W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Najlepszy oral?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Gibson69
    Ocieracz
    • Jun 2010
    • 145

    #16
    Lustro daje takiego kopa, że masakra

    Skomentuj

    • -Sukub-
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jul 2010
      • 372

      #17
      W sumie całkiem nie dawno, puste mieszkanie, tylko ja i on. Od rana jakieś podteksty, które tylko Nas rozgrzewały bardziej. Miałam właśnie wychodzic nie długo do miasta, więc chciałam wziąśc szybki prysznic (te ostatnie upały były zabójcze). Po minucie pojawił się On. Cały nagi z szelmowskim uśmieszkiem..
      - Może Ci pomóc?

      I tak zaczął się pełen uniesień prysznic dopóty, dopóki nie skończyła się ciepła woda.

      Achh.. Nie wyszliśmy z łóżka do wieczora.
      'Sheila, masz skórę która jest żywą tkaniną z jedwabiu.' <3

      Skomentuj

      • Gibson69
        Ocieracz
        • Jun 2010
        • 145

        #18
        Najlepszy oral to ORAL B Sensitive!

        Skomentuj

        • bestmen
          Ocieracz
          • Jul 2010
          • 130

          #19
          Ja z wielkim sentymentem wspominam wszystkie zabawy oralne z imprez w klimacie swing, obserwować i być obserwowanym przez obce osoby, przez żonę kiedy to robi inna kobieta - niezapomniane

          Skomentuj

          • walid68
            Świętoszek
            • Jul 2010
            • 43

            #20
            Napisał wanilia
            A ciekawa jestem bardzo, jak to byłoby mieć seks oralny, gdybym np. zwisała plecami i głową z łóżka, tak że na nim, w górze, zostałyby moje biodra, a on by sobie działał
            Wanilia!!! robiłem to z moją własnie położyła się ze zwisającą głową i włożyłem go do jej ust i.... pieprzyłem ją było bosko polecam jeszcze lepsza pozycja ja na stojąco trzymam ją na siebie do góry nogami ona pieszczy mojego penisa i jej nogi na moich barkach mam jej pochwę na wysokości moich ust i pieszczę ją. piękna pozycja ale dla wytrzymałych. pozdrawiam Cie

            Nie cytuj całego posta, tylko fragment, do ktorego chcesz się odnieść!Aśka
            0statnio edytowany przez Astraja; 20-09-10, 12:46.

            Skomentuj

            Working...