W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

A jakby go tak zerżnąć...?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • koneser666
    Erotoman
    • Aug 2010
    • 502

    #31
    chcialbym, żeby moja się przełamała i to zrobiła, ale neistety - nie ma opcji.. to jest dosc dziwne, bo zazwyczaj to bywa odwrotnie ona by chciała, a on broni dupy jak niepodległosci...
    HATE ME!

    Skomentuj

    • kam1l

      #32
      12345
      0statnio edytowany przez Gość; 06-07-17, 08:22. Powód: Qqqq

      Skomentuj

      • ja_pytam
        Ocieracz
        • Feb 2009
        • 102

        #33
        A to nie boli?

        Skomentuj

        • Gargulec
          Świntuszek
          • Aug 2011
          • 71

          #34
          Napisał ja_pytam
          A to nie boli?
          Jak to mówią 'jak się popieści to się zmieści' - jak się powoli i delikatnie rozciągnie tyłek, to prawie nie.
          Życie ssie! Ale od ciebie zależy, czy będzie łykać

          Skomentuj

          • gorący
            Banned
            • Sep 2011
            • 98

            #35
            No dokładnie. Jak się popieści to się zmieści.
            Moja partnerka ostatnio się tak ze mną zabawia. Najpierw paluszki, a potem plug

            Skomentuj

            • Anuszka
              Banned
              • Sep 2011
              • 401

              #36
              Napisał unter
              Bez przesady.
              Ja za coś takiego bym zakuł w dyby i wystawił na widok w klubie swingersow na gangbang party.

              .
              Chyba muszę dokonać próby zniewolenia mojego Pana... Ależ się rozmarzyłam... Może mnie tak wystawi... za karę... mrrrrr...

              EDIT: To powiedziawszy dostała uprzejmego maila w informacją, że już sobie nagrabiła. Czas się zwinąć w kłębek i udawać, że mnie nie ma.
              0statnio edytowany przez Anuszka; 24-09-11, 11:52.

              Skomentuj

              • Gruboss

                #37
                Chciałbym żeby moja żonka zerżneła mnie w tyłek swoim żelowym fiutkiem ,troche to gejowskie ale srtasznie mnie to kręci,z paluchami juz próbowaliśmy i było mi za****ście,mega orgazm a pała sterczy jeszcze pół godziny

                Skomentuj

                • cyacho23
                  Świętoszek
                  • Oct 2011
                  • 37

                  #38
                  Moja kobieta rżneła mnie w tyłek kilka razy i cholernie kręci to ją jak i mnie ale niestety kupiliśmy trochę za dużego strap-ona, na zdjęciach allegro nie wydawał się taki i jest problem bo wchodzi tylko troche i nie można zaszaleć. Ale i tak działa na zmysły

                  Skomentuj

                  • mag_mat
                    Świętoszek
                    • Jan 2013
                    • 18

                    #39
                    A ja bym chcial spróbowac takiej zabawy z kobieta Sam nawet kupilem sobie kiedys takie niewielkie zelowe dildo typowe do analu bo eksperymentowanie pod prysznicem z roznymi przedmiotami to nie bylo to przyznam jest t podniecajace tylko trzeba sie odpowiednio przygotowac

                    Skomentuj

                    • cmanson
                      Ocieracz
                      • Jul 2011
                      • 185

                      #40
                      Stary temat, ale jak najbardziej tak. W zasadzie to mam już za sobą kilka takich chwil. Teraz troche marzy mi się strap on.
                      Nie jest miarą zdrowia, być dobrze przystosowanym do głęboko chorego społeczeństwa.

                      Skomentuj

                      • sqarek
                        Świętoszek
                        • Feb 2009
                        • 10

                        #41
                        ja jestem zdecydowanie na tak, ale wszytko powoli póki co w ruch idą paluszki, ale może za jakiś czas.
                        i wcale takich facetów nie jest mało - niektórzy po prostu nie wiedzą, ile przyjemności z tego płynie, albo po prostu boją się sami wyjść z inicjatywą.

                        Skomentuj

                        • Haster
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Feb 2009
                          • 245

                          #42
                          Napisał sqarek
                          ja jestem zdecydowanie na tak, ale wszytko powoli póki co w ruch idą paluszki, ale może za jakiś czas.
                          i wcale takich facetów nie jest mało - niektórzy po prostu nie wiedzą, ile przyjemności z tego płynie, albo po prostu boją się sami wyjść z inicjatywą.
                          Tylko dlatego, że jest stereotyp taki, że jeśli mężczyzna lubi pieszczenie tamtych okolic, to nazywany jest gejem.

                          Skomentuj

                          • LackMan
                            Świętoszek
                            • Nov 2012
                            • 46

                            #43
                            Napisał ja_pytam
                            A to nie boli?
                            Niestetty jeśli Twoja partnerka się do tego zabierze powiedzmy, że "od dupy strony" to boli jeśli będziecie to robic pierwszy raz to NIGDY nie daj sie zakneblować, bo inaczej nie masz jak dać znać, że jest niefajnie

                            Skomentuj

                            • xMaks

                              #44
                              przy scenariuszu jaki cytuje agnes1982...

                              wszystkiego* trzeba skosztować, jak posmakuje może być powtórka. jak nie to nie wracamy do tematu. Część kobiet lubi eksperymenty, część nie. Ja lobie się dobrze bawić i sprawdzać nowe rzeczy.


                              *są kwestie których się nie chce nawet sprawdzać :p np. stosunek mężczyzna odpada. Wybrałem kobiety

                              Skomentuj

                              • entity
                                Ocieracz
                                • Jan 2010
                                • 121

                                #45
                                w kwestii filmow : ten jest mistrzowski http://www.sextvx.com/es/video/17066...t-strapon-fuck

                                Skomentuj

                                Working...