Mały żelowy członek w pupie podczas masturbacji

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jakub
    Perwers
    • Jun 2005
    • 702

    #31
    Radzio nie za dużo ideologi, temat jest o masturbacji + stymulacja tyłeczka sprobuj masturbować sie ręką którą tego zazwyczaj nie robisz (też przynosi inny efekt), poprostu sposób podniecania sie i tyle. Jednym bedzie odpowiadał drógim nie, no to jest jak z pozycjami w sexie, jedni wręcz uwielbiają niektóre a inni nie prezpadają

    Tutaj raczej chdziło o wyowiedzenie sie (podoba, nie podoba + uzasadnienie) i koniec

    Skomentuj

    • oral lover
      Świntuszek
      • Jul 2005
      • 99

      #32
      Napisał rojze
      Ale to wibruje, tak?
      I jaką ma średnicę?
      I gdzie można kupić?
      odpowiadając na to pytanie :
      mój koreczek ma 13cm dł i 6,5 szerokosci i wibruje i to nawet bardzo mocno jak go sobie tak ustawisz

      Skomentuj

      • tabula rasa
        Erotoman
        • Jul 2005
        • 640

        #33
        Słodka,ja też sobie nie wyobrażam siebie z wibratorem w tyłku,ale to nie znaczy że będę robił z tego ironiczną hucpę na poziomie podstawówki,nie podoba ci się napisz o tym,ale tak żeby nie obrażać innych,"jeden woli pączki,drugi jak mu nogi śmierdzą".
        W szkole nie uczyli tolerancji?
        Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

        Skomentuj

        • oral lover
          Świntuszek
          • Jul 2005
          • 99

          #34
          dokladnie Tabula rasa!! słodkiej moze kultury nie uczyli!! a powiem Ci ze ja się też nie wybrażałem z zapchanym tyłeczkiem ale od kąd kupiłem sobie ten wibrujący koreczek to zdecydowanie odmieniłem zdanie uwierz mi ze przy ostawieniu go na max poziom wibracji jest serio niesamowicie

          Skomentuj

          • Sama słodycZ
            Erotoman
            • Jun 2005
            • 482

            #35
            tabula rasa ... hm... daj spokoj caly ten temat to jedna wielka zenada po co sie unosisz??
            Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
            Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

            Skomentuj

            • tabula rasa
              Erotoman
              • Jul 2005
              • 640

              #36
              pewnie że żenada,ale jakoś spokojnie do tego podchodzę,to tylko net,część takich rewelacji to prowokacje,czsami trzeba podejść z przymrużeniem oka.
              Jestem przeciwny aborcji,bo jak życie pokazuje,wyskrobano nie tych co trzeba

              Skomentuj

              • cabah1
                Świntuszek
                • May 2005
                • 87

                #37
                Hmm wg. mnie to radzio uczył Cie slodka korzystania z forum a ty myslisz ze wiesz lepiej...Naprawde czasem to forum przeradza sie w czat. Ale i tak was kocham :*

                Skomentuj

                • Sama słodycZ
                  Erotoman
                  • Jun 2005
                  • 482

                  #38
                  cabah1 myslisz sie to nie radzio uczyl mnie korzystania z forum

                  tabula rasa :dwiem wiem lekarz mi to powtarza mowi ze mam sie nie wkurzac bo jakbym miala sie wszystkim przejmowac to musialabym zabic niektorych wiec... ok postaram sie niektore sprawy traktowac z przymrozeniem oka takze wybaczcie Ci ktorych urazilam... wasze zycie wasze tylki robta co chceta...
                  Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                  Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                  Skomentuj

                  • cabah1
                    Świntuszek
                    • May 2005
                    • 87

                    #39
                    Słodycz ale i tak Cie kocham Nie pisze tak dużo bo sam zaczne przeradzać te(czy to) forum w czata

                    Dobrze ze w zadek bo juz myslalem ze w ... Ale i tak Cie kocham
                    Last edited by cabah1; 09-08-05, 18:49.

                    Skomentuj

                    • Sama słodycZ
                      Erotoman
                      • Jun 2005
                      • 482

                      #40
                      cabath > no i masz szczescie ze mnie kochasz bo inaczej bys juz dostal kopa w zadek
                      Gdy przestanie bić mi serce... funkcjonować mózg... przykryj dłonią moje zdjęcie.
                      Poczujesz życia puls... zapragniesz mnie spowrotem, łzy spadną na ziemie. Zdusić w sobie ból? Wiesz... znam to pragnienie...

                      Skomentuj

                      • Bender
                        Administrator
                        • Feb 2005
                        • 3026

                        #41
                        Ja tam jestem tolerancyjny. Niech kazdy robi co chce, byle by nie krzywdzil tym innych.
                        Takiego czegos moglbym sprobowac, ale jeszcze nie teraz...
                        Co do chatu - nie pierzcie swoich brudow publicznie. A co do pojecia czatu-forum - rozumiem przez to zarowno parowyrazowe wypowiedzi jak i dluzsze ale zupelnie odbiegajace od teamtu i prowadzone miedzy 2 osob (tutaj o schizofreni jednego z userow)
                        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
                        Billy Crystal

                        Skomentuj

                        Working...