Które prezerwatywy najlepszej jakosci? Które polecacie?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #31
    RFSU może?
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • Ms.Madzia
      Erotoman
      • Jan 2006
      • 459

      #32
      My używamy Unimili zapachowych i jakoś przez ostatni rok nas nie zawiodły
      Zdrowy grzech jest zawsze lepszy od niezdrowej cnoty..

      Skomentuj

      • oczko:)
        Świętoszek
        • Feb 2006
        • 41

        #33
        jesli chodzi o wytrzymałosc to najlepsze były caresy hahaha a jesli chodzi o komfort to zdecydowanie durexy ktore z reszta jak unimile zawsze albo w moim przypadku pekały albo zsuwały sie albo rozdzierały ( )

        Skomentuj

        • dżokej
          Świętoszek
          • Apr 2007
          • 2

          #34
          qrde, tyle tych rodzajów, typów itp. a ja nie wiem jakie mam kupić.. załóżmy że sie nastawiam na Durex'y, skąd mam wiedzieć jaki rozmiar, rodzaj itp. ... tylko nie mówcie żebym pare kupił i ocenił, bo was zabije xD ;p

          Skomentuj

          • julianna
            Banned
            • Dec 2006
            • 1036

            #35
            mnie unimil'e 'parzą', czuje jak bym miała pozar przy 'jechanku'
            wole durex'y, bardzo nawilżające i jest duzy wybór

            Skomentuj

            • Yoshua
              Perwers
              • Mar 2007
              • 1374

              #36
              dżokej rozmiar uniwersalny. jesli nie masz powyzej bodajze 18-19cm, blagam Cie tylko nie badz kolejnym z tych co sie przechwalaja jakiego to duzego oni nie maja, to spokojnie beda w sam raz.

              a rodzaj zwykle lub extra safe [na poczatek wspolzycia, a rozumiem, ze to poczatek skoro tak sie pytasz]
              " - Fajny masz korek od wanny.
              - Taki tam...
              - ...Ale gra empetrójki"

              Skomentuj

              • anduk
                Koci administrator
                • Jan 2007
                • 3899

                #37
                Napisał dżokej
                skąd mam wiedzieć jaki rozmiar, rodzaj itp. ... tylko nie mówcie żebym pare kupił i ocenił, bo was zabije xD ;p
                to co mamy wróżyć jakiego masz ptaka? kup zwykle, xxl i przymierz póki jeszcze masz czas bo potem kiedy w trakcie gry wstępnej okaże się, że kupiłeś za małe to nieciekawa sytuacja
                If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                Skomentuj

                • aww_
                  Świętoszek
                  • Jul 2006
                  • 19

                  #38
                  Ja zwykle uzywalem durexow pleasuremax/elite i ani razu firma durex mnie nie zawidla ;] Unimile zawsze mnie bardzo sciskaly, dlatego nie uzywalem ich zbyt czesto, ale tez nigdy mi nie pekl. Co do prezerwatyw przedluzajacych stosunek, mam niezbyt ciekawe wspomnienia ;-) Po stosunku mialem obezwladnionego czlonka przez jakies 2h, moglem sciskac, gniesc i robic niewiadomo co z moim penisem i i tak nie czulem nic - zero bolu, zero reakcji (to wszystko po unimilu, durexow performy juz nie chcialem probowac )

                  Skomentuj

                  • zwyczajna
                    Ocieracz
                    • Oct 2006
                    • 101

                    #39
                    A używał ktoś z Wa prezerwatyw: Rosetex? Bo nie wiem czy zaufać im, czy zaopatrzyć się w Unimile lub Durexy...
                    A ten cąły 'zapach truskawkowy' w gumkach, to czuć czy jak

                    W silnych ramionach męskości,
                    słabość pieszczot szalonych...

                    Skomentuj

                    • adri
                      Świętoszek
                      • Apr 2007
                      • 32

                      #40
                      Napisał Tomkos_6
                      eee nie no do Apteki nie podjde kpic bo sie wstydze
                      Porada dla wszystkich... jak ktoś się wstydzi kupować w Aptekach są przecierz apteki samoobsługowe... ewentualnie można wziąć jakąś witamine C i jakiś bandaż żeby wyglądało na "duże" zakupy...
                      a jak nie to polecam Stacje Benzynowe... zazwyczaj są klimatyzowane tak jak apteki... i stacje benzynowe mają owiele częściej sanepid "na karku"niż supermarkety czy kioski... wiec niema mowy o przeterminowaniu... pozdr.!
                      ps. sam sie krępuję przed kupnem

                      Skomentuj

                      • julianna
                        Banned
                        • Dec 2006
                        • 1036

                        #41
                        Napisał zwyczajna
                        A ten cąły 'zapach truskawkowy' w gumkach, to czuć czy jak
                        zapach jakis tam maja i troche czuc, ale smak zawsze posostaje ten sam 'gumowy'

                        Skomentuj

                        • Desdemona
                          Ocieracz
                          • Mar 2007
                          • 190

                          #42
                          Napisał zwyczajna
                          A używał ktoś z Wa prezerwatyw: Rosetex? Bo nie wiem czy zaufać im, czy zaopatrzyć się w Unimile lub Durexy...
                          A ten cąły 'zapach truskawkowy' w gumkach, to czuć czy jak
                          Rosetex czasem zdarza nam się używać (aktualnie w użyciu wersja Classic) - na zmianę z Durexami. Ja różnicy nie czuję, partner mówi że Durexy przyjemniejsze w użyciu. Jak dotąd są niezawodne, więc zaufać im można.
                          Trafiła nam się niedawno paczuszka bardzo śmierdzących gumek - nie wiem czy to były jakieś Rosetex (na pewno nie Classic, te nie śmierdzą), czy może Conamore. Mam nadzieję że nigdy więcej na nie nie trafimy
                          ---Und was ich sah war Menschlichkeit---

                          Skomentuj

                          • dżokej
                            Świętoszek
                            • Apr 2007
                            • 2

                            #43
                            Napisał anduk
                            to co mamy wróżyć jakiego masz ptaka? kup zwykle, xxl i przymierz póki jeszcze masz czas bo potem kiedy w trakcie gry wstępnej okaże się, że kupiłeś za małe to nieciekawa sytuacja
                            no co ty ale myślałem że macie jakies kryteria dot. tego, że np. o ptak ma 18 cm to ten rozmiar, większy to ten itp....

                            a czym sie różnią zwykłe od extra safe? :>

                            Skomentuj

                            • Yoshua
                              Perwers
                              • Mar 2007
                              • 1374

                              #44
                              extra safe sa nieco grubsze i maja wieksza ilosc srodka nawilzajacego.
                              " - Fajny masz korek od wanny.
                              - Taki tam...
                              - ...Ale gra empetrójki"

                              Skomentuj

                              • My.Wave
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Oct 2006
                                • 194

                                #45
                                generalnie pepino są strasznie ciasne.. unimilom nie ufam, tak poprostu ta marka mnie odpycha..

                                Polecam durexy. Najczęściej używam Select, przynajmniej jest kolorowo i ładnie pachnie. Extra safe też były, ale już z nich zrezygnowałem, tak poprostu Ostatnio nabyłem przez pomyłke sensation i też było miło Inne pewnie też przetestuje

                                Generalnie żadna prezerwatywa jeszcze mi nie pękła i mam nadzieje, że to się nie zmieni.
                                "Don't come over here and piss on my gate, save it just keep it off my wave"

                                Skomentuj

                                Working...