Gimnazjalistki

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sweetgirl00
    Świętoszek
    • Jan 2012
    • 2

    Gimnazjalistki

    Był pewien czerwcowy piątek, wakacje zbliżały się wielkimi krokami. Z okazji nadchodzącej przerwy wakacyjnej Samorząd Szkolny jednego z polskich gimnazjów zdecydował o zorganizowaniu imprezy dla uczniów. W trakcie niej odbywały się występy artystyczne, a także konkurs na Miss Spódniczki szkoły. Informacja o zorganizowaniu takiego konkursu ucieszyła głównie męską część szkoły, ale wśród dziewczyn również wywołała radość. Najbardziej ucieszyły się Milena i Kasia, które w ciepłe dni ubierały się w krótkie spódniczki lub spodenki, jednak w szkole taki ubiór nie był mile widziany, tego dnia miało być inaczej… Kasia i Milena są koleżankami już od wielu lat, są dobrymi przyjaciółkami.

    Obie mają 15 lat, Kasia jest szczupłą blondynką z niebieskimi oczami, o zgrabnej figurze i biustem w rozmiarze B. Milena jest brunetką, ma brązowe oczy, jest trochę niższa od koleżanki. Tego dnia przyszły do szkoły ubrane całkiem zwyczajnie - koszulka, jeansy, ubrania na konkurs miały jednak ze sobą i zdecydowały że przebiorą się w szatni. Po wejściu do szkoły zauważyły kilka dziewczyn, które już były przygotowane do imprezy, a także chłopaków po których widać było, że stroje koleżanek przypadły im do gustu.

    - Widziałaś jak Piotrkowi stanął? - Kasia ze śmiechem zapytała koleżankę.

    - Ciekawe, która tak na niego zadziałała. Ciekawe co będzie jak nas zobaczy - odpowiedziała Milena.

    Dziewczyny udały się do szatni, żeby również się przebrać. Kasia zdecydowała się na białą koszulę oraz czarną spódniczkę przed kolano z rozcięciami na udach. Milena postawiła na odważniejszy strój, różowa koszulka i jeansowa krótka spódniczka ledwo zakrywająca zgrabne uda nastolatki.

    - Kaśka co taka słaba twoja kiecka? - zapytała Milena patrząc na strój przyjaciółki

    - Mam jeszcze zapasową, jak będzie potrzebna dogrywka - odpowiedziała, mrugając okiem.

    --------------------------------------------------------------------------------------

    Około godziny 11 rozpoczął się konkurs, na sali pojawiać zaczęły się startujące uczennice. Większość ubrała się dosyć podobnie, ze spódniczkami kończącymi się w okolicach kolan. Największe emocje wzbudziły wchodzące na końcu dziewczyny: Milena z Kasią, a także Marta z 2 klasy i Ola, najmłodsza uczestniczka. Jury w którego składzie znaleźli się uczeń i uczennica szkoły, a także nauczycielka angielskiego, zdecydowali, że to właśnie one przejdą do finałowego etapu. W szatni dziewczyny poprawiły swój wygląd. Kasia zdecydowała się przebrać i założyła sukienkę, którą wzięła jeszcze ze sobą. Sukienka była zdecydowanie krótsza od spódniczki i sięgała do połowy uda, pozostałe dziewczyny również miały bardzo kuse stroje. Dziewczyny patrząc na siebie czuły coraz większe podniecenie. Gdy pojawiły się ponownie na scenie wywołały głośne owacje.

    Uczestniczki w trakcie krótkiego pokazu potańczyły do muzyki, jeszcze bardziej okazując swoje wdzięki. Kasia widząc zgrabne nogi koleżanek i wiwaty na publiczności uznała, że po zakończonej imprezie będzie musiała poświęcić kilka chwil dla siebie. Gdy oczekiwały na wyniki, przekazała tą informację swojej przyjaciółce.

    - Wiesz, szczerze mówiąc też mam taką ochotę. Przyjrzyj się tej małolacie, ona chyba nie ma bielizny! - odpowiedziała jej Milena

    Kasi natychmiast zrobiło się gorąco, gdy usłyszała tą informację, ale nie było możliwości aby ją sprawdzić. W tym czasie jury ogłaszało wyniki. Okazało się, że konkurs wygrała właśnie Kasia, a drugie miejsce zajęła pierwszoklasistka. Uczennice zadowolone z imprezy udały się ponownie do szatni.

    - Hej dziewczyny jak się wam podobało? - krzyknęła Milena

    - Było super, cieszę się ze swojego drugiego miejsca i gratuluję - odpowiedziała z zadowoleniem Ola.

    - Również gratuluje. Tak w ogóle jestem Kasia. - powiedziała starsza koleżanka podając rękę.

    - Czy wy też jesteście podniecone? Mam niesamowitą ochotę na zabawę - powiedziała bez krępacji Milena

    Co ciekawe to właśnie Ola jako pierwsza się odezwała stwierdzając, że czuje się podobnie.

    - Wow, młoda, od dawna to robisz? - spytały się dziewczyny.

    - Jakiś czas temu spróbowałam i było całkiem fajnie. - odpowiedziała 13-latka

    - Próbowałaś już to zrobić przy kimś? - powiedziała Milena, podchodząc do Oli i dotykając jej uda.

    - Jeszcze nie… Ale chciałabym tego spróbować. Może pójdziemy do mnie, mieszkam niedaleko? - odpowiedziała

    - Pewnie! Idziemy! - zakomunikowały Milena i Kasia

    -------------------------------------------------------------------------------------

    Ola mieszkała z rodzicami, ale przez kilka godzin miało nie być ich jeszcze w domu. Gdy weszły do jej pokoju powiedziała:

    - Po południu przyjeżdża ciocia w odwiedziny, ale teraz nikt nam nie będzie przeszkadzał.

    Milena słysząc słowa nowej koleżanki, położyła się na jej łóżku, wsuwając rękę pod spódniczkę zaczęła masować swoją szparkę przez majteczki. Szybko w jej ślady poszła również Kasia, która troszkę podciągnęła sukienkę i również zaczęła się bawić. Ola patrząc na ten niecodzienny widok, szybko poczuła jak jej cipka robi się mokra. Podeszła do łóżka mówiąc:

    - Zróbcie mi miejsce w środeczku Koleżanki szybko zrobiły jej miejsce.

    Kiedy Ola się położyła, Kasia szybko rozszerzyła jej nogi i dobrała się do jej nagiej szparki zaczynając ją masować. Milena z kolei zaczęła całować usta Oli. Zaskoczona dziewczynka jednak się przed tym nie broniła i szybko odwzajemniła pocałunek, wkładając swoja rękę pod koszulkę Mileny.

    - Może pozbędziemy się ubrań? - zaproponowała podniecona Kasia Milena i Ola szybko zrzuciły swoje koszulki uwalniając swoje biusty. Ola nie posiadała piersi zbyt dużych, ale gdy Milena zaczęła je dotykać, a następnie lizać zaczęła wzdychać z przyjemności. Kasia w tym czasie zdjęła swoją sukienkę, a także majteczki, ponownie położyła się na łóżku rozkładając szeroko nogi i powolutku zaczęła wkładać paluszek do swojej cipki patrząc na bawiące się koleżanki. Po kilku chwilach reszty ubrań pozbyły się pozostałe dziewczyny. Milena nakazała Oli się położyć i zaczęła zabawę języczkiem schodząc coraz niżej aż do szparki małolaty. Ola jeszcze nigdy nie zaznała takich pieszczot i gdy poczuła język koleżanki na swojej gorącej cipce aż krzyknęła z wrażenia.

    W międzyczasie do cipki Mileny dostała się także Kasia, równocześnie masując swoje krocze. Taka zabawa trwała kilkanaście minut, do momentu kiedy głośny krzyk z przyjemności obwieścił orgazm Oli. Dziewczyny zamieniły się rolami, i tym razem Ola spróbowała odwdzięczyć się Milenie za sprawienie jej przyjemności. Kasia postanowiła pomóc młodszej koleżance i gdy ta lizała cipkę Mileny, ona masowała łechtaczkę oraz całowała się z przyjaciółką. Gdy dziewczynom udało się doprowadzić Milenę do rozkoszy zrobiło się już dosyć późno i niedługo mogli wrócić rodzice Oli. Koleżanki postanowiły się szybko ubrać i wrócić do swoich domów, zapowiadając, że podobne wydarzenie trzeba będzie z pewnością powtórzyć.


    Zapraszam do oceniania oraz pisania propozycji na dalsze historie
  • adrian1985
    Świętoszek
    • Sep 2017
    • 3

    #2
    Fajne fajne milo sie czytalo

    Skomentuj

    • goofi160
      Świntuszek
      • Nov 2009
      • 59

      #3
      Napisał Mistrzu93
      Ogólnie spoko ale wydaje mi się, że cała akcja zadziała się tak zbyt łatwo i zbyt szybko jak na taki szkolny motyw z udziałem gimnazjalistek.
      Mam podobne odczucia
      "Istota wolna nie użala się nad sobą. Zamarznięty ptak spadnie z gałęzi bez cienia żalu nad sobą."
      Autor:?

      Skomentuj

      Working...