W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak powiedzieć o tym rodzicom?!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • M. Shine:)
    Świętoszek
    • Feb 2006
    • 17

    Jak powiedzieć o tym rodzicom?!

    Witam! Mam pytanie..bardzo dla mnie ważne!
    Jestem homo i mam dziewczynę, z którą jestem już ponad półtora roku. Moi rodzice się niczego nie domyślają, mało osób o Nas wie..
    Jednak w przyszłości.. nie mam zamiaru kończyć tego związku!
    "Cześć mamo jadę na wakacje do Holandii wziąść ślub z moją dziewczyną!" Dlatego jak Waszym zdaniem powinnam to zakomunikować moim rodzicom?
    ehh.. proszę Was o radę!
  • MyszkaZ
    Erotoman
    • Dec 2005
    • 535

    #2
    Z tego co napisalas w poprzednim poscie Twoi rodzice (chyba zwlaszcza ojciec), maja bardzo...konkretne podejscie do homoseksualizmu. Nie umiem sie postawic w Twojej sytuacji, ale sprobowalabym najpierw zaczac rozmawiac z nimi na temat homoseksualizmu jako pojecia - ze to nie jest zboczenie i choroba, tylko to, kim sie jest.
    I choc napewno uslyszysz wiele slow, ktore Cie zrania, to w koncu sa to Twoi rodzice, i przeciez jestes nadal dla nich ta sama osoba, nawet jezeli dowiedza sie o Twojej orientacji.
    Zacznij wiec powoli, przygotuj sie na ciosy, a w koncu powiedz co czujesz, jak naprawde wyglada Twoj swiat.
    Even though she seems so high
    He knows that she can't fly
    and when she falls out of the sky
    He'll be standing by

    Skomentuj

    • gucio5tys
      Perwers
      • Dec 2005
      • 1075

      #3
      nie rozumiem. wolisz facetów a masz dziewczynę?
      jak już coś nie to homo tylko biseksualista
      Alkohol - typowy rozluźniacz języka
      "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
      Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

      Skomentuj

      • Luk
        Erotoman
        • Feb 2006
        • 427

        #4
        gucio patrz na plec

        Skomentuj

        • M. Shine:)
          Świętoszek
          • Feb 2006
          • 17

          #5
          Napisał gucio5tys
          nie rozumiem. wolisz facetów a masz dziewczynę?
          jak już coś nie to homo tylko biseksualista
          eeee....
          jak powiedział Luk - patrz na płeć!
          Jestem dziewczyną i mam dziewczynę. Jeszcze jakieś niedogodności :>

          Skomentuj

          • gucio5tys
            Perwers
            • Dec 2005
            • 1075

            #6
            nie. już wszystko jasne
            Alkohol - typowy rozluźniacz języka
            "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
            Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

            Skomentuj

            • Niesmialek
              Świętoszek
              • Feb 2006
              • 17

              #7
              Ja zgadzam sie z MyszkaZ...powinnas najpierw jakos powoli ich wprowadzac w ten swiat...Ojciec napewno bedzie przeciwko niebedzie mogl sie pogodzic z tym ze Jego corka ma inne poglady na zycie niz on ja chcial wychowacj...ale wydaje mi sie ze w koncu to zrozumie i bedzie nadal Cie kochal wkoncu jestes jego corka i jestes pelni dorosla i Ty wiesz najlepiej co jest najlepsze dla Ciebie...Przeciez rodzice niezawsze beda...Amama jak to ammy napewno zrozumie szybciej i bedzie Ci pomagac...Zycze Ci tego najmocniej jak potrafie i 3mam kciuki...

              Skomentuj

              • gucio5tys
                Perwers
                • Dec 2005
                • 1075

                #8
                a właściwie ile ty masz lat, że dycydujesz się ożenić?
                ...ale wydaje mi sie ze w koncu to zrozumie
                a mi się wydaje, że może ją również wydziedziczyć jak i np wyrzucić z domu
                0statnio edytowany przez gucio5tys; 20-02-06, 21:22.
                Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                Skomentuj

                • Rojza Genendel

                  Pani od biologii
                  • May 2005
                  • 7704

                  #9
                  Nie znam dokładnej sytuacji pytającej, ale ja w podobnej sytuacji (znając poglądy mojej rodziny) NA PEWNO nie zrobiłabym coming outu. To by nie przeszło. Ludzie za mniejsze rzeczy wylatywali z domu i byli wydziedziczani.
                  Zastanów się, czy warto ryzykować, a jeśli już, to zastanów się... czy jesteś już na tyle samodzielna, że jesteś w stanie sobie poradzić?
                  Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                  Skomentuj

                  • M. Shine:)
                    Świętoszek
                    • Feb 2006
                    • 17

                    #10
                    No właśnie.. cały czas myślę o konsekwencjach tego, że się dowiedzą!
                    Boję się tego...dlatego pytam Was o radę...
                    Mam 18lat a decyzja o ślubie to..odległe plany,to moje...i Jej marzenie.
                    Wiem, że nie jestem na tyle samodzielna by mieć własne mieszkanie i w ogóle..
                    i nie myślałam by jechać do Holadnii w te wakacje To taka.. metafora była (trudne słowo..) nie no żarty na bok.

                    Ale gdyby to marzenie się kiedyś spełniło to musze się na to przygotować... nie tylko ja...



                    ____________________________________


                    "Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki."

                    Skomentuj

                    • Hazdrubal
                      Świntuszek
                      • Nov 2005
                      • 73

                      #11
                      Po prostu czekaj, czekaj, czekaj... Myślę, że w ciagu kilku lat będziesz w stanie "pójśc na swoje", a wtedy kwestie typu:czy zostaniesz potępiona przez rodziców, tudziez pozbawiona pomocy finnsowej, zejdą na dalszy plan... Powodzenia życzę!
                      Jeżeli wiesz wszystko, to znaczy, że zostałeś źle poinformowany...

                      Skomentuj

                      • Gwiazdka
                        Ocieracz
                        • Dec 2005
                        • 157

                        #12
                        Oj niekoniecznie...Czasami im dalej jest cos posunięte tym trudniej o tym powiedzieć...
                        Każda chwila to szansa, by wszystko zmienić...!

                        Skomentuj

                        • MyszkaZ
                          Erotoman
                          • Dec 2005
                          • 535

                          #13
                          Pytanie tylko co jest lepsze? Oklamywanie rodziny i zwiazane z tym poczucie bezradnosci oraz wewnetrzny niepokoj, czy zaryzykowanie wyznania prawdy i przyjecie na siebie tego, co moze sie wydarzyc, ale dzieki temu zycie zgodnie ze soba i tym, kim sie jest...
                          A przeciez pojawia sie pytania w stylu: czemu nie ma chlopaka, narzeczonego, nikt nie przyjezdza po nia zeby zabrac ja na randke...
                          Even though she seems so high
                          He knows that she can't fly
                          and when she falls out of the sky
                          He'll be standing by

                          Skomentuj

                          • YoungStallion
                            Perwers
                            • Jul 2005
                            • 1184

                            #14
                            Co sie odwlecze to nie uciecze

                            Swoją droga jesiem ciekaw czy nasza lesbijka juz sie rodzicom pochwalila
                            "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                            Stanisław Lem

                            Skomentuj

                            • stickyfingers
                              Świntuszek
                              • Feb 2006
                              • 52

                              #15
                              bez obrazy ale mnie to wyglada na marna prowokacje ;]

                              Skomentuj

                              Working...