie. Tzn. tak. Jakieś 2 miesiące temu powiedziałem sobie, że ogranicze masturbacji, i że przez to mi nie będzie stawał, tak sobie to powtarzałem w myślach. Walenie ograniczyłem gdzieś do 1 raza dziennie(co za dużo to nie zdrowo, chodzi o ograniczanie;p). I już na drugi dzień nie stawam byle kiedy i np. 10 razy dziennie tylko 2-3;d Musisz popróbować

                Skomentuj

                • Bartollini
                  Świętoszek
                  • Jun 2010
                  • 14

                  #9
                  Dzięki za porady i pocieszenie uspokoiłem się

                  Skomentuj

                  • Soundsleep
                    Erotoman
                    • Mar 2011
                    • 734

                    #10
                    Może go wytresuj - ja swojego wytresowałem, siada na komendę

                    Skomentuj

                    • Djabliczka
                      Świętoszek
                      • Nov 2010
                      • 5

                      #11
                      Ciesz się póki możesz, bo jak dobijesz do 60-tki to z płaczem będziesz wspominał ten "problem" Kurczę szkoda, że mój facet wyrósł z takich młodzieńczych problemów, wykorzystałabym takiego nieposłusznego drągala i to za każdym razem

                      Skomentuj

                      • Adam M.
                        Świętoszek
                        • Mar 2011
                        • 13

                        #12
                        Sama prawda Djabliczka, teraz z rozrzewnieniem wspominam te czasy .

                        Skomentuj

                        • Uxerre
                          Banned
                          • Sep 2010
                          • 12

                          #13
                          Bartollini@
                          Ja jestem w twoim wieku i też mam "problem". Mi też staje, ale często to się dzieje, że... tak o. Nie muszę z nikim gadać, ani tańczyć. Czasami siędzę w szkole, piszę w zeszycie i czuję, jak mi się napina. Nauczyłem się z tym żyć i przypuszczam, że to też wywołane jest przez dorastanie.

                          Skomentuj

                          • Karookarolina
                            Perwers
                            • May 2009
                            • 1050

                            #14
                            Okres dojrzewania... Przejdzie, póki co najlepiej myśleć o czymś niemiłym, np dentysta
                            Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

                            Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

                            Skomentuj

                            • Bartollini
                              Świętoszek
                              • Jun 2010
                              • 14

                              #15
                              trudno myśleć o dentyście podczas rozmowy z dziewczyną

                              Skomentuj

                              Working...