Trójkąty bi mmf (dwóch facetów i kobieta)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • AleksandeRR
    Świętoszek
    • Feb 2014
    • 7

    Trójkąty bi mmf (dwóch facetów i kobieta)

    Witam wszystkich.

    Co myślicie o takich klimatach?
    Nigdy nie posądzałem się o takie klimaty, ale ostatnio stwierdziłem że męskie ciało mnie nie odpycha, a nawet więcej - widok dwóch mężczyzn i jeden kobiety w miłosnych uniesieniach jest dla mnie bardzo pociągający. I rozumiem przez to że panowie również zajmują się sobą.
    Może ktoś z Was próbował takiego układu i się podzieli wrażeniami?

    Z góry mówię że zdaję sobie sprawę z tego że takie rzeczy nie są dla każdego, więc proszę bez zbytniego hejtowania
  • wiarus
    SeksMistrz
    • Jan 2014
    • 3264

    #2
    Co kto lubi.
    Byłem, lecz do facetów zupełnie mnie nie ciągnie. Drugi facet może i by chciał, lecz wystarczyło warknięcie i ponownie skupił się na pieszczeniu Kobiety.
    Klasyczny trójkąt hetero.
    "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
    James Jones - Cienka czerwona linia

    Skomentuj

    • AleksandeRR
      Świętoszek
      • Feb 2014
      • 7

      #3
      Hehe, powarkiwania na siebie wolałbym uniknąć

      Skomentuj

      • mathley

        #4
        Jak trafisz na spoko kolesia, to powinieneś byś zadowolony

        Skomentuj

        • _acdc_
          Świętoszek
          • Sep 2014
          • 45

          #5
          Jestem samotnym facetem hetero i od dłuższego czasu mam ochotę na seks z facetem. Jak tylko pomyślę o tym, że jestem rżnięty, ssam penisa a potem połykam spermę, to aż cały sie trzęsę z podniecenia. Chciałbym tego spróbować jednak chyba w w trójkącie z parą, w której facet jest aktywnym BI, bo ja wolałbym być tym pasywnym. Ewentualnie może jest ktoś równie nieśmiały w tym temacie jak ja i miałby ochotę spróbować wspólnie

          Skomentuj

          • AleksandeRR
            Świętoszek
            • Feb 2014
            • 7

            #6
            Pytanie brzmi skąd wziąć kobietę do takiej zabawy.
            Że też na portalach randkowych nie ma opcji "Oni szukają jej" albo 'Ona szuka ich"

            Napisał _acdc_
            Jestem samotnym facetem hetero i od dłuższego czasu mam ochotę na seks z facetem. Jak tylko pomyślę o tym, że jestem rżnięty, ssam penisa a potem połykam spermę, to aż cały sie trzęsę z podniecenia. Chciałbym tego spróbować jednak chyba w w trójkącie z parą, w której facet jest aktywnym BI, bo ja wolałbym być tym pasywnym. Ewentualnie może jest ktoś równie nieśmiały w tym temacie jak ja i miałby ochotę spróbować wspólnie
            Aż tak mocno zwizualizowanych wizji nie mam.
            Jakieś mizianie, trochę seksu oralnego, ale potem jeżeli 'rżnąć' to tylko Panią
            Last edited by iceberg; 04-09-14, 13:13.

            Skomentuj

            • _acdc_
              Świętoszek
              • Sep 2014
              • 45

              #7
              Generalnie mam podobne podejście, ale jednak dałbym się zerżnąć choćby tylko ten jeden raz. Natomiast sam też na pewno nie rżnąłbym nikogo poza panią, bo męskie dupsko zupełnie mnie nie kręci. Włączałem sobie gejowskie filmy i nic, nie bierze mnie to.

              Skomentuj

              • Lukwawa
                Świętoszek
                • Dec 2013
                • 33

                #8
                Coraz częściej o tym myślę. Pytanie jak najlepiej zacząć?
                Last edited by Lukwawa; 07-09-14, 12:35.

                Skomentuj

                • Pony Luna
                  Świntuszek
                  • Sep 2014
                  • 60

                  #9
                  Jak dla mnie pomysł dość ciekawy, bo czy zawsze "trójkąty" muszą znaczyć dwie kobiety i jeden facet?

                  Napisał Lukwawa
                  Coraz częściej o tym myślę. Pytanie jak najlepiej zacząć?
                  Najlepiej to zagadać, do kogoś.
                  Zapraszam do rozmowy na PW

                  Skomentuj

                  • rimmingator
                    Perwers
                    • Apr 2009
                    • 967

                    #10
                    Napisał _acdc_
                    Jestem samotnym facetem hetero i od dłuższego czasu mam ochotę na seks z facetem. Jak tylko pomyślę o tym, że jestem rżnięty, ssam penisa a potem połykam spermę, to aż cały sie trzęsę z podniecenia.
                    normalnie ociekasz esencją het*******ualnosci

                    Skomentuj

                    • Baboon
                      Świętoszek
                      • May 2010
                      • 18

                      #11
                      Niedawno zrealizowałem swoją fantazję o trójkącie (ja, moja dziewczyna i nasz przyjaciel). W zamyśle był to zwykły het*******ualny trójkąt, ale w praktyce nie dało się uniknąć wielu przypadkowych dotknięć, zwłaszcza gdy jeden lizał cipkę, a drugi w nią wchodził. Po wszystkim moja dziewczyna powiedziała mi, że w trakcie ciągle myślała jak zasugerować aby zmienić trójkąt hetero w bi. Gdyby to zrobiła, to w tamtym momencie najpewniej bym się zgodził, bo byłem niesamowicie podniecony. Teraz myślimy o powtórce, tym razem bi. Nie jesteśmy pewni co do reakcji naszego przyjaciela, ale sądząc po jego postawie w tamtym trójkącie, to też chyba się zgodzi.

                      Skomentuj

                      • Lukwawa
                        Świętoszek
                        • Dec 2013
                        • 33

                        #12
                        Napisał Baboon
                        . Teraz myślimy o powtórce, tym razem bi. Nie jesteśmy pewni co do reakcji naszego przyjaciela, ale sądząc po jego postawie w tamtym trójkącie, to też chyba się zgodzi.
                        Napisz jak wam to wyjdzie!

                        Skomentuj

                        • rimmingator
                          Perwers
                          • Apr 2009
                          • 967

                          #13
                          ****a ile.tu pseudo krypto cieplaków! Jescze sie deklaruja jako hetero a mowiac o.lodach wcale nie maja na mysli tych z zamrazalki a kutasa kolegi w ich ustach!

                          Jak jestes hetero to nie lizesz clita jak obok ziomek pakuje kutasa dowcipnie!!! Kapiszi? A jak lizesz i jezorem zachaczasz o kutasa liczac ze kolezka niezauwazy albo.pomysli ze przypadek Tos *****.i tyle. Kumpel.pewnie tez "oj przypadkiem wypadlem i zupelnie przypadkiem wjechalem ci w usta po same jaja, wybacz"

                          Bierzcie go do.powtorki na bank sie zgodzi na ta pedalkowata akcje ku uciesze lachona!

                          Skomentuj

                          • mathley

                            #14
                            Napisał rimmingator
                            ****a ile.tu pseudo krypto cieplaków! Jescze sie deklaruja jako hetero a mowiac o.lodach wcale nie maja na mysli tych z zamrazalki a kutasa kolegi w ich ustach!
                            Co za ciemnogród, to że chce spróbować z facetem, to nie oznacza, że jest homosiem

                            Skomentuj

                            • AleksandeRR
                              Świętoszek
                              • Feb 2014
                              • 7

                              #15
                              Przede wszystkim nie napisał nigdzie czy jest hetero czy bi. Więc nie wiem to czego rimmingator pijesz. Poza _acdc_, który w każdym temacie piszę jakieś kompletne oblechy, nikt tu niczego nie próbuje udowadniać.
                              Jak Cię ten klimat nie interesuje idź być 'fajny' gdzie indziej.

                              Baboon fajnie że się podzieliłeś doświadczeniem. Z tego co piszesz to Tobie się podobało, kumplowi się podobało i dziewczynie się podobało. I o to właśnie chodzi.

                              Skomentuj

                              Working...