W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Młodzieńcza masturbacja..

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ares
    Ocieracz
    • Feb 2005
    • 125

    Młodzieńcza masturbacja..

    Mam pytanie czy masturbacja w mlodszym wieku włpywa w pozniejszym czasie na jakosc lubo dlugość, albo cos innego w stosunku z kobietą??
    Człowiek jest ograniczony. Ale jego marzenia, serce, nadzieja i wiara- NIE
  • Aleksander
    Świętoszek
    • May 2005
    • 35

    #2
    ares na nic nie wpływa poza tym ze mozesz sobie wyrobic pewna technike i wytrzymałosc napiecia przed erekcja etc.

    Skomentuj

    • Janko
      Ocieracz
      • Feb 2005
      • 146

      #3
      A wlasnie ze wplywa...Dobra rada z ktorej sie smialem jak bylem mlodszy a teraz zaluje...Jak sie masturbujesz staraj sie wstrzymywac i jak najdluzej caly "akt" przedluzac, przywyczajaj sie jakby do dlugiego stosunku. Bo jesli bedziesz jechal zeby jak najszybciej skonczyc przywyczaisz sie do czegos takiego i mozesz miec problemy (wiem cos o tym). Takze moja rada: jak juz to przedluzaj to w nieskonczonosc!

      Skomentuj

      • SpicePlatinum
        Świntuszek
        • May 2005
        • 57

        #4
        A jak to jest jeżeli chodzi o częstotliwość? Jak sie robi to np: codziennie to będą jakieś skutki w przyszłości? Bo plemników to mi chyba nie zabraknie?

        Skomentuj

        • Aleksander
          Świętoszek
          • May 2005
          • 35

          #5
          SpicePlatinum w najgorszym wypadku sie uzaleznisz i zamiast z panna to sobie bedziesz sam robil dobrze

          Skomentuj

          • Janko
            Ocieracz
            • Feb 2005
            • 146

            #6
            Ilosc sie nie liczy liczy sie dlugosc samego aktu chcoiaz z iloscia tez bym nie przesadzal bo Ci sie znudzi ;-)

            Skomentuj

            Working...